Belediye İş İlanları

Balıkesir Bandırma Belediyesi Personel Alımı ve 2023 Kpss’siz Memur Zabıta İlanları

Bandırma Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Balıkesir Bandırma Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Balıkesir Bandırma Belediyesi İş Başvurusu Formunu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Balıkesir Bandırma Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Balıkesir Bandırma Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Balıkesir Bandırma Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Balıkesir Bandırma Belediyesi personel alımı ve 2023 iş ilanları, farklı işe alım alanları ile beraber açılmıştır. Bununla beraber Bandırma Belediyesi’nin de, pek çok farklı belediye gibi kendi içerisinde oluşan personel boşluklarını kapamak adına işe alımlar düzenlenmektedir.

Belediye içerisinde çalışmak, devlete bağlı şekilde çalışmak anlamına gelir. Bu nedenle de bazı hak ve faydaları sizlere sunar. Bu duruma hitaben de devlet bünyesinde çalışmanın size sunacağı haklar, şu biçimdedir;

 • AGİ hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Haftalık İzin Hakkı
 • Ücretli İzin Hakkı
 • Sağlık Hakları
 • Sigortalı Olarak Çalışma Hakkı
 • Kıdemli Tazminat Hakkı
 • İhbarlı Tazminat Hakkı

Balıkesir Bandırma Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Bandırma Belediyesi Personel Alımı için 2023 senesinde belirlenmiş olan iş ilanlarına müracaat yapabilmek adına evvela belirlenmiş olan iş grupları için gerekli olan koşulları sağlıyor olmanız gerekecektir. Bu anlamda senenin farklı zamanlarında açılan eğitim gerektiren alanlara başlayabilmek adına ilgili bölümlerden mezuniyet belgesi ya da sertifikalar istenebilecektir.

Aynı şekilde özellikle zabıta ve bekçi pozisyonları için bu iş alanlarına özel olarak oluşturulmuş olan sınavlardan geçerli not almanız önemli bir detay olacaktır. Bu sınavların yanında 2 senede bir yapılan devlete personel sağlama sınavı olan KPSS de geçerli bir sınav olarak bilinir.

Bunların dışında ise niteliksiz eleman alım yapan pozisyonlar için ise evvela en az ilkokul mezunu olmanız yani bu durumda da okur yazar olmanız önemlidir. Bunun yanında ise Türk vatandaşı olmanız, sabıka kaydınızın bulunmaması ve kamu haklarından herhangi bir mahrumiyetinizin bulunmaması da önemli şartlar arasındadır.

Balıkesir Bandırma Belediyesi İş İlanları

Balıkesir Bandırma Belediyesi iş ilanları yayınlanırken, her alan için belirli bir kontenjan bulunduğunu ve bu kontenjanları doldurmak için müracaat yapan adaylar arasından en iyi görülen adayların seçileceğini bilmeniz gerekecektir. Buna göre Balıkesir Bandırma Belediyesi’nde işe alım için açılmış ve boş olan alanlar şöyledir;

 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • Çaycı
 • Şoför
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi

Bu alanlar içerisinden size uygun olduğunu düşündüğünüz bir alana kolaylıkla müracaat yapabilir ve hemen alınmanızla birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Balıkesir Bandırma Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir Bandırma Belediyesi işçi alımı için evvela müracaat sağlamanız gerekecektir. Buna göre bilmeniz gerekli olan en önemli durum, web üzerinden alacağınız müracaat formunu doldurarak ya da Balıkesir Bandırma Belediye Binasını ziyaret ederek kolayca müracaatlarınızı yapmanız olası bir durumdur.

Başvurularınız sırasında müracaat formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduğundan emin olmalı ve hem de müracaat sırasında isteyebilecekleri belgeleri de yanınızda götürmelisiniz.

Balıkesir Bandırma Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Bandırma Belediyesi memur alımı asıl olarak bir hayli basit bir alan olarak evvela KPSS koşulu arayacaktır. Bunun yanında kamu personeli gibi alanlar için ara sıra sözlü mülakatlara girmeniz istenebilir. Sözlü mülakatlar, direkt olarak doğruya alan için ne kadar uyumlu olacağınızı listeler.

Balıkesir Bandırma Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Balıkesir Bandırma Belediyesi temizlik personeli alımı kolaylıkla yürütülmektedir. Niteliksiz işçi sınıfına giren bu alan, adaylardan sağlanması gerekli olan fazla şart beklemez. Temizlik ve düzen sağlama konusunda, bu işleri yerine getiremeyeceğiniz bir fiziksel probleminiz bulunmuyor olduğu sürece bu alana alınmanızda sakınca bulunmayacaktır.

Balıkesir Bandırma Belediyesi Çaycı Alımı

Balıkesir Bandırma Belediyesi çaycı alımı da aynı temizlik personeli gibi niteliksiz işçidir. Çaycılardan beklenen asıl görev ise hızlı ve güler yüzlü bir şekilde isteklerin tamamlanması ve sorumlulukların yerine getirilmesidir.

Balıkesir Bandırma Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Bolu Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Bandırma Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Bandırma Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Bandırma Belediyesi Başkanı Kim?
Bandırma Belediyesi Web Sayfası
https://www.bandirma.bel.tr/
Bandırma Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Bandırma Belediyesi Haberler
Bandırma Haberler
Bandırma Belediyesi İletişim

T: 444 7 105
F: 0 266 711 11 44
Adres: 17 Eylül Mh., Atatürk Cd., No: 88, Bandırma / Balıkesir
E-Posta: [email protected]
Kep Adresi: [email protected]

Balıkesir İlçe Belediyeleri İş İlanları
Balıkesir Susurluk Belediyesi
Balıkesir Karesi Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Gömeç Belediyesi
Balıkesir Gönen Belediyesi
Balıkesir Erdek Belediyesi
Balıkesir Edremit Belediyesi
Balıkesir Dursunbey Belediyesi
Balıkesir Burhaniye Belediyesi
Balıkesir Bigadiç Belediyesi
Balıkesir Bandırma Belediyesi
Balıkesir Balya Belediyesi
Balıkesir Sındırgı Belediyesi
Balıkesir Savaştepe Belediyesi
Balıkesir Marmara Belediyesi
Balıkesir Manyas Belediyesi
Balıkesir Kepsut Belediyesi
 Balıkesir Altıeylül Belediyesi
Balıkesir Ayvalık Belediyesi
Balıkesir İvrindi Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu