Mağaza İş İlanları

Leke Jeans İş İlanları 2023! Leke Jeans 2023 İş Başvurusu Formu

Leke Jeans iş ilanları 2023 yılında da yayınlanmaya devam ediyor! Leke Jeans iş başvurusu formu ve eleman – personel alımı yapılan iş pozisyonlarıyla ilgili tüm detaylara yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Leke Jeans iş ilanları ile İstanbul Ankara İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye genelindeki şubelerine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacaktır. Firma eleman ilanlarını bu anlamda güncelleyen firma, çok sayıda kasiyer, depo personeli, satış danışmanı ve güvenlik görevlisi alımı yaparak açık pozisyonlarını doldurmak istemektedir.

Belirtilen açık pozisyonlardan herhangi birine başvuruda bulunmak isteyenler, iş başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilir ve Leke Jeans iş başvurusunda bulunabilirler. Eleman alımları ve Leke Jeans iş ilanlarını inceleyeceğimiz yazımızın alt başlıkları aşağıdaki şekilde olup, ilginizi çeken konuya tıklayarak, konu başlığına hemen ulaşabilirsiniz.

Leke Jeans iş ilanları
Leke Jeans İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Leke Jeans İş İlanları Yayınlandı

Gençlere yönelik tekstil sektörünün lider kuruluşlarından olan Leke, 400’ü geçen satış noktasıyla büyük bir mağaza ağına sahiptir. Tüm bu şubelerdeki eleman ihtiyaçlarını dönemsel olarak tedarik eden firma, 2023 yılında da ister kalifiye ister vasıfsız olsun, birçok kişiye gelir kapısı olmaya devam edecektir.

Bünyesinde; kasiyer, satış danışmanı, mağaza sorumlusu ve tezgahtar gibi iş pozisyonları bulunduran firma, Leke Jeans iş ilanları sayfasında bu konumlarla ilgili görev tanımları yapmakta ve personel alımı gerçekleştirmektedir.

Leke Jeans iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin bilmesi gereken konulardan bir tanesi de, şirketin personel alımlarında aradığı kriterlerdir. Her şeyden önce takım çalışması ve kariyer hedefi olan başvurulara yönelmeyi tercih eden Leke Jeans, uzun süreli çalışma amacı taşıyan takım arkadaşları aramaktadır. Personel adaylarında aranılan diğer nitelikleri kısaca aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • İlk Öğretim (Mezun)
 • Lise (Mezun)
 • Ön Lisans (Mezun)
 • Üniversite(Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2023
Bim Market İş Başvurusu 2023
Şok Market İş İlanları 2023
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2023

Leke Jeans Açık İş Pozisyonları

Leke Jeans iş ilanlarını takip edenlerin iş başvurusu yapabileceği birçok iş pozisyonu yer almaktadır. Özellikle kasiyer, satış danışmanı ve depo elemanı pozisyonları için yayınlanan iş ilanları yoğunlukta olup, part time ve stajyer alımları da yapılmaktadır.

Mağaza personeli dışında muhasebe, hukuk ve satın alma departmanları için de iş başvurusu kabul eden Leke Jeans, 2023 Leke Jeans İş Başvuru Formu‘nu çeşitli internet platformlarında yayınlamaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte hem iş veren hem de iş arayanlar için son derece pratik çözümler sunan internet ortamında, işveren ve iş arayanları bir araya getiren birçok platform bulunmaktadır. Bu tarz iş arama siteleri, veri tabanında binlerce firma bulundururken, personel alımı yapan firmaların yayınladığı iş ilanlarını yayınlamaktadır.

2023 Leke Jeans iş ilanları da internet üzerinde yayınlanmaya devam etmektedir. Personel alımı yapılacak iş pozisyonu açılması durumunda anlık olarak iş ilanları güncelleyen firma, Leke Jeans 2023 İş Başvuru Formu ile yapılan iş başvurularını değerlendirmeye almaktadır.

Kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinin dışında Leke Jeans iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz bir diğer kaynak ise firmanın insan kaynakları sayfasıdır. Leke Jeans 2022 iş başvuru formunu firmanın insan kaynakları sayfasında yayınlayan Leke Jeans, firmaya yapılan iş başvurularına üç iş günü içerisinde sonuçlandırmaktadır.

Leke Jeans İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş Cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

Eğer ofis içi personel alımları dışında pozisyonlar için başvuruda bulunmuşsanız eğer, yazılı başvurunuzun dışında sadece yüz yüze bir görüşme sonunda başvurunuzun olumlu veya olumsuz neticesini öğrenirsiniz. Ofis pozisyonları için iş başvuru gerçekleştirdiyseniz, sözlü ve yüz yüze mülakatların dışında yetkinlik sınavı ve psikoteknik mülakatlardan da başarı ile ayrıldığınız taktirde, Leke Jeans çalışanı olabilirsiniz.

Tüm bu iş başvurusu mülakatlarından başarılı bir şekilde ayrılıp müracaatınız onaylandığı taktirde, insan kaynakları sizden yasal olarak mecburi ve firma, pozisyona göre değişkenlik gösteren bir takım belgeler isteyecektir. Aşağıda maddeler halinde sıraladığımız belgeleri e-devlet sisteminden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Leke Jeans Çalışma Şartları 2023

Leke Jeans çalışma şartları olarak sektöründeki birçok firma ile benzerlikler göstermektedir. Çalışma saatleri ve personel maaşları konusunda belirli kanun ve uygulamalara riayet eden Leke Jeans, iş başvurusu yapacak adaylar için çeşitli kaynaklarda bu konu hakkında duyurular yapmaktadır. Kanunen karşılanması zorunlu olan personel hakları ( SSK, yemek, tazminat) dışında yakacak, gıda yardımı gibi konularda belirli dönemlerde ödemeler gerçekleştiren firma, bu konudaki tutumu personeller arasında memnuniyetle karşılanmaktadır.

Leke Jeans Çalışma Saatleri

Leke Jeans personel çalışma saatleri doğal olarak mağaza açılış kapanış saatlerine göre düzenlenmiştir. Leke Jeans açılış – kapanış saatleri 09:00 ile 22:00 arasındadır. Sabah saaat 09:00’da açılan Leke Jeans mağazaları akşam 22:00’da kapanmaktadır. Bu sebeple Leke Jeans personelleri vardiyalı olarak çalışmaktadır. Sabah vardiyasında bulunanlar 09:00 ile 17:00 arası mesai harcarken, akşam vardiyasında yer alanlar 14:00 ile 22:00 arasında hizmet vermektedirler.

Leke Jeans Personel Maaşları 2023

Leke Jeans personel maaşları çalışmış olduğunuz mağaza ve pozisyona göre değişmektedir. Kanunlar gereği asgari ücret uygulamasına tabii olsa da, çalışmış olduğunuz Leke Jeans şubesine göre asgari ücretin % 20 üzerinde maaş alabilirsiniz. Dediğimiz gibi Leke Jeans maaşları çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir.

Kasiyer, satış danışmanı ve depo elemanı maaşları asgari ücretle başlarken, satın alma, muhasebe ve reklam departmanı çalışanları maaşları insan kaynakları ile yapılan görüşmeler sırasında netleşmektedir.

Bahsetmemiz gereken bir diğer konu da Leke Jeans part time maaşları. Leke Jeans part time çalışan maaşları çalıştığınız saate göre hesaplanmaktadır. Kanunlar gereği asgari ücret baz alınarak hesaplanan part time çalışanları, ayda en fazla 60 saat çalışmaktadır. Firma içerisinde prim sistemi bulunmaktadır. Mağaza hedeflerinin aşılması ve bireysel performansa göre yapılan prim ödemeleri, ay sonunda personel maaşlarına yansıtılmaktadır.

Leke Jeans Sıkça Sorulan Sorular

Leke Jeans iş ilanları ile ilgili her gün birçok geri bildirim almaktayız. Başvuru şartlarından çalışma şartlarına, personel maaşlarından çalışma saatlerine varana kadar, firmaya başvuru Leke Jeans ile ilgili birçok konu merak edilmektedir.

Hem bu sorulara bir nebze de olsa cevap bulabilmek, hemde başvuru sürecinizi hızlandırmak adına kısaca cevaplandırmaya çalışacağız.

Leke Jeans İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Leke Jeans iş ilanlarını takip edenlerin aklına gelen ilk soruların başında başvuru formu doldurma ile ilgili kısım gelecektir. Leke Jeans başvuru formunun kapsamını, eğitim bilgileriniz, daha önce çalışmış olduğunuz yerler ve referanslarınız oluşturmaktadır.

Başvuru formu doldururken güncel ve özen gösterilmiş bir form sunmanız son derece yararınıza olacaktır. Almış olduğunuz eğitim ve kurslara ait sertifikalar ise, sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacaktır.

Leke Jeans Hangi Şehirler de Personel Alımı Yapıyor?

Leke Jeans Türkiye genelinde mağazaları bulunan, mağaza ağı son derece büyük bir firmadır. Bu sebeple bulunduğu tüm illerde sıklıkla iş ilanı yayınlamaktadır. 

Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirler için iş ilanlarını anlık olarak güncelleyen firma, 81 ilimiz için iş başvurusu kabul etmektedir.

Leke Jeans Güncel İş İlanları

Leke Jeans Mağaza Müdürü İş İlanı

Aranan Nitelikler

 • Tekstil sektöründe Mağazacılık deneyimli,
 • 35 yaşını aşmamış,
 • Deneyim süresi en az 3 yıl,
 • Analitik düşünebilen, yönetici vasıfları taşıyan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü olan,
 • Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip,
 • Şirketin hedefleri doğrultusunda yaratıcı, yenilikçi ve gelişime açık,
 • Ekibini yönetebilecek ve liderlik yapabilecek,
 • Pozisyon gereği mağaza müdürü görevlerini yerine getirebilecek,
 • Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen,
 • Bay Bayan.

Özet Bilgiler

 • Mağaza Müdürü
 • Tekstil
 • Tam zamanlı
 • Orta Düzey Yönetici
 • İstanbul Avrupa Yakası , İstanbul Anadolu Yakası
 • 2-5 yıl
,

 

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu