Belediye İş İlanları

Balıkesir Edremit Belediyesi Personel Alımı ve 2023 Kpss’siz Memur Zabıta İlanları

Edremit Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Balıkesir Edremit Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Balıkesir Edremit Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Balıkesir Edremit Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Balıkesir Edremit Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Balıkesir Edremit Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Balıkesir Edremit Belediyesi Personel Alımı ve 2023 iş ilanları bu dönem içerisinde de açılmış olmakla beraber farklı iş alanlarına hitaben işe alımlar düzenlemektedir. Bu anlamda oluşan iş ilanları da belediyeler bünyesinde bulunan boş pozisyonlara uygun olarak oluşturulmaktadır.

Aynı zamanda bu boş pozisyonlar içerisindeki her bir iş ilanına müracaat yaparak alınan adaylar devlete bağlı şekilde çalışmakta olacağından birtakım haklara ve aynı zamanda avantajlara da sahip olacaklardır.
Devletin çalışanlarına sağlamış olduğu haklar arasında şu haklar ön plana çıkmaktadır;

 • Hafta Tatili Ücreti Hakkı
 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Balıkesir Edremit Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Edremit Belediyesi personel alımı belirli şartlar ile birlikte yürütülmektedir. Buna göre kalifiye eleman alımları için ilk olarak ilgili alanlara dair diploma ya da sertifikalar gerekirken, farklı alanlar için de bu kısımlara özel olarak oluşturulmuş olan sınavlardan ya da KPSS veya YDS gibi sınavlardan alınmış geçerli notlar talep edilebilecektir.

Son olarak niteliksiz işçi alımları açısından baktığımızda ise bu kısımlar sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının bulunmaması ve kamu haklarından men almamış olma gibi basit bir şekilde karşılanabilir şartlar talep edecektir.

Balıkesir Edremit Belediyesi İş İlanları

Balıkesir Edremit Belediyesi iş ilanları bir hayli çeşitli olmalarının yanında sınırlı sayıda işe alım ile devam ettirilmektedir. Bu nedenle de müracaat yapmış olan pek çok farklı kalifiye sayılabilecek ve tecrübeli aday arasından öne çıkmanız gerekecektir. Edremit Belediyesi için iş ilanları, bu sene şu biçimdedir;

 • Çaycı
 • Temizlik Görevlisi
 • Acil Tıp Teknikeri
 • Endüstriyel Kontrol Elemanı
 • Büro Elemanı
 • Beden İşçisi

Bu alanlardan herhangi birine müracaat yapmanız mümkün kılınmışken, belirtildiği üzere özellikle yeterlilikleri karşıladığınız alanlara eğilim göstermeniz daha faydalı bir durum olacaktır.

Balıkesir Edremit Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir Edremit Belediyesi işçi alımı genel anlamda birtakım farklı belgeler ile beraber müracaat yapmanızı isteyecektir. Bunun yanında hem web üzerinden hem de belediye binasına giderek de müracaat yapmanız mümkündür. Başvuru sırasında istenmekte olan belgeler ise şu biçimdedir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Balıkesir Edremit Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Edremit Belediyesi Memur Alımı yürütülürken hem de mülakatlar da gerekebilmektedir. Mülakatlar genel olarak sizlerle bireysel olarak tanışmak ve insan ilişkilerinizi ölçmek amacı ile istenir ancak bunun yanında ek olarak da yeterliliklerinizi göz önüne koymanız istenebilecektir.

Balıkesir Edremit Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Balıkesir Edremit Belediyesi temizlik personeli alımı, niteliksiz eleman olarak görülmesi ile beraber sadece basit koşullara tabi tutulacaktır. Bununla beraber bu adaylar, belediyede hijyen ve düzenin yanında sergilenebilir bir görüntü sağlanması amacıyla sağlanmaktadır. Bu anlamda da temizlik personellerine yapılan müracaatlar ile birlikte beden işçiliği sınıfına giren bu alan için, ideal görülen adaylar arasından tercih yapılmaktadır.

Balıkesir Edremit Belediyesi Çaycı Alımı

Balıkesir Edremit Belediyesi çaycı alımı ise insan ilişkileri güçlü olan, çevik ve hızlı kişiler ile birlikte işe alım yapacaktır. Buna göre yoğun bir iş olsa da asıl olarak kolay ve kuvvet gerektirmeyen bir alan olduğu ve niteliksiz eleman sınıfı içerisinde bulunarak fazla şart istemediğinden dolayı bu alana yapılan müracaatlar da bir hayli fazla olarak görülmektedir.

Balıkesir Edremit Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Bolu Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Edremit Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Edremit Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Edremit Belediyesi Başkanı Kim?
Edremit Belediyesi Web Sayfası
https://www.edremit.bel.tr
Edremit Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Edremit Belediyesi Haberler
Edremit Haberler
Edremit Belediyesi İletişim
Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No: 7/B Edremit / Balıkesir
Telefon: 4448510
Fax: 02663731094
E-mail: [email protected]

Balıkesir İlçe Belediyeleri İş İlanları
Balıkesir Susurluk Belediyesi
Balıkesir Karesi Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Gömeç Belediyesi
Balıkesir Gönen Belediyesi
Balıkesir Erdek Belediyesi
Balıkesir Edremit Belediyesi
Balıkesir Dursunbey Belediyesi
Balıkesir Burhaniye Belediyesi
Balıkesir Bigadiç Belediyesi
Balıkesir Bandırma Belediyesi
Balıkesir Balya Belediyesi
Balıkesir Sındırgı Belediyesi
Balıkesir Savaştepe Belediyesi
Balıkesir Marmara Belediyesi
Balıkesir Manyas Belediyesi
Balıkesir Kepsut Belediyesi
 Balıkesir Altıeylül Belediyesi
Balıkesir Ayvalık Belediyesi
Balıkesir İvrindi Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu