Belediye İş İlanları

Erzurum Olur Belediyesi Personel Alımı 2023 ve Kadrosuz Memur İşçi İlanları

Olur Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Olur Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Erzurum Olur Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Erzurum Olur Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Erzurum Olur Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Erzurum Olur Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Erzurum Olur Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Erzurum Olur Belediyesi personel alımı ve 2023 iş ilanları içerisinde verilen alanlar, pek çok belediyede olduğu ile aynı şekilde yürütülmektedir. Buna göre her belediye kendi içerisinde belirli personel alımları yapacağını bildirmektedir.

Bu personel alımları, farklı meslek grupları ile alakalı olarak düzenlenmekte ve aynı zamanda belediye bünyesinde bulunan alan boşluklarına uygun olarak verilmektedir.

Devlete bağlı şekilde çalışmak, düzenli bir iş sahibi olmayı isteyen kişiler için bir fırsat olarak görülür. Bu sebeple de belediye bünyesinde sunulmakta olan bu iş alanlarına yapılan müracaatlar bir hayli fazladır. Bu durum da belediye personelinin sahip olacağı haklar da öne çıkacaktır. Bu haklar şu biçimdedir;

 • Hafta Tatili Ücreti Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • AGİ Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı
 • Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı

Erzurum Olur Belediyesi Personel Alımı 2023

Erzurum Olur Belediyesi Personel Alımı içerisinde farklı meslek gruplarına müracaat edebilmeniz de mümkündür. Bununla beraber Erzurum Olur Belediyesi’nin açmış olduğu eleman alımı alanları, şu biçimde sunulmaktadır;

 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Zabıta
 • İşçi
 • Park ve Bahçe İşçileri
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Zabıta
 • Memur
 • Arşivci

Erzurum Olur Belediyesi İş İlanları 2023

Erzurum Olur Belediyesi iş ilanları içerisinde açılan herhangi bir alana yapabilmek için sağlamanız gerekli olan şartlar bulunur. Bu anlamda özellikle eğitim gerektirebilecek iş grupları için karşılamanız gerekli olan yeterlilikler, sertifikalar ve sınavlardan bahsedebiliriz.

Bir başka iş alanı olan niteliksiz grupları için aranan şartlar arasında ise bir hayli sınırlı bir şekilde sunulmuş, sabıka olmaması veya Türkiye vatandaşı olmak gibi durumlar bulunacaktır.
Bunların dışında kalan her bir meslek grupları için ise en az ilkokul mezunu olmak, erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak gerekli şartlar olarak sunulur.

Olur Belediyesi İşçi Alımı

Erzurum Olur Belediyesi işçi alımı için müracaat yapmak bir hayli kolaydır. Hem online olarak hem de belediye binasını da ziyaret ederek başvurabilirsiniz. Başvuru için kimliğinizi belirtmeniz adına gerekli görülen bazı belgeler de bulunacaktır. Bu belgeleri ise şöyledir;

 • T.C Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı
 • Gerekli olan iş alanları için uygun sınıftan sürücü belgesi
 • Sağlık raporu
 • İkametgah Belgesi
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise KPSS sınav sonucu belgesi
 • 2 tane biyometrik fotoğraf

Olur Belediyesi Memur Alımı

Erzurum Olur Belediyesi memur alımı asıl olarak önemli bir pozisyondur. Bu meslek alanı için sahip olmanız gerekli olan bazı yeterlilikler aranacaktır. Aynı anlamda ise bazen kamu personeli alımları için sözlü mülakatlar istenebilmektedir. Sözlü mülakatlar, en genel anlamda iş için uyumluluk ölçme aracı olarak kullanılır ve hem de mülakattan alacağınız olumlu notlar, işe girmenizde büyük etki sağlar.

Olur Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Erzurum Olur Belediyesi temizlik personeli alımı  beden işçisi alımı alanları arasındadır. Bu anlamda alan için aranan yeterlilikler de kısıtlı olacaktır. Böylelikle işe alımlarınız da daha basit bir ölçekte gerçekleşmektedir.

Ne kadar basit bir işe alım süreci olsa da, elbette iş için uygun fiziksel yeterliğe sahip ve hem de sorumluluk bilincinde, hijyen ve düzen sağlayabilecek adaylar arasından işe alım yürütülmektedir.

Olur Belediyesi Çaycı Alımı

Erzurum Olur Belediyesi çaycı alımı, temizlik personelleri için olduğu gibi kolay işe alım süreçleri ile sürdürülmektedir. Bu anlamda aynı şekilde insan ilişkileri güçlü ve verilmiş olan sorumlulukları en iyi biçimde, hızlı olarak yerine getirebilecek adayların işe alımı yapılmaktadır.

Erzurum Olur Belediyesi  personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Erzurum Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Olur Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Olur Belediyesi Hangi Partiden?
Bağımsız
Olur Belediyesi Başkanı Kim?
Olur Belediyesi Web Sayfası
http://www.olur.bel.tr
Olur Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Olur Belediyesi Haberler
Olur Haberler
Olur Belediyesi İletişim
Erzurum İlçe Belediyeleri
Aziziye Belediyesi
Çat Belediyesi
Hınıs Belediyesi
Horasan Belediyesi
İspir Belediyesi
Karaçoban Belediyesi
Karayazı Belediyesi
Köprüköy Belediyesi
Narman Belediyesi
Oltu Belediyesi
Palandöken Belediyesi
Pasinler Belediyesi
Pazaryolu Belediyesi
Şenkaya Belediyesi
Tekman Belediyesi
Tortum Belediyesi
Uzundere Belediyesi
Yakutiye Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu