Market İş İlanları

Pekdemir Kasiyer İş İlanları! 2022 İş Başvuruları Başladı!

Pekdemir Kasiyer İş İlanları 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Pekdemir Kasiyer İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Pekdemir Kasiyer iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Pekdemir Kasiyer iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Pekdemir Kasiyer iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Pekdemir Kasiyer İş İlanları
Pekdemir Kasiyer İş İlanları ve İş Başvurusu

Pekdemir Kasiyer İş İlanları 2022

1979 senesinden beri faaliyetlerini sürdüren ve market mağazacılığı piyasasında devamlı büyüyen Pekdemir markası, her geçen gün iş istihdamı sağlamaya da devam ediyor. Sizlerde güncel Pekdemir Kasiyer iş ilanları bilgilerini alabilir ve hemen uzun soluklu kariyer planınızı hayata geçirebilirsiniz.

Firmanın internet sitesinde yapacağınız iş başvurularının dışında, bu yönde destek alabileceğiniz adreslerle de öz geçmiş oluşturarak eleman alımı için ilk adımı atabilirsiniz. Eksiksiz ve kendinizi doğru ifade eden 2022 İş başvurusu formu ile kısa sürede size geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Pekdemir Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Pekdemir iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Pekdemir ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Pekdemir Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Pekdemir İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Pekdemir Kasiyer İş Başvurusu 2022

Pekdemir Kasiyer İş İlanları
Pekdemir Kasiyer Başvuru Şartları

Pekdemir, şirketine değer katan personelleri için kariyer gelişim programlarını da uygulayan bir adrestir. İş pozisyonunda yükselmek isteyenlere öncelik tanımaktadır. Markanın bünyesinde kasiyer olarak çalışmaya başlamak adına aranılan kriterlere uyum sağlıyorsanız hemen başvurabilirsiniz.

İnsan kaynakları personel havuzunda biriktirilen başvurular arasından tespit ettikleriyle iletişime geçeceklerini de belirtmeliyiz. Yapılacak mülakat sonrasında geçerli puanları almanız halinde iş başı yapabilmek adına hazırlamanız gereken listeyi vermektedirler. Kasa programı hakkında deneyimli adayların öne çıkmasının yanında, bu yönde bir birikiminiz yoksa da başvuru yapabilirsiniz.

personel alımı sürecinde hassas olan Pekdemir, referans kontrolü ve iş deneyimi gibi geçmiş tecrübelere de önem göstermektedir.

Pekdemir Kasiyer İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise mezunu
 • Tercihen alanında en az tecrübeli
 • Güvenilir, hesap işlerinde deneyimli
 • Vardiyalı çalışabilecek
 • Genç, dinamik, güler yüzlü, gelişime açık, insan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri memnuniyeti odaklı
İŞ TANIMI
 • Kasaya gelen müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak
 • Mağazada satışa sunulan ürünlerin kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek
 • Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz olarak yerine getirmek
 • Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret)
Departman: Personel
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIDenizli İlinde ikamet eden,
 • Merkez Depo sevkıyat bölümlerinde (Toptan Gıda Depolarında, Market Depolarında vb. ) çalışmış BAY personel alınacaktır.
Aranan Kriterler :
 • Market ürünlerinin işlenmesi hazırlanması işlemlerini yapabilecek,
 • Market ürünlerinin toplama ve paletleme işlemlerini yapabilecek
 • Market ürünleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi
 • Askerlik hizmetini tamamlamış
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret)
Departman: Depo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Denizli
İş Başvurusu
Denizli mağazalarımızda görevlendirilmek üzere SATIŞ DANIŞMANI / TEZGAHTAR / KASİYER alınacaktır.BAYAN : 18-28 yaş BAY : 21-28 yaş
 • Güler yüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün
 • Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı,
 • Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek,
 • Takım olarak hareket edebilecek
 • Dolgun Maaş
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret)
Departman: Personel
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Denizli
İş Başvurusu

Boş Cv Örneği Doldur

Pekdemir iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Pekdemir Kariyer.net İş İlanları

Türkiye’nin en çok tercih edilen iş arama platformu olan Kariyer.net, her gün binlerce iş arayan vatandaşı işverenlerle bir araya getirmektedir. İş arayanların yanı sıra işverenlerinde personel ve eleman alımı sırasında son derece güçlü bir köprü görevi görmesi kariyer.net’i bir numaralı tercih sebebi yapmaktadır.

Pekdemir iş ilanları da kariyer.net üzerinde son derece ilgi görmektedir. Bu platformdan yapılan personel ve eleman alımı ilanlarına başvurmak için öncelikle üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Kariyer.net adresinden alacağınız üyelik tamamen ücretsiz ve güvenlidir.

Site üzerinden üyelik oluşturduktan sonra otomatik olarak Cv oluşturmanız istenecektir. Kişisel bilgiler ve eğitim bilgileriniz gibi birçok ayrıntıyı belirttikten sonra online olarak Cv’nizi oluşturmuş olacaksınız. Daha sonrasında firma arama paneline girerek Pekdemir Group başlığı altındaki personel alımı yapılan açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Pekdemir Çalışma Saatleri 2022

Haftalık çalışma saatlerine riayet eden şirket, personel maaşları içinde hakkınızı korumaktadır. Asgari ücretle başlayacağınız sürecin, performansa ve açık iş pozisyonlarında seviye atlamaya göre artacağının altını çizebiliriz.

Sosyal haklar, yemek ve yol parası gibi tüm olanakları bulabilirsiniz. Türkiye’nin hızlı şekilde büyüyen markasıyla artık memnun kalacağınız bir seçim yaptığınızı da fark etmiş olacaksınız. Vakit kaybetmeden hemen hangi şehir ve mağaza için kasiyer aradıklarını görün, anında CV gönderip istenilen iş için önemli adımı atmayı başarın.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer PEKDEMİR İş İlanları İçin Tıklayınız.

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu