Belediye İş İlanları

Çorum Sungurlu Belediyesi Personel Alımı! 2024 Kamu Memur İlanları

Sungurlu Belediyesi personel alımlarına 2024 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Çorum Sungurlu Belediyesi personel alımı 2024 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çorum Sungurlu Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çorum Sungurlu Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Çorum Sungurlu Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çorum Sungurlu Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çorum Sungurlu Belediyesi personel alımları ve 2024 iş ilanları ile birlikte sunulmuştur. Buna göre farklı belediyelerin de yürüttüğü gibi yılın farklı dönemlerine denk gelecek şekilde bazı işe alım süreçleri sürdürülmektedir.

Bunun yanında bu işe alımların farklı meslek alanları için olduğundan bahsetmemiz gerekir. Buna göre yıl veya dönem içerisinde belediyenin bünyesinde oluşan personel açığına uygun olarak belirlenen meslek alanları liste içerisinde internet veya medya aracılığı ile halka sunulmaktadır.

Calisma Sartlari
Çalışma Çartları

Belediye içerisinde sunulmuş olan bu meslek gruplarının her biri için oldukça fazla başvuru yapılmaktadır. Bu durumun sebebi ise devlete bağlı olarak çalışmanın vermekte olduğu kolaylıklar ve hakladır.

Bu haklar arasında ilk olarak sabit iş saatlerinden ve düzenli gelir düzeyinden söz edebiliriz. Bunlardan farklı olarak ise devletin sağlamış olduğu haklar arasında AGİ hakkı, sağlık hakları, sigortalı olarak çalışma hakkı, kıdemli tazminat hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı, ücretli izin hakkı da sayılabilmektedir.

Çorum Sungurlu Belediyesi Personel Alımı

Çorum Sungurlu Belediyesi personel alımı ilk olarak meslek grupları için koşulmuş şartlara bağlı olarak adaylar arasından seçimle yürütülecektir. Bu anlamda eğitim veya nitelik gerektiren alanlar için özellikle bazı bölümlerden alınmış mezuniyet belgeleri ya da kursları başarı ile bitirdiğinize dair sertifikalar sizi öne çıkaracaktır.

Bunun yanında farklı alanlar için de özel olarak hazırlanmış sınavlardan alınacak iyi ve geçerli notlar beklenebilir. Bu sınavlar ile aynı şekilde değerlendirebileceğimiz KPSS sınavı da özel olarak devlete eleman sağlama amacı ile yapılır.

Buna göre devletin düzenlediği bu sınavdan 50-77 arası not almanız beklenecektir. KPSS sınavı, 2 yılda bir olmak üzere yapılmaktadır ve 18 yaşını geçerek başvuran herkesin başvurusuna tamamen açıktır.

Bunların yanında beden işçisi alımı yapan alanlar için ise oldukça basit ve karşılanabilir şartlar istenir. Bu şartlar ise;

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • Sabıka kaydının bulunmaması
 • En az ilkokul mezunu olmak yani okur yazar seviyesinde olmak
 • Kamu haklarından mahrumiyetin bulunmaması şeklindedir.

Sungurlu Belediyesi İş İlanları

Çorum Sungurlu Belediyesi iş ilanlarının sunulması adına açılmış meslek gruplarının her biri kadroludur ve bu kadroların belirli kontenjanları bulunacaktır. Çorum Sungurlu Belediyesi’nde 2024 yılı için açılmış işe alım yapan alanlar ise şöyledir;

 • Çaycı
 • Güvenlik görevlisi
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • İşçi
 • Memur
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Temizlik Elemanı
 • Büro Elemanı

Sungurlu Belediyesi İşçi Alımı

Çorum Sungurlu Belediyesi işçi alımı konusunda detaylı bir rehber hazırladık. İş başvurularınızı internet üzerinden veya belediye binasında doldurabileceğiniz başvuru formları ile gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaparken yanınızda T.C. kimlik kartı veya nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlandığına dair belge, diploma veya sertifikalar ve uygun sınıfa ait sürücü belgesi gibi gerekli evrakları bulundurmanız gerekmektedir.

Ayrıca, Çorum Sungurlu Belediyesi’ndeki iş pozisyonlarına başvuru yapmak için, ilanları internetten veya aşağıdaki tablodan görüntüleyebilirsiniz. Bu rehberimizde, Çorum Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına da yer verdik.

Çorum İlçe Belediyeleri
Alaca Belediyesi
Bayat Belediyesi
Boğazkale Belediyesi
Dodurga Belediyesi
İskilip Belediyesi
Kargı Belediyesi
Laçin Belediyesi
Mecitözü Belediyesi
Oğuzlar Belediyesi
Ortaköy Belediyesi
Osmancık Belediyesi
Sungurlu Belediyesi
Uğurludağ Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu