Belediye İş İlanları

Niğde Belediyesi Personel Alımı 2023! Kadrosuz Memur İşçi İlanları

Niğde Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Niğde Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Niğde Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Niğde Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Niğde Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Niğde Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Niğde Belediyesi iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Niğde Belediyesi Personel Alımı
Niğde Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu Formu

Niğde Belediyesi, 2023 yılında farklı alanlarda personel alımları gerçekleştirmektedir. Her belediye, personel eksikliklerini gidermek için belirli zaman aralıklarında bu tür çalışmalar yapar. Bu durum, adaylar açısından avantajlıdır ve devletin sunacağı birçok haktan faydalanabileceklerdir.

Devlete bağlı çalışmanın sağladığı fırsatlar arasında, sabit bir gelir ve düzenli iş saatleri öne çıkmaktadır.

Bunun yanında ise size tanınmakta olan haklar şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • AGİ Hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • Kıdemli tazminat hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Sağlık hakları
 • Sigortalı olarak çalışma hakkı

Niğde Belediyesi İş İlanları

Niğde Belediyesi, 2023 yılı için yayınladığı iş ilanlarında, farklı meslekler için özel şartlar belirlemiştir. Üniversitelerin belirli bölümlerinden mezun olan adaylar veya belirli sertifikaları alanlar eğitim gerektiren pozisyonlar için başvurabilirler. Ayrıca, zabıta ve bekçilik işleri için özel sınavlardan geçerli not alanlar tercih edilecektir. KPSS sınavından da geçerli not talep edilebilir. Niteliksiz eleman alımlarında ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sabıka kaydı bulunmamak, kamu hizmetlerinden mahrumiyet ve okur yazar olmak gibi temel şartlar aranmaktadır. Niğde Belediyesi iş ilanlarına başvuracak adaylar, bu detayları göz önünde bulundurmalıdır.

Niğde Belediyesi Personel Alımı İlanları

Niğde Belediyesi işe alımlar yürütürken her bir alan kadrolu ve İŞKUR birliği ile sizlere sunulmaktadır. Bilmeniz gereken en önemli durum, işe alımların her meslek alanı için belirli bir sayıda olduğu ve buna göre başvuran adaylar arasından en nitelikli olanlarının seçileceğidir. Buna göre Niğde Belediyesi iş ilanları 2023 yılında oluşturulmuş olan alanlar, şöyle sıralanabilmektedir; Zabıta

 • Bekçi
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Büro Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • İşçi
 • Çaycı

Bu meslek grupları içinden size uygun olduğunu düşündüğünüz ya da deneyiminiz bulunan alanlara başvuru yapabilirsiniz.

Niğde Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Niğde Belediyesi iş başvurusu yapmak için online olarak veya Niğde Belediyesi Binası’na giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması büyük önem taşır. Ayrıca, başvurunuz için kimliğinizi ve yeteneklerinizi gösteren bazı belgelerin yanınızda olması gerekmektedir.

Bu belgeler arasında, T.C kimlik kartı, 2 adet biyometrik fotoğraf, diploma ya da sertifikalar, sağlık raporu, uygun alana ait sürücü belgesi (gerekliyse) ve ikametgah belgesi yer alabilir. Bu nedenle, bu belgeleri yanınızda bulundurmanız oldukça önemlidir.

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu