Hema Endüstri İş İlanları 2021! İş Başvurusu Formu Yayınlandı

Hema endüstri iş ilanları
Hema Endüstri İş Başvurusu ve Personal Alımları

Hema Endüstri iş ilanları 2021 yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Hema Endüstri insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Hema Endüstri İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Hema Endüstri iş ilanları
Hema Endüstri İş İlanları Personel Alımları

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

Hema Endüstri İş İlanları ve Personel Alımları

1996 yılında kurulmuş olan Hattat Holding; otomotiv, enerji, turizm ve inşaat sektörlerinde yatırımlar yapmakta ve bünyesinde 17 adet şirket bulundurmaktadır. Bunlar; Hema Endüstri, Hema Otomotiv Sistemleri, Hattat Otomotiv Pazarlama, Hattat Tarım Makineleri, Hema TRW Direksiyon Sistemleri A.Ş.’dir.

Hattat Holding, tüm şirketleri için zaman zaman eleman alımı gerçekleştirmektedir. Hema Endüstri iş ilanları, firmanın resmi internet sitesi üzerinden online olarak yayınlanmaktadır. Hattat Holding şirketleri için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, yayınlanan Hema Endüstri iş ilanlarını takip edebilirler.

Hema Endüstri İşe Alım Süreci Nasıl İşler?

Hema Endüstri iş ilanları, firmanın resmi internet sitesinde yer almaktadır. Hema Endüstri iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, firmanın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak sisteme yüklemelidir. Başvuru formu adayların; kişisel bilgilerini, eğitim durumlarını ve başvurdukları iş pozisyonunu belirtmelerini talep etmektedir. Ayrıca, adayların CV’lerini de başvuru formuna eklemeleri gerekmektedir. Böylece, iş başvurusu taleplerini iletmiş olurlar.

İş başvurusu talebinde bulunan adaylar, seçme ve yerleştirme sürecine tabi tutulmaktadır. Uygulanan seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı; Hattat Holding bünyesine eğitim düzeyi yüksek, kendini yetiştirmiş, yeniliğe ve değişime açık, enerjisi yüksek, dinamik ve girişimci kişileri kazandırmaktır

Bu sebeple; insan kaynakları yetkilileri, firma bünyesine yapılan iş başvurularını titizlikle inceleyerek değerlendirmektedir. Adayların, başvuru talebinde bulundukları açık iş pozisyonunun gerektirdiği deneyim ve yetkinliklere sahip olup olmadıklarına dikkat edilmektedir.

Deneyimsiz eleman alımı yapılırken, öncelikli olarak çırak ve stajyerlerden seçilmektedir. Genel olarak; seçme ve yerleştirme süreci esnasında başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar, ön eleme için görüşmeye davet edilmektedir. Bu adaylar belirlenirken erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmasına dikkat edilmektedir.

Ön eleme, insan kaynakları müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu aşamayı geçebilen adaylar değerlendirme sonrasında görüşmeye davet edilmektedir.

Hattat Holding; üniversite, MYO ve Teknik Lise öğrencileri için staj imkanı sunmaktadır. Gerçekleştirilen Yaz Staj Programı sayesinde okul ve sanayi arasında işbirliği sağlanarak öğrencilerin teorik bilgilerini uygulamaları için bir fırsat yaratılmaktadır. Hattat Holding staj dönemi Haziran – Eylül ayları arasında yer almaktadır. Öğrencilerin staj programına dahil olabilmeleri için, zorunlu stajlarının olması gerekmektedir.

Staj başvurusu, Ocak – Şubat aylarında firmanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler, firmanın eğitim bölümü ile görüşerek staj yapmak için gerekli prosedürleri öğrenebilirler. Başvurusu onaylanan öğrenciler, gerekli bilgileri ve şartları sağlayarak stajlarına başlayabilirler.

Hema Endüstri Kariyer.net İş İlanları

Kariyer.net online sitesi üzerinden iş başvurusu yapmak için, Hema Endüstri iş ilanlarına bakmakla yetinmeyip, birçok firmanın personel alımlarına bakabilir, tercih ettiğiniz firmaların başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Gün geçtikçe, işsizliğin arttığı son zamanlarda Kariyer.net platformu, iş başvurusunda bulunan adayların süreçlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütmektedir. Kariyer.net zamanla, binlerce elaman alımı sağlayan popüler bir online platform haline gelmiştir. Ayrıca, bahsettiğimiz gibi tüm iş ilanlarının tek bir havuzda toplanması, çalışan adayların bu platforma üye olma isteklerinin artmasının, en baş sebeplerinden biridir.
Online platformlar üzerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında gelen güvenlik konusu, Kariyer.net tarafından tüm kurallara uygun bir şekilde karşılanmaktadır.

Hattat Holding Eğitim ve Geliştirme Uygulamaları Nelerdir?

Hattat Holding, çalışanlarını işe başladıkları ilk gün itibariyle eğitim sürecine dahil etmektedir. Eğitim süreci, oryantasyon programı ile başlamaktadır. Asıl amacı; firmaya yeni katılan personeli firmanın genel yapısı, iş yapma yöntemler ve çalışma düzeni hakkında bilgilendirmektir.

Hattat Holding, şirket hedefleri ve organizasyonun ihtiyaçlarını baz alarak çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için yıllık eğitim planları oluşturmaktadır. Çalışanların kişisel gelişimleri için planlanan eğitimlerde fırsat eşitliği sağlanmaktadır.

Hattat Holding Çalışan Adaylarında Aranan Genel Nitelikler Nelerdir?

Hattat Holding, gerçekleştireceği eleman alımları esnasında iş başvurusu yapan adaylarda birçok özellik aramaktadır. Aranan nitelikler başvurulan pozisyona göre değişiklik göstermekte olup Hema Endüstri iş ilanlarında belirtilmektedir. Ancak Hattat Holding çalışan adaylarının genel olarak; başvurdukları iş pozisyonunun ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte teknik bilgiye ve eğitim düzeyine sahip olan, tercihen sektörde deneyim sahibi olan, takım çalışmasına uyum sağlayabilen, hırslı, sorumluluk sahibi, problem çözme yeteneğine sahip, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen kişiler olmasını beklemektedir. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması tercih edilmektedir.

Hema Endüstri A.Ş

Organize Sanayi Bölgesi Gazi Osman Paşa Mah. 4. Cadde No:5 59500 Çerkezköy/Tekirdağ/Türkiye
+90 (282) 758 10 40
+90 (282) 758 10 91
info@hattat.com.tr
Pazarlama : marketing@hattat.com.tr
Satın Alma : info@hattat.com.tr
İlgili  Ülker Denizli İş İlanları 2021! İş Başvuru Formu ve Personel Alımı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.