Belediye İş İlanları

Ardahan Göle Belediyesi Personel Alımı ve 2023 KPSS’siz Memur İşçi İlanları

Göle Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Göle Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ardahan Göle Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ardahan Göle Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ardahan Göle Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Ardahan Göle Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Ardahan Göle Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz

"<yoastmark

Ardahan Göle Belediyesi Personel Alımı ve 2023 iş ilanları kapsamında personel alımı yapacağını ilan etmiştir. İlanın ardından işsiz ya da işinden memnun olmayan çok sayıda kişi ilana başvuruda bulunmuştur.

Başvurulardaki yoğunluğun sebebi belediye bünyesinde çalışmanın sağladığı haklar ve avantajlardır. Maaşların zamanında yatması, sabit mesai saati, düzenli çalışma ortamı ve devlete bağlı özel günlerin tatil olması gibi avantajları yanı sıra belediyelerde çalışmanı sağladığı haklar şu şekildedir;

 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Ardahan Göle Belediyesi Personel Alımı 2023

Ardahan Göle Belediyesi personel alımları ile bölge halkına istihdam sağlamaktadır. Personel alımı ilanlarında adaylar için birçok kıstas belirlenmekte olup, tecrübeleri, KPSS puanları, eğitim seviyeleri ve referansları aranmaktadır. Farklı pozisyonlara uygun işe alım süreçleri ve yeterlilik standartları vardır. KPSS puanı öncelikli değerlendirme kriteridir ve nitelikli pozisyonlar için ilgili alana ait diplomalar ile sertifikalar talep edilir. Genel düzeyde memur alımlarında lise mezuniyeti aranırken, diğer pozisyonlar için belirli lisans bölümlerinde eğitim şartı aranmaktadır. Belediye personeli olmak için belli bir bölümde eğitim alınması gerekmemekte, yalnızca alınacak alana uygun eğitim düzeyi yeterli olmaktadır. Bazı pozisyonlarda sınav sonuçlarına göre değerlendirme yapılırken, T.C. vatandaşı olmak, askerlik görevini tamamlamış olmak, siyasi parti üyeliği bulunmamak ve suç kaydının olmaması gibi diğer şartlar da aranmaktadır.

Ardahan Göle Belediyesi İş İlanları 2023

Ardahan Göle Belediyesi iş ilanları ve personel alımları kadrolu olacağından sınırlı sayıda kişi istihdam edilmek üzere işe alınacaktır. Göle Belediyesi için 2023 yılında açılmış olan işe alım alanları ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Çaycı
 • Temizlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Beden İşçisi
 • İtfaiye Eri
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Şoför

Ardahan Göle Belediyesi İşçi Alımı 2023

Ardahan Göle Belediyesi işçi alımı başvurusu için internetten ya da belediye binasına bizzat giderek hazırlanan iş başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Ayrıca istenen evraklar ilgili birime teslim edilmelidir. İşe girmek için gerekli olan evraklar aşağıdaki gibidir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Başvurulan pozisyona bağlı olarak uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgâh Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Ardahan Göle Belediyesi Memur Alımı

Ardahan Göle Belediyesi Memur Alımı belediyenin faaliyetleri doğrultusunda memur ihtiyacına göre zamanlama değişikliği göstermektedir. Alımları düzenli kontrol ederek ilanlara başvurulabilir.  Memur alımlarındaki nitelikler oldukça fazla değişkenlik göstermektedir.

Başvurulardan kurum kriterlerine uygun görülen adaylarla iletişime geçilerek belediye bünyesinde mülakata davet edilmektedir. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Ardahan Göle Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Ardahan Göle Belediyesi temizlik personeli alımı, işçi statüsünde ve niteliksiz eleman olarak değerlendirilen bu alanda işe alınacak kişinin işi layığıyla yapabilecek olan adaylar arasından seçim yapılır.

Ardahan Göle Belediyesi Çaycı Alımı

Ardahan Göle Belediyesi çaycı alımı, aynı temizlik personeli gibi niteliksiz personel sınıfında değerlendirilir. Hizmet verecek olan sosyal ilişkilerin iyi olması ve beklenilen işte yeterli olması beklenir. Bunu belirlemek adına mülakat yapılmaktadır. Mülakat sonucunda uygun görülen aday işe alınır.

Ardahan Göle Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Ardahan Belediyesine bağlı ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Göle Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Göle Belediyesi Hangi Partiden?
Adalet ve Kalkınma Partisi – AKP
Göle Belediyesi Başkanı Kim?
İlhan Gültekin
Göle Belediyesi Web Sayfası
https://www.gole.bel.tr
Göle Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Göle Belediyesi Haberler
Göle Haberler
Göle Belediyesi İletişim
Kubilay Bey, Belediye Sk., 75700 Göle/Ardahan
 
Ardahan Belediyesi İlçe Belediyeleri İş İlanları 
Ardahan Çaldıran Belediyesi
Ardahan Damal Belediyesi
Ardahan Göle Belediyesi
Ardahan Hanak Belediyesi
Ardahan Posof Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu