Mağaza İş İlanları

LTB İş İlanları 2023! LTB Part Time İş Başvurusu

LTB iş ilanları yayınlandı! 2023 LTB İş Başvurusu Formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları LTB insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve 2023 LTB İş Başvurusu Formu sayfamızda!

LTB iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Peki nedir bu sorular? LTB İş Başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? LTB İş Başvurusu Formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve LTB personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

LTB İş İlanları - LTB İş Başvurusu Formu
LTB Mağazası – LTB İş Başvurusu

Facebook Twitter LTB İnsan Kaynakları www.ltbjeans.com BAŞVUR

LTB İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çak Tekstil bünyesindeki en önemli marka olan LTB, sağladığı iş olanakları ile birçok kişinin çalışmak isteyeceği firmaların başında yer almaktadır. Gün geçtikçe mağaza sayısını arttıran firma, yeni açılacak mağaza ve mevcut şubeleri için; kasiyer ilanları, satış danışmanı ilanları ve depo elemanı ilanları gibi pek çok pozisyon için ayrı başlıklarla duyurular yayınlamaktadır.

İş pozisyonları açısından son derece geniş bir yelpazesi bulunan LTB,  mağaza ve ofis çalışanlarının yanında engelli vatandaşlarımız için belirli çalışma koşullarında engelli personel alımı yapmaktadır.

Sektöründeki büyük rakiplerine oranla daha kalifiye eleman alımı yapma gayreti içinde olan LTB, bu konuda rakiplerinden bir adım önde diyebiliriz. Dilerseniz sektördeki diğer firmaların iş ilanlarına Mağaza İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, Leke jeans, Koton gibi büyük firmalarla karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

LTB iş ilanları sayfasında yayınlanan personel alımı ve eleman alımı yapılacak pozisyonları derlediğimiz tablomuza sayfamızın devamında ulaşabilir  ve LTB İş Başvurusu Formu ile müracaatta bulunabilirsiniz.

LTB İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LTB iş ilanlarına sitemiz üzerindeki 2023 LTB İş Başvurusu Formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. LTB insan kaynakları sayfasının yanı sıra iş ilanlarını  Kariyer.net, Yenibiris.com, Secretcv.com gibi sitelerde yayınlamaya devam eden firma, bu platformlar üzerinden LTB insan kaynaklarına ulaşan başvuruları kabul etmektedir.

LTB iş ilanlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait yazılarımızdan LTB Satış Danışmanı İş İlanları! Başvuru Formu İçin Tıklayınız başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Boş Cv Örneği Doldur

Sizin de bildiğiniz üzere ister kurumsal olsun ister daha düşük seviyede bir işletme olsun iş başvurusu yapacaksanız eğer firmanın sizden talep edeceği ilk şey Öz geçmiş olacaktır. Bir çok internet ortamında boş cv örnekleri ve hazır şablonlar bulunmasına rağmen yine de insanlar bu konuda sorunlar yaşamaktadır.

Sitemizde yer alan Boş Cv Örnekleri sayfamızda yer alan hazır cv örnekleri içerisinden dilediğinizi bilgisayarınıza indirerek doldurabilir, belki de LTB iş ilanlarına iş başvurusu yaparak çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

LTB Çalışma Şartları 2023

LTB iş ilanları ile ilgileniyorsanız eğer LTB iş başvurusu yapmadan önce çalışma şartları, mesai saatleri ve personel maaşları gibi detayları öğrenmek istemeniz tabi ki doğal olmaktadır. LTB çalışma şartları hakkında internet ortamında birçok bilgi yer almasına rağmen maalesef ki bir çoğu güncelliğini kaybetmiştir.

Çalışma koşulları ile en sağlıklı bilgiyi tabi ki firmanın insan kaynakları birimi verecektir. Edindiğimiz bilgilere göre LTB çalışma şartları sektördeki diğer firmalar ile benzerlikler göstermektedir.

Çalışma saatleri ve personel maaşları ile ilgili yapılan çalışan yorumlarına bakıldığında günlük 8 saatlik mesai süresi harcayan LTB çalışanlarının asgari ücret ile iş başı yaptığı belirtilmektedir.

LTB Sıkça Sorulan Sorular

LTB iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebeple sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

LTB İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

LTB iş ilanları 2023 yılının geri kalanında da oldukça ilgi görmektedir. Bu sebeple iş başvuruları sebebiyle yoğunluk yaşayan insan kaynakları, başvuru sahiplerine en kısa sürede geri dönüş yapmaya çalışmaktadır. Yine de belirleyici bir süre vermek gerekirse eğer, firma kendilerine ulaşan 2023 LTB İş Başvurusu Formlarını 3 ile 7 gün arasında sonuçlandırmaktadır.

LTB 2023 İş Başvurusu Formu Elden Teslim Edilebilir mi?

Kariyer.net ve Personelalimi.web.tr gibi interaktif platformlara yabancı olanlar, LTB iş başvurularını mağazalar üzerinden yapabilirler. Mağaza ofislerine gelenler buradan 2023 LTB İş Başvurusu Formu talep edip doldurarak müracaatlarını gerçekleştirebilirler.

LTB İş Başvurusu Formu Nerede Yayınlanıyor?

Daha önce bahsettiğimiz gibi LTB 2023 İş Başvurusu Formu çeşitli iş arama sitelerinde yayınlanmaktadır. Bu platformları kullanmakta zorlananlar, en yakın LTB şubesinde iş başvurusu formu doldurabilirler.

İstediğim Şube İçin İş Başvurusu Yapabilir miyim?

LTB yayınladığı iş ilanlarında personel alımı yapılan şube ve iş pozisyonunu ayrıntılı bir şekilde paylaşmaktadır. Paylaşılan bilgiler dışındaki bir lokasyonda bulunan LTB şubesi için iş başvurusu yapılamamaktadır.

Personel Alımı Yapılan İdari Bölümler Nelerdir?

LTB iş ilanlarında genellikle kasiyer ve mağaza satış danışmanı gibi pozisyonlar dışında;

 • Hukuk Birimi
 • Satın Alma
 • Muhasebe
 • Reklam Birimi
 • Müdür
 • Genel Müdür
 • Yönetici
 • Yönetici Asistanı
 • Mağaza Müdürü

gibi idari bölümler için personel alımı yapmaktadır.

LTB 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

En fazla soru yöneltilen konuların başında personel maaşları gelmektedir. 2020 yılında olduğu gibi 2023 yılında da en düşük personel maaşını asgari ücretin %10 üstü olarak belirlenmiştir. Mağazalarda prim sistemi uygulayan firma fazla mesai ücretleri ve kazanılmış primleri personel maaşlarına yansıtmaktadır.

LTB Çalışma Şartları Nasıl?

Bu konu çok genel ve ayrı bir yazı hazırlanması gereken bir konu olmasına rağmen kısaca bahsetmeye çalışalım. LTB çalışma şartları aynı sektördeki diğer firmalarla benzer koşullarda olduğunu söyleyebiliriz.

LTB mağazaları açılış kapanış saatleri 08:00 ile 22:00’dır. Günde 8 saat mesai süresi bulunan LTB çalışanlarının gün içerisinde 1 saat yemek molası vermektedirler. Vardiya sisteminin bulunduğu LTB Mağazaların da, haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.

LTB İnsan Kaynakları

Turquality Projesinin ışığında, 1994 yılından beri SPOR GİYİM MODASINDA LİDERİZ. Türkiye Denim Pazar’ındaki önemli konumuyla LTB, stratejilerini kısa ve orta vadeli potansiyel verim üzerine belirlerken uzun vadede alınacak sonuçları da göz önünde bulunduran ve sevilen üyelerimizden biri.

Türkiye ve yurt dışında hazır-giyim perakende sektöründe hizmet veren LTB, dikkatini modaya kaydıran ve yeni ortaya çıkan pazarlara öncelik vermektedir. Genç bir ruhun tutkusuyla gelişmeye ve öğrenmeye devam ederek müşterilerimize heyecanımızı sunuyoruz. Bu da, genç ve orta yaşlı jenerasyonun LTB’yi tercih etmesinin ana nedenidir. Moda dünyasıyla içli dışlı olan dinamik ve yaratıcı tasarım ekibi, yüksek denim teknolojisi ve 60 yıldan fazla süregelen bilgi, birikim ve tecrübeyle birleşince, başarı kaçınılmaz oluyor Bir denim markası olarak LTB, ürünleri 71 ülkede her türlü müşteri profiline uygun olan bir dünya markası. LTB; atlet, t-shirt, gömlek, etek, takım elbise, ceket, pantolon, kazak, spor giyim, şort, kemer, çanta, şapka, iç giyim ve özellikle, dokuma, örgü, triko ve aksesuar gruplarından oluşan geniş bir yelpazeye sahip.

İletişim

 • Güneşli Mimar Sinan Cad. No: 3 34209 Bağcılar İstanbul/ Türkiye
 • Merkez Ofis Türkiye: [email protected]
 • LTB Online Satış: [email protected]
 • LTB Online Müşteri Hizmetleri: +90 850 460 0582
 • Merkez Ofis Tel: +90 212 410 0410
 • Merkez Ofis Fax: +90 212 410 0220
 • LTB Mağaza Müşteri Hizmetleri: +90 850 460 0225

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu