Sentim Bilişim Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Sentim Bilişim çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Sentim Bilişim Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Bilişim sektöründe 25 yılı aşkın bir süredir istikrarlı, tecrübeli ve sürdürülebilir başarıları ile hizmetlerini sürdüren ve Türkiye’nin Bilişim Gücü haline gelen Sentim Bilişim çalışma saatleri merak ediliyor.

Sentim bilişim Çalışma saatleri
Sentim Bilişim Çalışma Saatleri – Sentim Mesai Saatleri

Sentim Bilişim sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor? Hafta sonları çalışıyor mu? Sentim Bilişim çalışma saatleri, hafta sonu tatilleri ve resmi tatilleri ne zaman? Sentim Bilişim açılış-kapanış saati sabah 08.00 ile akşam 18.00 arasındadır. Tüm ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sentim Bilişim Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Türkiye’de 28 yıldır Bilişim sektöründe hizmet veren Sentim Bilişim, son 10 yılda Microsoft’un Gold Sertified Partner’i olarak Türkiye’de kurumsal anlaşma yapabilen iş ortaklarından biridir.

Sentim Çalışma saatleri
Sentim Çalışma Saatleri – Sentim İzin Günleri

Sentim Bilişim açılış-kapanış saati hafta içi her gün sabah saat 08.00’de başlamaktadır. Saat 12.00 ile 13.00 arasında öğle tatili molası vermektedir. Öğle tatilini müteakiben tekrar mesaiye başlayan firma, akşam saat 18.00 itibariyle mesaiye son vermektedir.

Sentim Bilişim Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Sentim Bilişim çalışma saatleri hafta sonları ve resmi bayram tatillerinde farklılıklar göstermektedir.  Hafta sonu tatili olan Cumartesi ve Pazara günleri Sentim Bilişim hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra;

  • 1 Ocak Yılbaşı,
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,
  • 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü,
  • 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı,
  • 15 Temmuz Demokrasi ve Direnme Hakkı Günü,
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı,
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı,
  • Ramazan Bayramı (3 gün),
  • Kurban Bayramı (4 gün).

Gibi resmi tatil ve dini bayram tatillerinde hizmet vermemektedir. Ayrıca, Ramazan Bayramı arifesi ve Kurban Bayramı arifesinde yarım gün, 31 Aralık yılbaşı arifesi ile 28 Ekim Cumhuriyet Bayramı arifesinde yine yarım gün olarak saat 08.00 ile 13.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Sentim Bilişim İş İlanları! Eleman – Personel Alımları ve Başvuru Formu başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply