Belediye İş İlanları

Çorum Ortaköy Belediyesi Personel Alımı! 2023 Kamu Memur ve İşçi Alımları

Ortaköy Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Çorum Ortaköy Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çorum Ortaköy Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çorum Ortaköy Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Çorum Ortaköy Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çorum Ortaköy Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çorum Ortaköy Belediyesi personel alımları ve 2023 iş ilanları ile duyurulmuştur. Bununla birlikte Türkiye’de bulunan birçok belediyede de olduğu gibi çeşitli işe alımlar devamlılık sağlamaktadır. Bu işe alımlar yılın farklı dönemlerine belediyenin ihtiyacına yönelik olarak ayarlanabilir ve bu sebeple de her dönemde farklı iş alanları oluşabilir.

Devlete bağlı olarak çalışmak adaylara pek çok farklı hakkı ve fırsatı da getirecektir. Bu sebeple de açılan bu iş alanlarına yapılan başvurular oldukça fazladır. Devlete bağlı olarak çalışmanın sunmuş olduğu fırsatlar içerisinde ilk olarak sabit gelirden ve düzenli iş saatlerinden bahsedebiliriz. Bunun yanında ise size tanınmakta olan hakları şu şekilde listeleyebiliriz;

 • AGİ Hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Kıdemli tazminat hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Sağlık hakları
 • Sigortalı olarak çalışma hakkı

Ortaköy Belediyesi Personel Alımı

Çorum Ortaköy Belediyesi personel alımı için belirlenmiş olan şartlar her farklı meslek grubuna yönelik farklılık göstermektedir. Özellikle yetkinlik gerektiren pozisyonlar için ilgili alandan alınmış olan diplomalar veya sertifikalar gerekebilirken, ayrıca sözlü mülakatlar da talep edilebilmektedir.

Zabıta ve bekçi pozisyonları için açılan boşluklar ise özel hazırlanmış olan sınavlardan geçerli not alan kişilerle doldurulmaktadır. KPSS sınavından da geçerli not talep edilebilen bir diğer iş alanıdır.

Niteliksiz eleman alımı yapan alanlarda ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının bulunmama, kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmama ve en az ilkokul mezunu olma şartları aranmaktadır.

Ortaköy Belediyesi personel alımı için detaylı bilgilere web sitelerinden ulaşabilir ve başvuru şartlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede siz de Ortaköy Belediyesi’nde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ortaköy Belediyesi İş İlanları

Çorum Ortaköy Belediyesi iş ilanları içerisinde sunulan alanların her biri kadrolu ve İŞKUR aracılığıyla halka duyurulmaktadır. Burada bilmeniz gereken en önemli durum işe alımların her meslek grubu için belirli bir sayıda olduğu ve bu anlamda başvuran adaylar arasından en nitelikli olanlarının seçileceğidir.

Buna göre Çorum Ortaköy Belediyesi için 2023 yılında açılmış olan meslek alanları, şu şekilde verilebilmektedir;

 • Zabıta
 • Bekçi
 • Büro Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Memur
 • İşçi
 • Çaycı

Ortaköy Belediyesi İşçi Alımı

Çorum Ortaköy Belediyesi işçi alımı için farklı başvuru alternatifleri sunulmuştur. Bu anlamda başvuru yaparken öncelikle internetten ve daha sonra da Çorum Ortaköy Belediyesi Binasına giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması ise oldukça büyük önem taşır. Bunun yanında yanınızda bazı evraklar bulunması gerekir ve bu evraklar genel anlamda eğitiminizi veya kimliğinizi kanıtlama işlevi görecektir.

Çorum Ortaköy Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Çorum Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Çorum İlçe Belediyeleri
Alaca Belediyesi
Bayat Belediyesi
Boğazkale Belediyesi
Dodurga Belediyesi
İskilip Belediyesi
Kargı Belediyesi
Laçin Belediyesi
Mecitözü Belediyesi
Oğuzlar Belediyesi
Ortaköy Belediyesi
Osmancık Belediyesi
Sungurlu Belediyesi
Uğurludağ Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu