Belediye İş İlanları

Çorum Mecitözü Belediyesi 2024 Personel Alımı Başladı! Hangi Pozisyonlara Başvurabilirsiniz?

Mecitözü Belediyesi'nde yeni iş imkanları! Zabıta, bekçi, beden işçisi ve daha birçok pozisyon için başvurular başladı!

Çorum Mecitözü Belediyesi personel alımı 2024 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çorum Mecitözü Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çorum Mecitözü Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Çorum Mecitözü Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çorum Mecitözü Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çorum Mecitözü Belediyesi personel alımı ve 2024 iş ilanları ile açılmıştır. Aynı anlamda Türkiye’de yılın belirli dönemlerinde işe alım yapan belediyelerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte belediyelerin her birinin içlerinde oluşan farklı personel boşluklarını doldurmak için listeler hazırlar ve bu listeleri internet, gazete ve farklı medya araçları ile halka sunarlar.

Tüm bunlarla birlikte ise öncelikle belediyelerde açılmış olan bu meslek alanlarına yapılan başvuruların oldukça fazla olduğunu söylememiz gerekecektir. Buna göre devlet içerisinde çalışmak elemanlar için pek çok hak sunar ve buna hitaben ilk olarak maaşınızın düzenli olmasının yanında iş saatlerinizin sabit olması gibi farklı durumları öne çıkar.

Son olarak ise AGİ hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, kıdemli tazminat hakkı, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı, ücretli izin hakkı, sağlık hakları ve elbette sigortalı olarak çalışma hakkının da sunulacağını bilmeniz önemli bir detaydır.

Çorum Mecitözü Belediyesi Personel Alımı

Çorum Mecitözü Belediyesi 2024 yılı için personel alım ilanları yayımladı. Farklı meslek gruplarında açılan pozisyonlara başvurmak isteyen adayların bazı şartları karşılaması gerekiyor.

Eğitim Durumu:

 • Eğitim gerektiren pozisyonlar için adayların belirli üniversite bölümlerinden mezun olması veya kursları başarıyla tamamlayarak sertifika almış olması gerekiyor.

Sınavlar:

 • Zabıta ve bekçi gibi pozisyonlar için özel sınavlara girilmesi isteniyor.
 • Diğer meslek grupları için KPSS sınavı geçerli olacak.

Beden İşçileri:

 • Beden işçisi pozisyonları için adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sabıka kaydı bulunmamakkamu haklarından men cezası almamış olmak ve en az ilkokul mezunu olmak şartları aranıyor.

Başvuru:

Başvuru şartlarını ve ilan detaylarını öğrenmek için Mecitözü Belediyesi’nin resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Çorum Mecitözü Belediyesi İş İlanları

Çorum Mecitözü Belediyesi iş ilanları, farklı meslek gruplarına yönelik alımlarla dolu bir seçenekler yelpazesi sunmaktadır. Her biri kadrolu olan bu meslekler için belirlenmiş bir alım sayısı bulunmaktadır. Bu nedenle, uygun niteliklere sahip olmanız, diğer adaylar arasından sıyrılmanız gerekecektir. Çorum Mecitözü Belediyesi’nin 2024 yılı iş ilanları arasında yer alan bazı meslek grupları şunlardır:

 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Memur
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Elemanı
 • Şoför
 • İşçi
 • Arşivci
 • Çaycı

Belirlenen bu alanlar arasında size uygun olan mesleği seçerek, başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, Çorum Mecitözü Belediyesi’nin işe alım sürecinde sözlü mülakatlar da yapılabilmektedir.

Çorum Mecitözü Belediyesi İşçi Alımı

Çorum Mecitözü Belediyesi işçi alımı yapmak adına farklı tercihleri ve başvuru yollarını size sunmuştur. Buna göre internetten alacağınız başvuru formunu doldurabilir veya Çorum Mecitözü Belediye Binasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yanınızda bulunması gereken birtakım belgeler de bulunur;

 • T.C. Kimlik kartı veya nüfus cüzdanı
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge
 • Uygun sınıftan sürücü belgesi
 • Gerekli görülüyorsa ilgili alana ait diploma

Çorum Mecitözü Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Çorum Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Çorum İlçe Belediyeleri
Alaca Belediyesi
Bayat Belediyesi
Boğazkale Belediyesi
Dodurga Belediyesi
İskilip Belediyesi
Kargı Belediyesi
Laçin Belediyesi
Mecitözü Belediyesi
Oğuzlar Belediyesi
Ortaköy Belediyesi
Osmancık Belediyesi
Sungurlu Belediyesi
Uğurludağ Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu