Gold Bilgisayar Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri 2021

Gold Bilgisayar çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Gold Bilgisayar Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Gold Bilgisayar, LCD televizyondan, notebooka, bilgisayardan küçük ev aletlerine, telefondan, fotoğraf makinesine kadar teknoloji adına ihtiyaç duyulan birbirinden farklı yüzlerce ürünü çeşitli avantajlarla tüketiciyle buluşturuyor.

gold bilgisayar çalışma saatleri

Teknoloji tutkunlarının bilgisayar alırken ilk tercih ettiği mağazaların başında gelen Gold Bilgisayar çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, bayramlarda ve resmi tatil günlerinde açık mı, kapalı mı vatandaşlar tarafından merak edilmekte ve internet üzerinden de sürekli araştırılmaktadır.

Gold Bilgisayar açılış-kapanış saati hakkındaki tüm detayları yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Gold Bilgisayar Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Yerleşik mağazaları ve internet sitesi üzerinden alışveriş yapma imkânı bulunan Gold Bilgisayar, geniş ürün kataloğu ve ekonomik fiyatları ile teknoloji tutkunlarını cezbetmektedir. Gold Bilgisayar açılış-kapanış saati hafta içi her gün sabah saat 09.00 ile akşam saat 19.00 arasındadır. Bu saatler arasında herhangi bir şekilde öğle tatili molası verilmez. Gold Bilgisayar aynı zamanda teknoloji ağına sahip olduğundan, müşteri hizmetlerini arayarak üye olduğunuz takdirde ürünler hakkında her türlü bilgi alabilir ve her türlü sorununuzu danışabilirsiniz.

Gold Bilgisayar Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Gold Bilgisayar çalışma saatleri hafta sonları değişiklik arz etmektedir. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Gold Bilgisayar çalışma saatleri sabah saat 09.00’da mesai başlar, akşam saat 17.00’de mesai sona erer. Bazı lokasyonlardaki Gold Bilgisayar mağazaları Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Resmi tatil günlerinde standart çalışma düzeninde hizmetlerine devam eden Gold Bilgisayar mağazaları, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde bayramın birinci günü öğleden sonra açılmaktadır. Kapanış saatinde bir değişiklik yoktur. Bayramın diğer günlerinde ise normal çalışma düzeninde hizmetlerine devam etmektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Gold Bilgisayar İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2021  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gold Bilgisayar Hakkında

GOLD Group, gerek perakende, gerek toptan gerekse e-ticaret alanlarında yenilikçilik, öncülük, çözüm odaklılık, müşteri ve çalışan memnuniyeti esaslı bir şirket kültürü üzerine inşa edilmiştir. Bugün yıllık ticaret hacmi 1 Milyar Dolar’ı geçen altyapısı ve 400.000’in üzerinde ürün çeşidi ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birdir. B2B, B2C ve C2C kanallarını geliştiren ve genişleten, hepsi önemli birer marka olan şirketleri ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmanın arayışını sürdürürken girişimcilerin önünü açan platformlar da oluşturmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.