Genel

HSBC Çalışma Saatleri! HSBC 2022 Açılış – Kapanış Saatleri

HSBC Çalışma Saatleri her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. HSBC hangi saatler arasında açık? HSBC kaçta açılıyor 2022? HSBC öğle arası ne zaman? HSBC cumartesi günü açık mı? İşte tüm detaylar!

HSBC çalışma saatleri ve HSBC şubelerindeki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden şube açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

HSBC Çalışma Saatleri ve Firma Hakkında

Dünyanın en köklü bankalarından biri olan HSBC 1865 yılında Hong Kong’da kurulmuştur ve dünyanın dört bir yanında şubeleri bulunmaktadır.1999 yılında Demirbank’ı da bünyesine kattıktan sonra HSBC Bank A.Ş olarak adını değiştirmiş Türkiye’de açılan ilk İngiliz bankası olmuştur.

hsbc çalışma saatleri

Banka, bireysel bankacılığın yanı sıra kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve birikim yönetimi konularında hizmet vermektedir.Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık hizmetlerini sunan kuruluşlardan biridir. Dünyada 67 ülkede ve yaklaşık olarak 3.900 ofisiyle hizmet veren bankanın Türkiye’de merkez ofisi İstanbul’dadır.

Türkiye genelinde 311 adet şubesi ile hizmet veren bankanın 3,5 milyon civarında müşterisi bulunmaktadır. HSBC açılış-kapanış saati merak edilen konuların başında gelmektedir.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2022
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu

HSBC Mesai Saatleri! HSBC Kaçta Açılıyor

Bankanın şubeleri oldukça yoğun olarak hizmet veren banka şubeleri arasında sayılır. Bu nedenle bu bankada işleri olanlar, şubede çok fazla beklememek için HSBC açılış-kapanış saati hakkında internet üzerinde araştırma yapmaktadırlar.

hsbc çalışma saatleri

Merkezi İngiltere’de bulunan HSBC Bank’ın Türkiye şubelerinin çalışma saatleri pek çok banka ile benzerlikler göstermektedir. Türkiye’deki tüm şubelerinde HSBC çalışma saatleri genellikle aynıdır.  HSBC mesai saatleri sabah 08.30 ile akşam 17.00 saatleri arasındadır. Şubelerin öğle tatili saat 12.00 ile 13.00 saatleri arasında 1 saattir ve bu saatler arasında herhangi bir işlem yapılmaz.

HSBC Bank Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Banka, Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatili nedeniyle kapalıdır ve işlem yapmaz. Banka, resmi tatil olan 1 Ocak, 23 Nisan,1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi Milli Bayramlarda kapalıdır. Ayrıca, Dini Bayram tatili olan Ramazan ve Kurban Bayramlarında da kapalıdır. HSBC çalışma saatleri dışında ATM, mobil ve internet şubelerini kullanarak işlem yapmak mümkündür.

Bankanın çalışma saatleriyle ilgili yazımızın sonuna gelirken, HSBC Bankasıyla ilgili ilginizi çekebilecek HSBC Bankası İş ilanları ve HSBC Gişe Yetkilisi İş İlanları başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

HSBC Hakkında

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu; bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 65 ülke ve bölgede yaklaşık 3 bin 800 ofisiyle hizmet vermektedir.

  • Adres: HSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi No:128 Şişli 34394 İstanbul
  • Telefon: 0 (212) 376 40 00
  • Faks: 0 (212) 267 47 94
  • Swift Kodu: HSBCTRIX

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu