Belediye İş İlanları

Amasya Merzifon Belediyesi Personel Alımı 2023! Memur İlanları

Merzifon Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan personel alım dairesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Amasya Merzifon Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Amasya Merzifon Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Amasya Merzifon Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Amasya Merzifon Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Amasya Merzifon Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Amasya Merzifon Belediyesi personel alımları ve 2023 iş ilanları ile birlikte devam etmektedir. Buna göre bilmeniz gerekenlerden biri de Türkiye bünyesinde birçok farklı il ve ilçe belediyesinin de aynı şekilde yılın farklı zamanlarında işe alımlar yaptığıdır.

Bu işe alımların yürütülmekte olduğu meslek alanları değişebilir, bunun yanında iş arayan veya iş değiştirmek isteyen kişiler için de bir fırsat niteliği taşımaktadır.

Devlet tarafından yayınlanmış olan bu meslek alanları birçok başvuruya nail olmuştur. Bu durumun sebebi ise genel olarak devlete bağlı bir şekilde çalışmanın bir kişiye sağlayacağı avantajlardır. Bu avantajlar öncelikle sabit iş saatlerini ve düzenli maaş zamanlarını kapsar ancak aynı zamanda belirli haklara da sahip olmayı da sağlayacaktır.

Bahsi geçen haklar ise, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı, ücretli izin hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, kıdemli tazminat hakkı, sağlık hakları ve sigortalı çalışma hakları olarak verilebilir.

Amasya Merzifon Belediyesi Personel Alımı

Amasya Merzifon Belediyesi personel alımı devam ederken, her meslek grubu için sağlanması gereken şartlar bulunmaktadır. Nitelikli eleman alımlarında mezuniyet veya sertifika sahibi olmak önemlidir. Zabıta ve bekçilik gibi alanlar için özel sınavlar düzenlenirken, bazı meslekler için KPSS notu zorunludur. Niteliksiz eleman alımlarında ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının olmaması, kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmamış olma ve en az ilkokul mezunu olma şartları aranır. Sözlü mülakatlar da bazı meslek grupları için talep edilebilir.

Amasya Merzifon Belediyesi İş İlanları

Amasya Merzifon Belediyesi iş ilanları açısından başvuruya açılmış her türlü alan, kadroludur. Bu sebeple de doldurulması gereken işçi ve personel boşlukları yalnızca belirli sayıda yanı kısıtlı eleman alımı yaparak düzenlenecektir. Bu anlamda Amasya Merzifon Belediyesi için 2023 yılında düzenlenmiş işe alım alanları şöyledir;

 • İşçi
 • Memur
 • Çaycı
 • Temizlik Elemanı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Arşivci
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Zabıta
 • Şoför
 • Bekçi
 • Büro Görevlisi

Amasya Merzifon Belediyesi İşçi Alımı

Amasya Merzifon Belediyesi işçi alımı için internet üzerinden elde edeceğiniz başvuru formunu doldurabilir veya Amasya Merzifon Belediye Binasını ziyaret edebilirsiniz. Bu anlamda yanınızda bulundurmanız gereken evraklar da bulunur ve ayrıca başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmalısınız.

Amasya Merzifon Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Amasya Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Merzifon Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Merzifon Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Merzifon Belediyesi Başkanı Kim?
Alp Kargı
Merzifon Belediyesi Web Sayfası
http://www.merzifon.bel.tr
Merzifon Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Merzifon Belediyesi Haberler
Merzifon Haberler
Merzifon Belediyesi İletişim
 • Telefon
  444 8 005
  0 (358) 513 13 87-88-89
 • Eposta
  iletisim@merzifon.bel.tr
  halklailiskiler@merzifon.bel.tr
 • Adres
  Sofular Mah. Cumhuriyet Cad. No: 163/A Merzifon/Amasya

Amasya İlçe Belediyeleri İş  İlanları
Amasya Göynücek Belediyesi
Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi
Amasya Hamamözü Belediyesi 
Amasya Merzifon Belediyesi
Amasya Suluova Belediyesi
Amasya Taşova Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu