Genel

HSBC Çalışma Saatleri! HSBC 2023 Açılış – Kapanış Saatleri

HSBC Çalışma Saatleri her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. HSBC hangi saatler arasında açık? HSBC kaçta açılıyor 2023? HSBC öğle arası ne zaman? HSBC cumartesi günü açık mı? İşte tüm detaylar!

HSBC çalışma saatleri ve HSBC şubelerindeki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden şube açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

HSBC Çalışma Saatleri ve Firma Hakkında

HSBC, Hong Kong merkezli olarak 1865 yılında kurulan ve dünya genelinde birçok şubesi olan köklü bir bankadır. 1999 yılında Demirbank’ı da bünyesine kattıktan sonra HSBC Bank A.Ş olarak adını değiştirerek, Türkiye’de açılan ilk İngiliz bankası unvanını almıştır.

hsbc çalışma saatleri

HSBC, kuruluşu Hong Kong’a dayanan dünyanın en köklü bankalarından biridir ve dünya çapında birçok şubesi bulunmaktadır. Türkiye’de 1999 yılında Demirbank’ı satın aldıktan sonra HSBC Bank A.Ş olarak adını değiştirmiş ve Türkiye’de açılan ilk İngiliz bankası olmuştur. Banka, bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve birikim yönetimi konularında hizmet sunmaktadır. Londra merkezli dünyanın en büyük bankacılık hizmeti sağlayan kuruluşlarından biri olan HSBC, dünya genelinde 67 ülkede yaklaşık 3.900 ofis ile hizmet vermektedir. Türkiye’deki merkez ofisi İstanbul’dadır.

Türkiye genelinde 311 adet şubesi ile hizmet veren bankanın 3,5 milyon civarında müşterisi bulunmaktadır. HSBC açılış-kapanış saati merak edilen konuların başında gelmektedir.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2023
Ülker İş İlanları 2023
Bim Market İş Başvurusu 2023
Şok Market İş İlanları 2023
CarrefourSA İş Başvurusu

HSBC Mesai Saatleri! HSBC Kaçta Açılıyor

Bankanın şubeleri oldukça yoğun olarak hizmet veren banka şubeleri arasında sayılır. Bu nedenle bu bankada işleri olanlar, şubede çok fazla beklememek için HSBC açılış-kapanış saati hakkında internet üzerinde araştırma yapmaktadırlar.

hsbc çalışma saatleri

Merkezi İngiltere’de bulunan HSBC Bank’ın Türkiye şubelerinin çalışma saatleri pek çok banka ile benzerlikler göstermektedir. Türkiye’deki tüm şubelerinde HSBC çalışma saatleri genellikle aynıdır.  HSBC mesai saatleri sabah 08.30 ile akşam 17.00 saatleri arasındadır. Şubelerin öğle tatili saat 12.00 ile 13.00 saatleri arasında 1 saattir ve bu saatler arasında herhangi bir işlem yapılmaz.

HSBC Bank Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Banka, Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatili nedeniyle kapalıdır ve işlem yapmaz. Banka, resmi tatil olan 1 Ocak, 23 Nisan,1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi Milli Bayramlarda kapalıdır. Ayrıca, Dini Bayram tatili olan Ramazan ve Kurban Bayramlarında da kapalıdır. HSBC çalışma saatleri dışında ATM, mobil ve internet şubelerini kullanarak işlem yapmak mümkündür.

Bankanın çalışma saatleriyle ilgili yazımızın sonuna gelirken, HSBC Bankasıyla ilgili ilginizi çekebilecek HSBC Bankası İş ilanları ve HSBC Gişe Yetkilisi İş İlanları başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu