Belediye İş İlanları

Ardahan Damal Belediyesi Personel Alımı ve 2023 KPSS’siz Memur İşçi İlanları

Damal Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Damal Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ardahan Damal Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ardahan Damal Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ardahan Damal Belediyesi Personel Alımı ve 2023 iş ilanları kapsamında personel alımı yapacağını ilan etmiştir. İlanın ardından işsiz ya da işinden memnun olmayan çok sayıda kişi ilana başvuruda bulunmuştur. Başvurulardaki yoğunluğun sebebi belediye bünyesinde çalışmanın sağladığı haklar ve avantajlardır. Maaşların zamanında yatması, sabit mesai saati, düzenli çalışma ortamı ve devlete bağlı özel günlerin tatil olması gibi avantajları yanı sıra belediyelerde çalışmanı sağladığı haklar şu şekildedir;

 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

"<yoastmark

Ardahan Damal Belediyesi Personel Alımı

Ardahan Damal Belediyesi, hem sözleşmeli hem de kadrolu personel alımları yapmaktadır. Belediyeler, yerel yönetimlerin en önemli mercilerinden biri olarak, istihdam açısından önemli bir role sahiptir. Personel alım ilanlarında, adayların tecrübeleri, KPSS puanları, eğitim seviyeleri, referansları, işe alınacak pozisyon için gerekli niteliklere sahip olup olmadıkları gibi birçok kriter dikkate alınmaktadır.

Her pozisyon için farklı işe alım süreci ve işe yeterlilik standartlarına uygun şartlar aranmaktadır. İlk olarak, KPSS sınavından alınan puanlar üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Nitelikli pozisyonlara alınacak personel alımlarında, ilgili alana ait diploma ve varsa sertifikalar istenmektedir.

Örneğin, mimar veya mühendis kadrolarına alınacak personel adaylarından mühendislik veya mimarlık diplomaları talep edilmektedir. Ancak bazı kadrolarda sadece lise veya ön lisans diploması yeterli olabilir. Bu nedenle, belediyede görev alabilmek için belli bir bölümde eğitim almış olmak zorunlu değildir.

Yalnızca personel alınacak alana uygun eğitim düzeyi şartının sağlanmış olması yeterli olacaktır. Zabıta ya da bekçi gibi bazı personel alımlarında, ilandaki alan için yapılan sınavların sonuçlarına göre değerlendirme yapılmaktadır. Belediye personel alımında aranan diğer şartlar arasında T.C. vatandaşı olmak, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, siyasi partilerde üyeliğin bulunmaması ve herhangi bir suç işlememiş olmak gibi maddeler yer almaktadır.

Ardahan Damal Belediyesi İş İlanları

Ardahan Damal Belediyesi iş ilanlarıyla yapılan personel alımları kadrolu olacağından sınırlı sayıda kişi istihdam edilmek üzere işe alınacaktır. Göle Belediyesi için 2023 yılında açılmış olan işe alım alanları ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Çaycı
 • Temizlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Beden İşçisi
 • İtfaiye Eri
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Şoför

Ardahan Damal Belediyesi İşçi Alımı

Ardahan Damal Belediyesi işçi alımı başvurusu için internetten ya da belediye binasına bizzat giderek hazırlanan iş başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Ayrıca istenen evraklar ilgili birime teslim edilmelidir. İşe girmek için gerekli olan evraklar aşağıdaki gibidir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Başvurulan pozisyona bağlı olarak uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgâh Belgesi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Ardahan Damal Belediyesi Memur Alımı

Ardahan Damal Belediyesi Memur Alımı nitelikleri oldukça fazla değişkenlik göstermektedir. Başvuru neticesinde mülakat talep edebilmektedir. Bu mülakatta yetkinlik ve sosyal durumun ölçülmesi hedeflenir. Mülakat onaylandığında çalışmaya hak kazanılır.

Ardahan Damal Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Ardahan Damal Belediyesi temizlik personeli alımı, niteliksiz personel olarak değerlendirilen bu alanda işe alınacak kişinin işi layığıyla yapabilecek olan adaylar arasından seçim yapılır.

Ardahan Damal Belediyesi Çaycı Alımı

Ardahan Damal Belediyesi çaycı alımı, aynı temizlik personeli gibi niteliksiz personel sınıfında değerlendirilir. Bu iş için sosyal ilişkilerin iyi olması ve beklenilen işte yeterli olup olunmadığını belirlemek adına mülakat yapılmaktadır. Mülakat sonucunda uygun görülen aday işe alınır.

Ardahan Damal Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Ardahan Belediyesine bağlı ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Damal Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Damal Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Damal Belediyesi Başkanı Kim?
Ergin Önal
Damal Belediyesi Web Sayfası
http://www.damal.bel.tr
Damal Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Damal Belediyesi Haberler
Damal Haberler
Damal Belediyesi İletişim
Konuk Sever, Ümit Kaftancıoğlu Cd. No:2, 75600 Damal/Ardahan
 
Ardahan Belediyesi İlçe Belediyeleri İş İlanları 
Ardahan Çaldıran Belediyesi
Ardahan Damal Belediyesi
Ardahan Göle Belediyesi
Ardahan Hanak Belediyesi
Ardahan Posof Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu