Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı İş İlanları! Eleman – Personel Alımları Devam Ediyor!

Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı İş İlanları
Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Ayakkabı Dünyası insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Ayakkabı Dünyası 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı İş İlanları

Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı İş İlanları – Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı İş İlanları

1923 yılı itibariyle kurulmuş olan ve 90 yılı aşkın zamandır tecrübesiyle Türkiye’de ayakkabıcılık alanında saygın markalar arasında gösterilen Ayakkabı Dünyası müşterileri için dünya markalarında ayakkabıları uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Küçük bir atölyeyle ayakkabı satış yolculuğuna başlayan marka kurucusunun Ankara’ya taşınmasıyla firmasını büyütmüş ve 1973 yılı itibariyle ayakkabı sektörü içerisinde yer alan gruplar ile anlaşarak marka toptancılık sektörüne geçiş yapmıştır. 70’i aşkın mağazası bulunan marka bugünlerde ayakkabı mağazaları zinciri olarak hizmet sunmaktadır.

Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanı iş ilanları hakkında detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Ayakkabı Dünyası satış danışmanlığı için çalışma şartları hakkında bu yazımızda ayrıntılı bilgi verilmiştir.

Ayakkabı Dünyası Satış Danışmanlığı İçin İş Başvurusu

Ayakkabı dünyasının web adresinde yer alan ve kariyer sitelerinde yer alan satış danışmanlığı iş ilanları için öncelikle gereken 2020 İş başvurusu formu doldurulmalıdır. CV’leriniz şirket tarafından değerlendirildikten sonra olumlu karşılanırsa size telefonla dönüş yapılır. Ardından mağazalara çağrılan adaylar mülakat aşamasından sonra işe alınmaktadır

Eleman alımı için çeşitli kariyer sitelerine ilan veren firma bazı dönemlerde part time iş ilanları da vermektedir. Satış danışmanlığı için 70’i aşkın mağazada Türkiye’nin bir çok ilinde personel alımı yapan firmanın ilanlarına önemli bir kariyer adımı atmak için siz de başvurabilirsiniz.

Ayrıca bay-bayan, deneyimli ya da deneyime sahip olmayan çeşitli kadrolarda eleman alımları da yapan firma tezgahtardan, reyon görevlisine kasiyer kadrosundan mağaza sorumlusu ve mağaza müdür yardımcısına kadar pek çok pozisyonda eleman arayışına girmektedir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

Ayakkabı Dünyası’nda Satış Danışmanlığı İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu Şartları

Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

 • Ayakkabı satış alanında deyim sahibi olunması tercih sebebidir,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine ve takım çalışmasına adapte olabilecek,
 • İletişim becerileri  güçlü ve insan ilişkileri konusunda başarılı,
 • Dış görünümüne özen gösteren,
 • Müşterilerin memnuniyetini çalışma prensibi edinmiş,
 • 18 ile 35 yaşları arası,
 • Erkek adaylarda askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar satış danışmanlığı için öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Çalışma saatleri genelde mağazalarda vardiyalı olarak ayarlanmak da olup çalışanların, esnek çalışmaya uygun olması gerekmektedir. Personel maaşları satış danışmanlığı için MAAŞ+PRİM şeklindedir. Personel kıyafetleri  firma tarafından seçilmektedir.

Bu şartlara uygun olan adaylara Cv’lerine altın harflerle yazdırmak için Ayakkabı Dünyası kariyerli ve dolgun maaşlı iş imkanları sunmaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Ayakkabı Dünyası İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply