Decathlon İş İlanları 2021! Başvuru Formu ve Maaş Bilgileri Yayınlandı!

Decathlon iş ilanları
Decathlon İş Başvurusu

Decathlon iş ilanları 2021 yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Decathlon insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Decathlon İş Başvurusu Formu sayfamızda!

decathlon iş ilanları
Decathlon İş İlanları – İş Başvurusu Formu

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

Decathlon İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

1976 yılında Fransa’da kurulmuş olan Decathlon, bünyesinde birçok spor markasının ekipmanları ile hizmet veren uluslararası mağaza zinciridir. Decathlon ismini, dekatlon sporundan almıştır. Decathlon’un genel stratejisi, ürün maliyetlerini ve fiyatlarını düşük tutmak ve pazardaki en uygun spor ürünlerini satan firma olmaktır.

Decathlon iş ilanları, firmanın gelişimine 2018 yılında da devam etmek amacı ile sürekli olarak gerçekleştirilen eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı süreçlerini adaylara duyurmak amacı ile kullanılmaktadır. Decathlon iş ilanları, internet üzerinden online olarak yayınlanmaktadır. Decathlon iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, yayınlanan Decathlon iş ilanlarını takip etmelidir.

Decathlon İşe Alım Süreci Hakkında

Decathlon iş ilanları, firmanın resmi internet sitesinde ve birçok kariyer portalında güncel olarak yayınlanmaktadır. Decathlon iş ilanları; açık iş pozisyonları, iş tanımı ve iş pozisyonu için aranan nitelikler hakkında bilgi vermektedir. Decathlon iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, Decathlon iş ilanlarını inceleyerek kendilerine en uygun iş pozisyonuna karar verebilirler.

İnternette kolaylıkla bulabilecekleri Decathlon başvuru formunu doldurarak sisteme yüklemeleri, iş başvurusu yapmak için yeterli olacaktır. Ayrıca, adaylar kendilerine en yakın Decathlon mağazasına giderek mağaza yetkilileri ile görüşebilirler. Mağaza yetkililerinden temin edecekleri Decathlon başvuru formunu doldurup teslim etmeleri, iş başvurusu yapmanın bir diğer yöntemidir.

Decathlon insan kaynakları yetkilileri, firma bünyesine yapılan iş başvurusu taleplerini değerlendirerek başvurusu olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapmaktadır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar mülakata davet edilmektedir. Mülakat aşamasını başarı ile tamamlayan adaylar, işe alım sürecini tamamlamış olur.

Decatlon Kariyer.net İş İlanları

Decatlon iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden Decatlon, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinde Decatlon ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık Decatlon ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca Decatlon ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Decathlon Çalışma Şartları Hakkında

Decathlon iş ilanları
Decathlon İş Başvurusu

Decathlon çalışma saatleri, günlük 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Çalışanların çay ve yemek molaları, bu saatlere dahildir. Ayrıca, çalışanların haftalık çalışma süreleri toplam 45 saati geçmemektedir.

Çalışma saatleri, mağazalara göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin; bazı mağazalar, personellerinin 5 gün – 10 saat çalışmasını talep ederek 2 gün izinli olmalarını teklif etmektedir. Decathlon çalışanları, haftada bir gün haftalık izin hakkına sahiptir. Bunun yanında, firma bünyesinde bir yılını dolduran çalışanların 14 + 2 gün yıllık izin kullanma hakları da bulunmaktadır.

Decathlon bünyesinde yeni çalışmaya başlayan bir kişinin maaşı, yaklaşık olarak asgari ücretin %20 üstünde bir miktardadır. Decathlon personel maaşları, personelin kıdem durumuna göre zaman içerisinde artış göstermektedir.

Decathlon bünyesinde çalışan yöneticilerin çalışma şartları ve maaşları farklılık göstermektedir. Decathlon çalışanları aynı zamanda; prim, Multinet, Ticket gibi yan haklara da sahiptir. Decathlon personel primlerinin miktarı, sektöre göre oldukça yüksektir.

Decathlon çalışanları; Özel Sağlık Sigortası, Kaza Sigortası ve Hayat Sigortası gibi haklara sahiptir. Ayrıca Decathlon; çalışanlara ayrılan spor bütçesi, %30’luk çalışan indirimi ve şirket hissedarı olmalarını sağlayacak hissedarlık sistemi gibi imkanlar da sunmaktadır.

Decathlon Çalışanlarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Decathlon, şirket kültürüne uyum sağlayabilecek kişileri işe almayı tercih etmektedir. Çalışanlarının; olumlu bir çalışma azmine sahip, profesyonel hayatlarında girişken, öğrenme isteği olan, sorumluluk almaya hevesli, takım çalışmasına önem veren ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek kişiler olmasını istemektedir.

Gerçekleştirilen eleman alımlarında, iş başvurusu yapan adayların formları bu nitelikler baz alınarak incelenmektedir. Decathlon bünyesinde bir kariyer sahibi olmak isteyen adaylar, Decathlon iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Adaylar, Decathlon iş ilanlarını incelerken açık iş pozisyonunun gerektirdiği nitelikleri de dikkatli bir şekilde incelemelidir. Böylece, hangi iş pozisyonuna başvuru yapmaları gerektiğine de kolaylıkla karar verebilirler.

İlgili  En Güncel Derimod Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 İş Başvuruları Başladı!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.