Belediye İş İlanları

Balıkesir Havran Belediyesi Personel Alımı ve Memur İşçi İlanları

Balıkesir Havran Belediyesi personel alımı 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Balıkesir Havran Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Balıkesir Havran Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Balıkesir Havran Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Balıkesir Havran Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Balıkesir Havran Belediyesi Personel Alımı – 2022 iş ilanları farklı ve yeni kadrolar ile birlikte açılmıştır. Bu anlamda pek çok farklı belediye de içlerinde bulunan işçi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için senenin farklı zamanlarında iş alımları yürütmektedir.

Aynı zamanda bu pozisyonlara olan fazla talepten dolayı da başvuran kişi sayısı da oldukça fazla olarak bilinmektedir.

Başvuruların bu kadar fazla olmasının nedeni ise, devlete bağlı biçimde çalışmanın personeller için sunmuş olduğu fırsatlardır. Buna göre öncelikle her ay düzenli yatan maaştan ve elbette sabit çalışma saatlerinden bahsedebiliriz.

Aynı şekilde devletin size sunmuş olduğu haklar arasında AGİ hakları, ücretli izin hakkı, sağlık hakları, sigortalı çalışma hakkı, kıdemli tazminat hakkı ve ihbarlı tazminat hakkı ve daha pek çok farklı hak da bilinmektedir.

Balıkesir Havran Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Havran Belediyesi personel alımı için başvurmak isteyen adayların belirli bazı koşulları sağlaması istenecektir.

Bunun yanında en başta yetkinlik istenen alanlar için ilgili bölümlerden mezuniyet ya da geçerli sertifika ve belgelere sahip olma koşulu gerekli olacaktır.

Ayrıca çağımızda şu anda fazlası ile müracaat yapılan bekçilik ve zabıta gibi alanlar için ise bu meslek alanlarına özel olarak düzenlenmiş olan belirli sınavlara girmeniz önemlidir. Bunların yanında ise KPSS sınavından alınacak olan geçerli not da önemli bir yere sahip olacaktır.

Son olarak ise niteliksiz personel alımı yapan alanlar için ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamak, sabıka kaydının olmaması ve en az ilkokul mezunu olmak yani okur yazar düzeyinde bulunmak gerekir.

Balıkesir Havran Belediyesi İş İlanları

Balıkesir Havran Belediyesi iş ilanları, çeşitli ve kadroludur. Bilmeniz gerekli olan en önemli durum ise belirlenen her farklı meslek grubu için alınacak sınırlı sayıda personel bulunduğudur. Başvuru yapan adaylar arasından en kaliteli ya da tecrübeli olanlar seçilmektedir. Bu anlamda Balıkesir Havran Belediyesi iş şöyle görünmektedir;

 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Memur
 • Büro Elemanı
 • İşçi
 • Arşivci
 • Çaycı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Elemanı
 • Şoför

Balıkesir Havran Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir Havran Belediyesi işçi alımı için açılan alanlara müracaat sağlamak adına internet sitesini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde belediye binasını da ziyaret edebilirsiniz. Bunların yanında, müracaat sırasında istenilen gerekli belgeleri de teslim etmeniz gerekir. Bu belgeler ise, şu biçimde sıralanırlar;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Balıkesir Havran Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Havran Belediyesi Memur Alımı ne kadar basit bir işlem olsa da hem de işe alım süresince farklı istekler de öne çıkabilir. Örneğin sözlü mülakatlar, en çok talep edilenler arasında sayılacaktır. Bu anlamda sözlü mülakatlar sizleri yakından tanımak adına istenmekle beraber iş için yeterli olup olmadığınızın da bir kanıtı olma işlevini görecektir.

Balıkesir Havran Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Balıkesir Havran Belediyesi temizlik personeli alımı, açıldığı günden bugüne bir hayli müracaat toplamış bir iş grubudur. Bu personeller hijyen sağlaması adına işe alınırlar ve hem de atik olmaları beklenir. Bu nedenle de bu sıfatlara uygun adaylar arasından seçim yapılır.

Balıkesir Havran Belediyesi Çaycı Alımı

Balıkesir Havran Belediyesi çaycı alımı içerisinde müracaat yapmak da kolaydır. Bu alan da temizlik personeli alanı da niteliksiz işçi sınıfına girdiklerinden fazla şart beklemeyen alanlardır.

Balıkesir Havran Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Bolu Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Havran Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Havran Belediyesi Hangi Partiden?
Adalet ve Kalkınma Partisi
Havran Belediyesi Başkanı Kim?
Havran Belediyesi Web Sayfası
https://www.havran.bel.tr
Havran Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Havran Belediyesi Haberler
Havran Haberler
Havran Belediyesi İletişim

Hamambaşı Mahallesi Kızılay Meydanı No:10 Havran / Balıkesir
0(266)432 10 35
0(266)432 10 02
0(266)432 10 91

Fax:0(266)432 13 33
WhatsApp Hattı: 0 532 432 74 73

Balıkesir İlçe Belediyeleri İş İlanları
Balıkesir Susurluk Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Gömeç Belediyesi
Balıkesir Gönen Belediyesi
Balıkesir Erdek Belediyesi
Balıkesir Edremit Belediyesi
Balıkesir Dursunbey Belediyesi
Balıkesir Burhaniye Belediyesi
Balıkesir Bigadiç Belediyesi
Balıkesir Bandırma Belediyesi
Balıkesir Balya Belediyesi
Balıkesir Sındırgı Belediyesi
Balıkesir Savaştepe Belediyesi
Balıkesir Marmara Belediyesi
Balıkesir Manyas Belediyesi
Balıkesir Kepsut Belediyesi
 Balıkesir Altıeylül Belediyesi
Balıkesir Ayvalık Belediyesi
Balıkesir İvrindi Belediyesi 

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu