Mudo Satış Danışmanı İş İlanları! Mudo İşe Alım Süreci Hakkında!

Mudo Satış Danışmanı İş İlanları
Mudo Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Mudo Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Mudo insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Mudo 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Mudo Satış Danışmanı İş İlanları

Mudo Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Mudo Satış Danışmanı İş İlanları

1964 yılında Mustafa Taviloğlu ile Doğan Gürün tarafından isimlerinin 2 harfleriyle oluşturulmuştur. Bugüne bugün dünya markası olan Mudo’da iş ilanları incelemesini yaparak sizler de Mudo ailesine katılabilirsiniz. Sektör içerisinde her geçen gün büyüme gösteren Mudo, düzenli olarak eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Mudo Satış Danışmanı iş ilanları her geçen gün daha da artmaktadır. Dünya modasını takip eden Mudo, mağazacılık anlayışını geliştirmektedir. Sizler de insan kaynakları üzerinden inceleme yaparak, kendinize en uygun pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz.

Mudo Personel Maaşları

Mudo eleman maaşları genel olarak şu şekilde belirlenmiştir:

Satış danışmanı: 3300 TL, Stajyer: 1000 TL, Pazarlama: 3200 TL, İnsan Kaynakları: 3400 TL. Belirtilen maaşlar her yıl değişmektedir. Bu maaşlarla beraber prim ve yemek hizmeti de çalışanlara verilmektedir. Mudo’da çalışma şartları son derece uygundur.

Mudo Satış Danışmanı Şartları

Mudo Mağazaları İş İlanları

Mudo Mağazaları İş Başvuru Şartları

Satış danışmanın şartlarını şu şekilde belirtebiliriz:

-En az lise mezunu olmak,

-MS Office programlarına hakim olmak,

-Satış konusunda kendine güvenen,

-İkna kabiliyeti olan,

-Yoğun çalışma temposuna zorlanmadan ayak uydurabilen,

-Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak,

-Tercihen mağaza sektörü konusunda en az 1 yıl deneyimi olan.

Belirtilen bu şartları taşıyan bütün adaylar, Mudo mağazalarında satış danışmanı olarak çalışabilirler. Türkiye’nin 28 ilinde 1.500 çalışanı bulunan Mudo’da dilerseniz sizler de çalışabilirsiniz. 2020 İş başvurusu formu doldurarak, sizler de Mudo’ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mudo İş Başvurusu Hakkında

Mudo iş başvurusu yapmak için kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilirsiniz. Ya da direk olarak Mudo iş görüşmesi yaparak, yüz yüze daha verimli bir adım atabilirsiniz. personel alımı yapan Mudo’da geniş iş sahaları inceleyerek kendinize en uygun pozisyonu bulabilirsiniz.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer MUDO İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply