Belediye İş İlanları

Artvin Hopa Belediyesi Personel Alımı ve 2023 KPSS’siz Memur İşçi İlanları

Hopa Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Hopa Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Artvin Hopa Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Artvin Hopa Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Artvin Hopa Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Artvin Hopa Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Artvin Hopa Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Artvin Hopa Belediyesi eleman alımı ve 2023 iş ilanları açılması ve duyurulması ile beraber müracaatlar kabul edilme aşamasına girmiştir. Türkiye içindeki pek çok farklı belediye de kendi içerisinde oluşan boş işçi alanlarını doldurabilmek adına senenin farklı zamanlarında benzer şekilde işe alımlar düzenlemektedir.

Ayrıca müracaat yapan adayların da bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkündür. Bu durumun nedeni ise devlete bağlı şekilde çalışmanın sağlamakta olduğu haklar olarak geçmektedir. Bu yararlar maaşın her ay aynı günde yatması ile birlikte aynı zamanda sabit iş saatleri olarak sıralanabilir fakat bunlara ek olarak bazı farklı haklar da dikkat çekmektedir.

Tanınan bu farklı haklar arasında ise; AGİ hakları, sağlık hakları, sigortalı çalışma hakları, kıdemli tazminat hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, senelik izin hakkı, haftalık izin hakkı olacaktır.

Artvin Hopa Belediyesi Personel Alımı 2023

Artvin Hopa Belediyesi personel alımı için önemli olan koşulları sağlamanız gerekmektedir. İlgili meslek grupları için mezun olduğunuz bölümden diploma veya sertifikalar almış olmanız gerekebilir. Zabıta veya bekçi gibi pozisyonlarda ise özel düzenlenen sınavlardan geçerli not almanız beklenir, ayrıca KPSS sınavından da 55-70 arasında bir not ya da üzerinde puan almanız işe alım sürecinizi kolaylaştırabilir.

Niteliksiz elemanlar için aranan şartlar genellikle şu şekildedir:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından mahrumiyetinin bulunmamış olması
 • Sabıka kaydının bulunmamış olması
 • En az ilkokul mezunu olmak, yani okur yazar düzeyinde olmak

Artvin Hopa Belediyesi İş İlanları 2023

Artvin Hopa Belediyesi iş ilanları içerisinde açılan her çeşit alan asıl olarak kadroludur. Bununla beraber bu kadroları doldurmak için ise her meslek grubuna özel olarak belirlenmiş sayıda eleman alımı yürütülecektir. Bu alanlar 2023 yılı için Artvin Hopa Belediyesi’nde şu biçimde verilmiştir;

 • Zabıta
 • Bekçi
 • Temizlik Elemanı
 • Güvenlik görevlisi
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • İşçi
 • Memur
 • Çaycı

Artvin Hopa Belediyesi İşçi Alımı 2023

Artvin Hopa Belediyesi işçi alımı yapılabilmesi için web üzerinden müracaat formu doldurabilir veya aynı şekilde belediye binasını ziyaret edebilirsiniz. Her iki şekilde müracaat yapan kişiler arasından işe alım yapılacaktır. Ayrıca yanınızda bulunması gerekli olan belirli belgeler de istenebilir ve bu belgeler kimliğinizi ve yetkinliğinizi belirtmenize yarar. Belgeler şöyledir;

 • T.C. Kimlik kartı ya da nüfus cüzdanı
 • Gerekli ise diploma ya da sertifikalar
 • İkametgah Belgesi
 • Erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi

Artvin Hopa Belediyesi Memur Alımı 2023

Artvin Hopa Belediyesi memur alımı öncelikle KPSS sınavından alınmış geçerli notları isteyecektir. Bunun yanında, bu alanlara işçi alımları için sözlü mülakatlar da istenebilmektedir. Bu sözlü mülakatlar sayesinde iş verenlerin sizin yetkinliğinizden eminliği sağlanacaktır.

Artvin Hopa Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Artvin Hopa Belediyesi temizlik personeli alımı niteliksiz eleman sınıfında olarak karşılanabilir şartlar arayacaktır. Bunun yanında en önemli göreviniz, tam olarak temizlik ve aynı şekilde tertip sağlamak olacaktır.

Artvin Hopa Belediyesi Çaycı Alımı 2023

Artvin Hopa Belediyesi çaycı alımı bir hayli kolay işe alım yapan bir alandır. Buna göre bu alan için hızlı ve sorumluluk sahibi olmanız gerekecektir. Ayrıca alan içinde insan ilişkilerinizin de üst düzeyde olması gibi bir durum beklenebilir.,

Artvin Hopa Belediyesi  personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Artvin Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Hopa Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Hopa Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Hopa Belediyesi Başkanı Kim?
Hopa Belediyesi Web Sayfası
https://www.hopa.bel.tr
Hopa Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Hopa Belediyesi Haberler
Hopa Haberler
Hopa Belediyesi İletişim
 • Kuledibi Mahallesi Turgay Ciner Caddesi No:4/B Hopa
 • 0 (466) 351-4020
 • 0 (466) 351-4600
 • [email protected]

Artvin İlçe Belediyeleri İş İlanları 
Artvin Ardanuç Belediyesi 
Artvin Arhavi Belediyesi
Artvin Borçka Belediyesi
Artvin Hopa Belediyesi
Artvin Kemalpaşa Belediyesi
Artvin Murgul Belediyesi
Artvin Şavşat Belediyesi
Artvin Yusufeli Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Temizlik konusunda deneyimliyim daha önceden de temizlik işinde çalıştım iş konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim bu işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu