Belediye İş İlanları

Artvin Yusufeli Belediyesi Personel Alımı ve 2023 KPSS’siz Memur İşçi İlanları

Yusufeli Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Yusufeli Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Artvin Yusufeli Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Artvin Yusufeli Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Artvin Yusufeli Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Artvin Yusufeli Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Artvin Yusufeli Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Artvin Yusufeli Belediyesi Personel Alımı ve 2023 iş ilanları bu belirli dönemler içerisinde de açılmış olup farklı iş alanlarına hitaben işe alımlar düzenlemekte ve duyurmaktadır. Bu anlamda oluşan iş ilanları da, belediyeler içerisinde bulunan boş pozisyonlara uygun olarak uyarlanmaktadır.

Aynı zamanda bu boş pozisyonlar bünyesinde bulunan her bir iş ilanına müracaat yaparak alınan adaylar, doğrudan devlete bağlı şekilde çalışacağından birtakım haklara da sahip olacaklardır. Devletin çalışanlarına sağlamış olduğu haklar ise şu şekilde görünmektedir;

 • Hafta Tatili Ücreti Hakkı
 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Bunların dışında ise düzenli iş saatlerinizin bulunması ve aynı şekilde sabit bir gelir sağlandığı için pek çok iş arayan kişi ilanlara müracaat etmektedir.

Artvin Yusufeli Belediyesi Personel Alımı 2023

Artvin Yusufeli Belediyesi, 2023 yılında gerçekleştirdiği personel alımlarında belirli şartlara dikkat etmektedir. Kalifiye eleman alımları için, ilgili alanlara ait diplomalar ya da sertifikalar gerekmektedir. Diğer alanlarda ise KPSS, YDS gibi sınavlardan geçerli notlar talep edilmektedir.

Ayrıca niteliksiz işçi alımlarında ise sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının bulunmamış olma ve kamu haklarından men edilmemiş olma gibi temel şartlar aranmaktadır.

Artvin Yusufeli Belediyesi personel alımı, her bir pozisyon için özel gereksinimlere dikkat etmektedir. Bu nedenle başvuru yapacak adayların ilgili şartları yerine getirmeleri önemlidir. Diploma, sertifika veya sınav notları gibi belgelerin yanı sıra genel başvuru koşulları da dikkate alınmalıdır. Başvuru yapmadan önce gerekli belgelerin eksiksiz tamamlanması ve şartların karşılanması gerekmektedir. Artvin Yusufeli Belediyesi’nin personel alım süreçleri hakkında güncel bilgilere resmi web sitesinden veya ilanlardan ulaşabilirsiniz.

Artvin Yusufeli Belediyesi İş İlanları 2023

Artvin Yusufeli Belediyesi iş ilanları bir hayli çeşitli olmalarının yanında sınırlı sayıda işe alım ile yürütülmektedir. Bu nedenle de müracaat yapmış olan pek çok farklı kalifiye ve aynı zamanda tecrübeli olarak görülen birkaç aday arasından öne çıkmanız gerekecektir. Yusufeli Belediyesi için iş ilanları, bu sene şu biçimde sıralanmıştır;

• Çaycı
• Temizlik Görevlisi
• Acil Tıp Teknikeri
• Endüstriyel Kontrol Elemanı
• Büro Elemanı
• Beden İşçisi

Artvin Yusufeli Belediyesi İşçi Alımı 2023

Artvin Yusufeli Belediyesi işçi alımı genel anlamda birtakım farklı belgeler ile beraber müracaat isteyecektir. Bunun yanında hem belirli web sitesi üzerinden hem de belediye binasına giderek müracaat yapmanız da mümkün kılınmıştır. Başvuru sırasında istenmekte olan belgeler ise şu biçimde verilebilir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Artvin Yusufeli Belediyesi Memur Alımı 2023

Artvin Yusufeli Belediyesi Memur Alımı yürütülürken ayrı olarak aynı zamanda mülakatlar da istenebilmektedir. Mülakatlar genel anlamda sizlerle bireysel olarak tanışmak ve insan ilişkilerinizi ölçmek amacı ile istense de hem de yeterliliklerinizi sergilemeniz de önemli bir unsur olacaktır.

Artvin Yusufeli Belediyesi Temizlik Personeli Alımı 2023

Artvin Yusufeli Belediyesi temizlik personeli alımı, niteliksiz eleman olarak görülmesi ile beraber sadece basit koşullara tabi tutulacaktır. Bununla beraber bu adaylar, belediyede hijyen ve düzenin yanında sergilenebilir bir görüntü sağlanması amacı sebebiyle alınmaktadır.

Bu anlamda da temizlik personellerine yapılan müracaatlar anlamında beden işçiliği sınıfına giren bu alan için, ideal görülen adaylar arasından işe alım yapılmaktadır.

Artvin Yusufeli Belediyesi Çaycı Alımı 2023

Artvin Yusufeli Belediyesi çaycı alımı ise insan ilişkileri güçlü olan, hızlı çalışabilen kişiler arasından işe alım yapacaktır. Buna göre yoğun bir iş olsa da asıl olarak kolay ve kuvvet gerektirmeyen bir alan olduğu ve niteliksiz eleman sınıfı içerisinde bulunarak fazla şart istememesi sebebiyle bu alana yapılan müracaatlar da fazladır.

Artvin Yusufeli Belediyesi  personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Artvin Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yusufeli Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Yusufeli Belediyesi Hangi Partiden?
Adalet ve Kalkınma Partisi – AKP
Yusufeli Belediyesi Başkanı Kim?
Yusufeli Belediyesi Web Sayfası
https://www.yusufeli.bel.tr/
Yusufeli Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Yusufeli Belediyesi Haberler
Yusufeli Haberler
Yusufeli Belediyesi İletişim
 • Adres: İnönü Cad. Merkez Mah. Yusufeli – ARTVİN
 • Telefon: Telefon : 0466 811 20 09
 • Faks: Faks : 0466 811 20 09
 • E-Posta: [email protected]

Artvin İlçe Belediyeleri İş İlanları 
Artvin Ardanuç Belediyesi 
Artvin Arhavi Belediyesi
Artvin Borçka Belediyesi
Artvin Hopa Belediyesi
Artvin Kemalpaşa Belediyesi
Artvin Murgul Belediyesi
Artvin Şavşat Belediyesi
Artvin Yusufeli Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu