Belediye İş İlanları

Balıkesir Gömeç Belediyesi Personel Alımı ve 2022 İş Başvurusu

Balıkesir Gömeç Belediyesi personel alımı 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Balıkesir Gömeç Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Balıkesir Gömeç Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Balıkesir Gömeç Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Balıkesir Gömeç Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Balıkesir Gömeç Belediyesi Personel Alımı 2022 iş ilanları açılması ile beraber işsizlikten yakınan veya iş değiştirmek isteyen pek çok farklı kişi müracaatlara başlamıştır.

Buna göre belediye içerisinde bulunan boş pozisyonlara uygun olarak açılan bu kısımlar, birçok müracaat almaktadır. Bu fazlalığın nedeni ise genel itibari ile belediye içerisinde çalışmanın sağlamış olduğu haklar olacaktır.

Öncelikle düzenli iş saatleri ve sabit gelir seviyesinden bahsedebilirken hem de farklı haklar da ön plana çıkmaktadır. Buna göre belediyelerin size sağladığı haklar, şu biçimde verilebilecektir;

 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Balıkesir Gömeç Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Gömeç Belediyesi personel alımı sırasında dikkat etmeniz gerekli olan en önemli durum her bir farklı işe alım sürecinin, işin yeterlilik standartlarına uygun olarak farklı şartlar gerektirdiğidir.

Buna göre kaliteli veya eğitimli olarak anlatılabilen personellerin alımında evvela ilgili alana mahsus olarak alınmış diplomalar veya özel kurslardan sertifikalara gerekirken bazen KPSS veya YDS gibi sınavlardan da alınmış olan geçerli notlar ve bu notları kanıtlayan belgeler istenebilir.
Bunun yanında zabıta veya bekçi gibi alanlar için ise bu kısımlara özel olarak oluşturulmuş olan sınavlara müracaat yapıp girerek elde edeceğiniz iyi notlar gerekecektir.

Bunların dışında ise beden işçisi veya niteliksiz eleman olarak görülen alanlar için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının bulunmaması, en az ilkokul mezunu olma ve kamu haklarından men edilmemiş olma gibi basit ve karşılanabilir şartlar istenmektedir.

Balıkesir Gömeç Belediyesi İş İlanları

Balıkesir Gömeç Belediyesi iş ilanları içerisinde sunulmakta olan her alan genel anlamda kadrolu ve bu nedenle de yapılacak olan işe alımlar kısıtlı olarak görülmektedir. Buna göre müracaat yapan pek çok farklı aday arasından sıyrılarak kendinizi öne çıkarmanız önemli olacaktır. Gömeç Belediyesi için açılmış olan işe alım alanları ise şu biçimde sıralanabilmektedir;

 • Çaycı
 • Temizlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Beden İşçisi
 • İtfaiye Eri
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Şoför

Balıkesir Gömeç Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir Gömeç Belediyesi işçi alımı hem belediye binasını ziyaret ederek hem de web üzerinden form doldurarak yapılan müracaatları kabul etmektedir. Bununla beraber yanınızda bulundurmanız gerekli olan belgeler şöyle sıralanabilmektedir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Balıkesir Gömeç Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Gömeç Belediyesi Memur Alımı için oluşturulan bazı alanlar mülakat talep edebilmektedir. Hem yetkinlik hem de sosyal ilişkilerin ölçülmesi için düzenlenmiş olan bu mülakatlardan toplayacağınız iyi izlenimler, işe alınmanızda oldukça önemli görülmektedir.

Balıkesir Gömeç Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Balıkesir Gömeç Belediyesi temizlik personeli alımı, niteliksiz eleman olarak görülen bu alan için bir hayli basittir. Bunun yanında beden işçisi olarak görülmesi ile beraber işi layığıyla yapabilecek olan adaylar arasından seçim yapılacağını da söylemek önemli bir detay olacaktır.

Balıkesir Gömeç Belediyesi Çaycı Alımı

Balıkesir Gömeç Belediyesi çaycı alımı, aynı temizlik personeli gibi niteliksiz eleman sınıfına girer. Bunun yanında bilmeniz gerekli olan en önemli durum bu iş için insan ilişkilerinizin güçlü olması ve taleplere zamanında ulaşabiliyor olmanızdır. Bununla beraber bir hayli basit bir işe, basitçe sahip olarak devletin sunduğu faydalardan da yararlanmanız sağlanmıştır.

Balıkesir Gömeç Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Bolu Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Gömeç Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Gömeç Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Gömeç Belediyesi Başkanı Kim?
Gömeç Belediyesi Web Sayfası
https://gomec.bel.tr
Gömeç Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Gömeç Belediyesi Haberler
Gömeç Haberler
Gömeç Belediyesi İletişim

Adres : Mithat Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, 10715 Gömeç/BALIKESIR
Tel : (+90) 266 357 10 53
(+90) 266 357 23 70
(+90) 266 357 10 06
Fax : (+90) 266 357 26 51
Email : [email protected]

Balıkesir İlçe Belediyeleri İş İlanları
Balıkesir Susurluk Belediyesi
Balıkesir Karesi Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Gömeç Belediyesi
Balıkesir Gönen Belediyesi
Balıkesir Erdek Belediyesi
Balıkesir Edremit Belediyesi
Balıkesir Dursunbey Belediyesi
Balıkesir Burhaniye Belediyesi
Balıkesir Bigadiç Belediyesi
Balıkesir Bandırma Belediyesi
Balıkesir Balya Belediyesi
Balıkesir Sındırgı Belediyesi
Balıkesir Savaştepe Belediyesi
Balıkesir Marmara Belediyesi
Balıkesir Manyas Belediyesi
Balıkesir Kepsut Belediyesi
 Balıkesir Altıeylül Belediyesi
Balıkesir Ayvalık Belediyesi
Balıkesir İvrindi Belediyesi 

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu