Belediye İş İlanları

Balıkesir Gönen Belediyesi 2022 Personel Alımı İlanları! Memur ve İşçi Alımları

Balıkesir Gönen Belediyesi personel alımı 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Balıkesir Gönen Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Balıkesir Gönen Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Balıkesir Gönen Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Balıkesir Gönen Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Balıkesir Gönen Belediyesi Personel Alımı – 2022 iş ilanları açılmış olup, belirtilen bu personel alımları, farklı meslek alanlarına yönelik bir biçimde uyarlanmıştır ve belediye bünyesinde bulunan işçi açığını gidermek için düzenlenmiştir.

Bu anlamda bir belediye personelinin sahip olacağı bazı haklar bulunacaktır. Bu haklar şu biçimde verilir;

 • Hafta Tatili Ücreti Hakkı
 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Balıkesir Gönen Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Gönen Belediyesi personel alımı, farklı meslek gruplarına yönelik müracaat için açılmış bulunur. Bununla beraber Balıkesir Gönen Belediyesi’nin açmış olduğu personel alımı alanları, şu biçimdedir;

 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Zabıta
 • İşçi
 • Park ve Bahçe İşçileri
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Zabıta
 • Memur
 • Arşivci

Balıkesir Gönen Belediyesi İş İlanları

Balıkesir Gönen Belediyesi iş ilanları açısından verilmiş olan çeşitli alanlara müracaat yapabilmek için uymanız gerekli olan birtakım şartlar da verilmiştir. Bu anlamda özellikle belirli iş alanları için karşılamanız gerekli olan yeterlilikler, sertifikalar, mülakatlar ve sınavlardan bahsedebiliriz.

Bir başka meslek alanı için aranan şartlar arasında ise klasik anlamda sunulmuş, sabıka olmaması veya Türkiye vatandaşı olmak olarak verilebilecektir.

Bunların dışında ise farklı meslek grupları için en az ilkokul mezunu olmak, erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak gibi şartlar önde gelir.

Balıkesir Gönen Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir Gönen Belediyesi işçi alımı içerisinde verilen alanlara müracaat yapmak asıl olarak bir hayli basit bir işlemdir. Bu anlamda arzu ettiğiniz alana online bir şekilde başvurabilirsiniz. Ayrıca mülakat ve sınavların yanında bu minvalde bulunan müracaatlar için gereken bazı belgeler de bulunacaktır. Bu belgeler şu biçimde verilir;

 • T.C Kimlik Kartı ya da Nüfus Cüzdanı
 • Gerekli olan iş alanları için uygun sınıftan sürücü belgesi
 • Sağlık raporu
 • İkametgah Belgesi
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise KPSS sınav sonucu belgesi
 • 2 tane biyometrik fotoğraf

Bu belge ve evrakları alarak kolayca müracaat yapmanız mümkündür bununla beraber elbette müracaat formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması da öne çıkacak olan durumlar arasında sayılabilir.

Balıkesir Gönen Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Gönen Belediyesi Memur Alımı genel anlamda bir hayli kolay olup hem de devletin sağlamış olduğu imkanlara erişmenizde yardımcıdır.

Bu anlamda bazı alanlar için sözlü mülakatların talep edilebileceğini de söyleyebiliriz. Sözlü mülakatlar personellerin yakından çalışacağı alanlara uygun olup olmadığını kontrol etmek, yeterliliklerini test etmek ve şahsen tanımak için kullanılıyor.

Sözlü mülakatlarda iyi bir izlenim aldığınız takdirde işe alımınız basit bir hal alacaktır.

Balıkesir Gönen Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Balıkesir Gönen Belediyesi temizlik personeli alımı, beden işçisi veya niteliksiz işçi sınıfına girdiğinden bir hayli kolay bir biçimde işlemektedir.

Bununla beraber bu kolay işin yürütülebilmesi adına evvela işe uygun olduğunuzun bir kanıtı istenecektir. Hijyen ve sunulabilirlik sağlanması adına işe alınan temizlik personelleri, bu görevleri yerine getirebilecek dinç ve enerjik kişiler arasından seçim yapılır.

Balıkesir Gönen Belediyesi Çaycı Alımı

Balıkesir Gönen Belediyesi çaycı alımı bir hayli basit bir başka meslek alanı olmakla beraber, temizlik personeli gibi niteliksiz işçi alanına girmektedir. Bu anlamda çaycı pozisyonu basit bir alan olmasıyla beraber devletin avantajlarını size sunar ve böylece gün içinde yorulmadan, kendinize ve ailenize yararlı olacak bir iş sahibi olmuş olmanızda yardımcıdır.

Balıkesir Gönen Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Bolu Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Gönen Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Gönen Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Gönen Belediyesi Başkanı Kim?
Gönen Belediyesi Web Sayfası
https://balikesirgonen.bel.tr/
Gönen Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Gönen Belediyesi Haberler
Gönen Haberler
Gönen Belediyesi İletişim

ADRES: Malkoç Mah. Atatürk Cad. No:2 Gönen Balıkesir 10900 Türkiye
E-POSTA: [email protected] [email protected]
SANTRAL : +90 266 762 18 45
FAKS: +90 266 762 33 37

Balıkesir İlçe Belediyeleri İş İlanları
Balıkesir Susurluk Belediyesi
Balıkesir Karesi Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Gömeç Belediyesi
Balıkesir Gönen Belediyesi
Balıkesir Erdek Belediyesi
Balıkesir Edremit Belediyesi
Balıkesir Dursunbey Belediyesi
Balıkesir Burhaniye Belediyesi
Balıkesir Bigadiç Belediyesi
Balıkesir Bandırma Belediyesi
Balıkesir Balya Belediyesi
Balıkesir Sındırgı Belediyesi
Balıkesir Savaştepe Belediyesi
Balıkesir Marmara Belediyesi
Balıkesir Manyas Belediyesi
Balıkesir Kepsut Belediyesi
 Balıkesir Altıeylül Belediyesi
Balıkesir Ayvalık Belediyesi
Balıkesir İvrindi Belediyesi 

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu