Belediye İş İlanları

Çorum Kargı Belediyesi 2024 Personel Alımı! Hangi Pozisyonlara Başvurabilirsiniz?

Kargı Belediyesi iş ilanları 2024, başvuru şartları, maaşlar, iş imkanları. Çorum Kargı Belediyesi'nde kadrolu bir işe sahip olma imkanı!

Çorum Kargı Belediyesi personel alımı 2024 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çorum Kargı Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çorum Kargı Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Çorum Kargı Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çorum Kargı Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çorum Kargı Belediyesi personel alımı ve 2024 iş ilanları yayınlandıktan hemen sonra başvuru kabul etmeye başlamıştır. Türkiye içerisindeki birçok farklı belediye de kendi içerisinde oluşan personel ve işçi boşluklarını doldurabilmek için yılın farklı dönemlerinde işe alımlar yürütmektedir.

Ayrıca başvuru yapan adayların sayısının da fazla olduğundan bahsetmemiz gerekir. Bu durumun sebebi ise devlete bağlı olarak çalışmanın personele getireceği yararlar ve haklar olarak bilinir.

Bu yararlar maaşın her ay aynı biçimde ve aynı günde yatması ve sabit iş saatleri olarak sıralanabilse de haklar daha çok dikkat çekecektir.
Tanınan haklar ise; AGİ hakları, sağlık hakları, sigortalı çalışma hakları, kıdemli tazminat hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı olarak sıralanırlar.

Çorum Kargı Belediyesi Personel Alımı

Çorum Kargı Belediyesi personel alımları açıldıktan sonra bilmeniz gereken en önemli durumlardan birisi, hangi meslek grubu için hangi şartları yerine getirmeniz gerektiği olacaktır. Buna göre öncelikle belirli eğitimler ya da nitelikler isteyen alanlar için ilgili bölümlerden mezun olmuş ve diploma almış olmanız veya kurslara katılarak gerekli sertifika veya belgeleri almaya hak kazanmış olmanız gerekecektir.

Zabıta gibi meslek alanları için ise bu alanlara özel düzenlenmiş sınavlardan geçerli not almanız istenir. Ayrıca KPSS sınavından da 55 veya 70 notları arasında ya da üstünde almanız gerekebilir. KPSS sınavı iki yılda bir olacak şekilde düzenlenir ve genel anlamda devlet bünyesinde çalışmak için personel seçmek için yapılmaktadır.

Ek olarak niteliksiz elemanlar için aranan şartlar oldukça genel ve karşılanabilir olarak görülürler. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde kolayca devlet içerisinde yapılan işe alımlardan yararlanabilirsiniz. Bu anlamda sağlamanız gereken şartlar şu şekilde listelenir;

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından mahrumiyetin bulunmaması
 • Sabıka kaydının bulunmaması
 • En az ilkokul mezunu olmak yani okur yazar seviyesinde olmak

Çorum Kargı Belediyesi İş İlanları

Çorum Kargı Belediyesi 2024 yılı için farklı pozisyonlarda personel alımı yapıyor! Zabıta, bekçi, temizlik elemanı, güvenlik görevlisi, park ve bahçe görevlisi, işçi, memur ve çaycı pozisyonları için kadrolu personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından men cezası almamış olmak
 • Sabıka kaydı bulunmamak
 • Her bir pozisyon için belirlenen eğitim seviyesine sahip olmak
 • KPSS puanı şartını sağlamak (Bazı pozisyonlar için)
 • Diğer özel şartlara uymak (Bazı pozisyonlar için)

Başvuru Nasıl Yapılır?

 • Başvurular Çorum Kargı Belediyesi’nin resmi web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.
 • Başvuru süresi 2024 yılı Şubat ayının sonudur.
 • Detaylı bilgi için belediyenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adaylara Sunulan İmkanlar:

 • Kadrolu bir işe sahip olma imkanı
 • Rekabetçi maaş ve sosyal haklar
 • Güvenli ve kariyer imkanı sunan bir çalışma ortamı

Çorum Kargı Belediyesi İşçi Alımı

Çorum Kargı Belediyesi işçi alımı yapmak adına internet üzerinden başvuru formu doldurabilir ya da Çorum Kargı Belediye Binasını ziyaret edenler arasından sunulan formları incelemektedir.

Ayrıca yanınızda bulunması gereken belirli evraklar da sıralanabilir ve bu belgeler kimliğinizi ve yetkinliğinizi ya da eğitiminiz belirtmeniz için istenir. Belgeler ise şöyle sıralanır;

 • T.C. Kimlik kartı veya nüfus cüzdanı
 • Gerekli ise diploma veya sertifikalar
 • İkametgah Belgesi
 • Erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi

Çorum Kargı Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Çorum Belediyesine bağlı diğer  ilçe belediyelerine aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Çorum İlçe Belediyeleri
Alaca Belediyesi
Bayat Belediyesi
Boğazkale Belediyesi
Dodurga Belediyesi
İskilip Belediyesi
Kargı Belediyesi
Laçin Belediyesi
Mecitözü Belediyesi
Oğuzlar Belediyesi
Ortaköy Belediyesi
Osmancık Belediyesi
Sungurlu Belediyesi
Uğurludağ Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu