Belediye İş İlanları

Balıkesir Sındırgı Belediyesi Personel Alımı ve 2023 Kpss’siz Memur Zabıta İlanları

Sındırgı Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Balıkesir Sındırgı Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Balıkesir Sındırgı Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Balıkesir Sındırgı Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Balıkesir Sındırgı Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Balıkesir Sındırgı Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Balıkesir Sındırgı Belediyesi Personel Alımı ve 2023 iş ilanları kapsamında personel alımı yapacağını ilan etmiştir. Yayınlanan ilanın ardından işsiz ya da işinden memnun olmayan çok sayıda birey ilana başvuruda bulunmuşlardır. Yapılan başvurulardaki yoğunluğun sebeplerinden bazıları belediye bünyesinde çalışmanın sağladığı haklar ve avantajlardır.

Maaşların zamanında yatması, sabit mesai saati, düzenli ve istikrarlı çalışma ortamı ve resmî tatil günlerinin olması gibi avantajları yanı sıra belediyelerde çalışmanın sağladığı haklar şu şekildedir;

 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Balıkesir Sındırgı Belediyesi Personel Alımı 2023

Balıkesir Sındırgı Belediyesi personel alımları sözleşmeli ve kadrolu personel alımı yapmaktadır. Yerel yönetimlerin en büyük mercii olan belediyeler, istihdam açısından da pek çok insan için önemli kurumlardan biridir. Belediyelerde personel alımı ilanlarında adayların iş deneyimleri, KPSS puanları, eğitim seviyeleri, referansları, beklenilen kriterleri karşılayacak bilgi birikimine sahip olup olmadıkları gibi birçok kıstasa göre seçimleri yapılmaktadır.

Her departman için farklı işe alım süreçleri ve işe yeterlilik standartlarına uygun şartlar bulunmaktadır. Öncelikle KPSS sınavı sonucu alınan puan üzerinden değerlendirmeler yapılmaktadır. Nitelikli pozisyonlar için aranan personel alımlarında, ilgili alanlara ait diploma ve varsa sertifikalar istenmektedir.

Örneğin; mimar ya da mühendis kadrolarına alınacak personel adaylarından mühendislik veya mimarlık diplomaları talep edilmektedir. Fakat bazı kadrolarda sadece lise veya ön lisans diplomaları yeterli olur. Bu neden ile belediyede görev alabilmek için belli bir bölümde eğitim alınmasının şartı bulunmamaktadır.

Yalnızca personel alınacak alana uygun eğitim düzeyi şartının sağlanmış olması yeterli olacaktır. Zabıta ya da bekçi gibi bazı personel alımlarında, ilandaki alan için yapılan sınavların sonuçlarına göre değerlendirme yapılmaktadır. T.C. vatandaşı olmak, erkek adayların zorunlu askerlik görevlerini tamamlamış olmaları, siyasi partilerde üyeliklerinin bulunmaması, adli sicil kaydı bulunmaması gibi maddeler de belediye personel alımında aranan diğer şartlardır.

Sındırgı Belediyesi İş İlanları 2023

Balıkesir Sındırgı Belediyesi iş ilanları personel alımları kadrolu olacağından sınırlı sayıda kişi istihdam edilmek üzere işe alınacaktır. Göle Belediyesi için 2023 yılında açılmış olan işe alım alanları ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Çaycı
 • Temizlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Beden İşçisi
 • İtfaiye Eri
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Şoför

Balıkesir Sındırgı Belediyesi İşçi Alımı 2023

Balıkesir Sındırgı Belediyesi işçi alımı başvurusu için internet ortamından ya da belediye binasına bizzat giderek hazırlanan iş başvurusu formunun doldurulması gerekmektedir. Bunun yanı sıra istenen evraklar ilgili birime teslim edilmelidir. İşe girmek için gerekli olan evraklar aşağıdaki gibidir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Başvurulan pozisyona bağlı olarak uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgâh Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Balıkesir Sındırgı Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Sındırgı Belediyesi Memur Alımı nitelikleri oldukça fazla değişkenlik göstermektedir. Başvuru neticesinde başvuran adaydan mülakat talep edilebilmektedir. Bu mülakatta yetkinlik ve sosyal durumun ölçülmesi hedeflenir. Mülakat olumlu sonuçlandığında çalışmaya hak kazanılır.

Sındırgı Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Balıkesir Sındırgı Belediyesi temizlik personeli alımı, niteliksiz personel olarak değerlendirilen bu alanda işe alınacak kişinin işi layığıyla yapabilecek olan adaylar arasından seçim yapılır.

Sındırgı Belediyesi Çaycı Alımı

Balıkesir Sındırgı Belediyesi çaycı alımları, aynı temizlik personeli gibi niteliksiz personel sınıfında değerlendirilir. Bu iş için sosyal ilişkilerin iyi olması, ve beklenilen işte yeterli olup olunmadığını belirlemek adına mülakat yapılmaktadır. Mülakat sonucunda uygun görülen aday işe alınır.

Balıkesir Sındırgı Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Bolu Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Sındırgı Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Sındırgı Belediyesi Hangi Partiden?
Adalet ve Kalkınma Partisi – AKP
Sındırgı Belediyesi Başkanı Kim?
Sındırgı Belediyesi Web Sayfası
https://www.sindirgi.bel.tr
Sındırgı Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Sındırgı Belediyesi Haberler
Sındırgı Haberler
Sındırgı Belediyesi İletişim

ADRES: Cumhuriyet Meydanı No:1 Sındırgı/Balıkesir
EMAIL: [email protected]
TELEFON :0266 516 11 24 – 0266 516 10 18
FAX : 0266 516 48 00
KEP Adresi [email protected]

Balıkesir İlçe Belediyeleri İş İlanları
Balıkesir Susurluk Belediyesi
Balıkesir Karesi Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Gömeç Belediyesi
Balıkesir Gönen Belediyesi
Balıkesir Erdek Belediyesi
Balıkesir Edremit Belediyesi
Balıkesir Dursunbey Belediyesi
Balıkesir Burhaniye Belediyesi
Balıkesir Bigadiç Belediyesi
Balıkesir Bandırma Belediyesi
Balıkesir Balya Belediyesi
Balıkesir Sındırgı Belediyesi
Balıkesir Savaştepe Belediyesi
Balıkesir Marmara Belediyesi
Balıkesir Manyas Belediyesi
Balıkesir Kepsut Belediyesi
 Balıkesir Altıeylül Belediyesi
Balıkesir Ayvalık Belediyesi
Balıkesir İvrindi Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu