Banka İş İlanları

TEB İş İlanları 2023! TEB İş Başvurusu Formu ve Personel Alımları!

TEB iş ilanları yayınlandı! 2023 TEB İş Başvurusu Formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları TEB insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve TEB 2023 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

TEB iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer, firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve TEB personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

TEB iş ilanları
TEB İş İlanları ve Personel Alımları

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

TEB İş İlanları ve Personel Alımları

Türk Ekonomi Bankası, 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. unvanı ile kurulmuş olan ve Türkiye’de hizmet veren bir bankadır. Başlangıçta yerel bir banka olarak hizmet veren Türk Ekonomi Bankası, 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınmıştır. Satın alındıktan sonra ülke çapında faaliyet göstermeye başlamıştır. Genel müdürlüğü İstanbul’a taşınmıştır.

Günümüzde 500’den fazla şubesi ve 10.000’den fazla çalışanı ile müşterilerine hizmet vermekte olan Türk Ekonomi Bankası, Türkiye’nin en büyük finans kuruluşlarından bir tanesidir. 2023 yılında çeşitli pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyuran banka, resmi internet sitesinde ve çeşitli kariyer portallarında TEB iş ilanları başlığı altında duyurular yayınlayarak 2023 TEB eleman alımı sürecini yürütmektedir.

TEB Personel Alımı Süreci Nasıl İşler?

Türk Ekonomi Bankası, personel alımı sürecini insan kaynakları departmanı ile yönetmektedir. TEB bünyesinde kariyer sahibi olmak isteyen adaylar, iş başvurusu yapmak için kariyer.net , yenibiris.com ya da bankanın resmi internet sitesinde yer alan iş ilanlarını inceleyerek kendilerine en uygun olan pozisyona karar verebilir.

Başvuruda bulunmak istedikleri pozisyona karar verdikten sonra iş başvurusu formunu doldurarak süreci tamamlayabilirler. Türk Ekonomi Bankası bünyesine yapılan tüm iş başvuruları, bankanın insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenmektedir. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar, insan kaynakları yetkilileri tarafından mülakata davet edilmektedir. Mülakat aşamasını başarı ile tamamlayan adaylar, işe alım sürecini tamamlamış olup TEB çalışanı olmaya hak kazanırlar.

Türk Ekonomi Bankası, her sene yaptığı personel alımı uygulamalarında sınav sistemine yer vermemektedir. 2023 yılında da sınavsız olarak personel alımı gerçekleştirecektir. Ancak ilerleyen zamanlarda personel alımı için TEB sınavı gerçekleştireceği bilgisi bulunmaktadır.

Teb iş başvurusu
TEB İş İlanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?                     

TEB İş İlanları

TEB, Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen bir bankadır. Banka, ülke genelinde birçok farklı pozisyon için iş ilanları yayınlamaktadır. TEB’in iş ilanları, bankanın web sitesinde ve iş ilanı sitelerinde yayınlanmaktadır. İş başvurusu süreci, bankanın web sitesinde yer alan kariyer sayfasından başlatılabilmektedir.

TEB’in iş ilanları genellikle bankacılık sektörüne yönelik pozisyonlar içermektedir. Banka, müşteri hizmetleri, kredi analisti, iş geliştirme uzmanı, IT uzmanı, insan kaynakları uzmanı ve pazarlama gibi çeşitli pozisyonlar için iş ilanları yayınlamaktadır. İş ilanlarında, pozisyonun gerektirdiği nitelikler, deneyimler ve sorumluluklar açıkça belirtilmektedir.

TEB iş başvurusu süreci, online başvuru formu doldurarak başlamaktadır. Adaylar, bankanın kariyer sayfasından ilgili pozisyon için uygun olan başvuru formunu indirerek, gerekli bilgileri doldurmalıdır. Başvurular, bankanın insan kaynakları departmanı tarafından dikkatlice incelenmekte ve uygun adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır.

TEB Gişe Yetkilisi Alımı

TEB, Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen bir bankadır ve ülke genelinde birçok farklı pozisyon için iş ilanları yayınlamaktadır. TEB’in Gişe Yetkilisi pozisyonu için de zaman zaman iş ilanları yayınlanmaktadır.

Gişe Yetkilisi, bankanın şubelerinde müşteri hizmetleri sunan, işlemleri gerçekleştiren, müşterilere bankacılık ürünleri hakkında bilgi veren ve bankanın günlük işlerini yöneten bir pozisyondur. Bu pozisyonda çalışmak isteyen adayların, iyi bir iletişim becerisine sahip olmaları, müşteri odaklı düşünebilmeleri, takım çalışmasına yatkın olmaları ve en önemlisi bankacılık işlemleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

TEB Gişe Yetkilisi alımı için yayınlanan iş ilanlarında, pozisyonun gerektirdiği nitelikler, deneyimler ve sorumluluklar açıkça belirtilmektedir. Gişe Yetkilisi adaylarının, en az lisans derecesine sahip olmaları, bankacılık sektöründe en az bir yıl deneyimli olmaları, bankacılık ürünlerine hakim olmaları, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmeleri, iyi bir iletişim becerisine sahip olmaları ve takım çalışmasına yatkın olmaları istenmektedir.

TEB gişe görevlisi pozisyonu için iş başvurusu süreci, bankanın web sitesindeki kariyer sayfasından başlatılabilmektedir. Adayların özgeçmişleri ve ilgili belgeleriyle birlikte online başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Başvurular, bankanın insan kaynakları departmanı tarafından dikkatlice incelenmekte ve uygun adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır.

TEB Kariyer.net İş İlanları

TEB iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden TEB, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinde TEB ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık TEB ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca TEB ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

TEB İş İlanlarına Başvuru Nasıl Yapılır?

TEB iş ilanları, bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da çeşitli kariyer portallarından online olarak yayınlanmaktadır. İş ilanları, açık pozisyonun iş tanımı hakkında bilgiler içermektedir. Aynı zamanda, pozisyona başvuruda bulunacak adaylarda aranan özelliklere de yer verilmiştir.

İlanlar genellikle; güvenlik görevlisi, çağrı merkezi temsilcisi, başvuru güvenliği memuru, çağrı merkezi takım lideri, avukat, iş analisti gibi pozisyonlara yer vermektedir. TEB bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, TEB iş ilanlarını inceleyerek gerekli bilgiye ulaşabilirler.

TEB Çalışanlarına Sağlanan Olanaklar Nelerdir?

Türk Ekonomi Bankası çalışanlarına ödenmekte olan ücretlerin planlanmasında kullanılan 3 farklı nicelik bulunmaktadır. Bunlardan ilki sabit ücrettir. Sabit ücret, çalışanların yetkinlik durumları ve çalışılan pozisyonun sorumluluk boyutu dikkate alınarak belirlenmektedir. İkinci nicelik olan değişken ücret, çalışanlara sürekli bir hak oluşturmamaktadır.

Yıllık performans ikramiyesi, başarı ve satış primi gibi ödemeler değişken ücret kategorisinde yer almaktadır. Üçüncü nicelik ise yan haklardır. Yan haklar, çalışılan pozisyonun ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara iletilmektedir.

Türk Ekonomi Bankası çalışanları, sağlık ve hayat sigortası imkanına sahiptir. Banka bünyesinde bulunan tüm çalışanlar sosyal güvenlik kurumunun sağlık hizmetlerinden yararlanabilmektedir. TEB, bunun yanında çalışanlarına ve çalışanlarının bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocuklarına Özel Grup Sağlık Sigortası imkanı sunmaktadır. Özel Grup Sağlık Sigortası, teşhis, tedavi, klinik muayene ve laboratuvar tetkiklerini karşılamaktadır.

Çalışanlar, hayat sigortasından da yaralanabilirler. Hayat sigortasının teminat limitleri belli kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Çalışanlar, belirlenen teminat miktarında hayat sigortasına sahip olurlar.

Banka Çalışanları, kendilerini geliştirebilme imkanına sahiptir. Ihlamur ve gürgen ormanlarının arasında yer alan 70 dönümlük bir arazide gerçekleştirilen TEB Formasyon Akademisi Saklıköy, banka çalışanlarına keyifli ve verimli bir eğitim ortamı sunmaktadır. Tesis aynı zamanda sosyal ve sportif aktivite merkezi olarak da hizmet vermektedir.

Teb iş ilanları
TEB Şubesi İş İlanları ve Personel Alımları

TEB İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

TEB ile ilgili yazımızı ele almamızdan bu yana özellikle başvuru süreciyle ilgili çok fazla geri dönüş almaktayız. Çalışma şartlarından personel maaşlarına, başvuru formu doldurma kısmından işe giriş evraklarına varana kadar pek çok konu takipçilerimiz tarafından merak edildiğini görmekteyiz.

Bizde bu konuda hem daha açıklayıcı olmak, hem de yardımcı olmak adına bu sorulara kısaca cevap vermeye çalışacağız.

TEB İlanları İşkur’da Yayınlanıyor mu?

Birçok platformda olduğu gibi TEB iş ilanları işkur üzerinde de yayınlanmaktadır. Özellikle Stajyer ve engelli personel alımlarını işkur üzerinden gerçekleştiren TEB, kendilerine ulaşan iş başvurusu formlarına yine işkur üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

TEB Şubelerinden İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Yazımızda bahsettiğimiz başvuru kanalları genellikle interaktif platformlar olsa da, iş başvurusu yapmak için tabi ki firma şubelerini de kullanabilirsiniz. En yakın TEB şubesine giderek, başvuru formu doldurabilirsiniz.

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu