Belediye İş İlanları

Artvin Murgul Belediyesi Personel Alımı ve 2023 KPSS’siz Memur İşçi İlanları

Murgul Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Murgul Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Artvin Murgul Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Artvin Murgul Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Artvin Murgul Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Artvin Murgul Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Artvin Murgul Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Artvin Murgul Belediyesi Personel Alımı ve 2023 iş ilanları içerisinde açılmış olan meslek grupları, her sene olduğu gibi bu sene da belediyeye bağlı olan çalışanların boşluklarını kapamak adına belirlenmiş ve aynı şekilde farklı yollardan faydalanarak iş alanlarını vermektedir.

Ayrıca bu meslek gruplarına yapılan müracaatların da bir hayli fazla olduğunu söylememiz de önemli bir detaydır. Bununla beraber devlet içerisinde çalışmak siz adaylar için birçok hak sağlayacaktır. Bununla beraber öncelikle maaşınızın düzenli olmasının yanında iş saatlerinizin sabit olması durumları öne çıkar.

Aynı şekilde AGİ hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, kıdemli tazminat hakkı, senelik izin hakkı, haftalık izin hakkı, ücretli izin hakkı, sağlık hakları ve elbette sigortalı şekilde çalışma hakkı da çalışanlara verilecek olan haklar içerisinde sıralanmaktadır.

Artvin Murgul Belediyesi Personel Alımı 2023

Artvin Murgul Belediyesi, 2023 yılında personel alımı yaparken adayların belirli koşulları sağlamalarını talep etmektedir. Bu nedenle, başvuru yapmak istediğiniz meslek gruplarının koşullarını karşılayabilmek için öncelikle gereken eğitim düzeyine sahip olmanız gerekmektedir. Bazı meslek grupları için ilgili bölümlerden mezun olmanız veya başarılı bir şekilde tamamladığınız kursları ve sertifikaları elde etmeniz istenebilir.

Ayrıca, zabıta veya bekçi gibi diğer meslek grupları için ise bu pozisyonlara özel olarak düzenlenen sınavlara girmeniz gerekebilir. KPSS sınavı da diğer alanlarda olduğu gibi önemli bir sınavdır.

Son olarak, niteliksiz personel alımı yapılan pozisyonlar için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız, sabıka kaydınızın bulunmaması, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekecektir, yani okur yazar düzeyinde olmanız gerekmektedir.

Artvin Murgul Belediyesi İş İlanları 2023

Artvin Murgul Belediyesi iş ilanları için açılan her bir alan kadroludur ve belirlenen her ayrı iş alanı için sadece sınırlı sayıda adayın işe alımı yapılacaktır. Murgul Belediyesi için belirlenen iş alanları ise şöyledir;

 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Memur
 • Büro Elemanı
 • İşçi
 • Arşivci
 • Çaycı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Elemanı
 • Şoför

Artvin Murgul Belediyesi İşçi Alımı 2023

Artvin Murgul Belediyesi işçi alımı içerisinde müracaat sağlamak adına internetten alacağınız müracaat formunu doldurabilir ya da aynı şekilde belediye binasına gidebilirsiniz. Yanınızda bulunması gerekli olan belgeler ise genel olarak sizin kimliğinizi kanıtlayacak ve yeterliliğinizi belirtecektir. Bu belgeler ise şu biçimdedir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Artvin Murgul Belediyesi Memur Alımı 2023

Artvin Murgul Belediyesi Memur Alımı için oluşturulmuş olan alanlar farklı durumlar içerisinde mülakatlar da talep edebilmektedir. Sözlü olarak sürdürülmekte olan bu mülakatlar, insan ilişkilerini ölçmenin yanında olumlu geri dönüşler işle beraber işe alım süreciniz de başlayabilir.

Artvin Murgul Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Artvin Murgul Belediyesi temizlik personeli alımı, niteliksiz eleman sınıfında olduğundan bir hayli talep gören ve aynı zamanda işe alınması da kolay alanlardandır. Temizlik personellerinin hızlı, titiz ve elbette enerjik yapıda olması istenecektir.

Artvin Murgul Belediyesi Çaycı Alımı

Artvin Murgul Belediyesi çaycı alımı, temizlik personelleri gibi kolay ve karşılanabilir şartlar istemesi ile görülmektedir. Bununla beraber çaycılardan sosyal açıdan iyi olmaları ve her türlü isteği hızlı bir biçimde ve elbette doğru olarak karşılayabilmeleri beklenmektedir. Aynı şekilde bu kişilerin ofis düzenini sağlaması da gerekecektir.

Artvin Murgul Belediyesi  personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Artvin Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Murgul Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Murgul Belediyesi Hangi Partiden?
Adalet ve Kalkınma Partisi – AKP
Murgul Belediyesi Başkanı Kim?
Murgul Belediyesi Web Sayfası
https://murgul.bel.tr
Murgul Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Murgul Belediyesi Haberler
Murgul Haberler
Murgul Belediyesi İletişim

Adres: Küre Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 103/A

Murgul / Artvin

Telefon: 0466 711 30 11
Faks: 0466 711 39 86
Eposta: info@murgul.bel.tr

Artvin İlçe Belediyeleri İş İlanları 
Artvin Ardanuç Belediyesi 
Artvin Arhavi Belediyesi
Artvin Borçka Belediyesi
Artvin Hopa Belediyesi
Artvin Kemalpaşa Belediyesi
Artvin Murgul Belediyesi
Artvin Şavşat Belediyesi
Artvin Yusufeli Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu