Belediye İş İlanları

Antalya Finike Belediyesi Personel Alımı! Belediyesi İş İlanları

Finike Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Finike Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Antalya Finike Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Antalya Finike Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Antalya Finike Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Antalya Finike Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Antalya Finike Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Antalya Finike Belediyesi Personel Alımı ve 2023 iş ilanları açılmış olup, belirtilen bu personel alımları, farklı meslek kollarına yönelik olarak uyarlanmıştır ve belediye içerisinde bulunan işçi açığını gidermek için yapılandırılmıştır. Bu anlamda bir belediye personelinin sahip olacağı bazı haklar bulunacaktır. Bu haklar şu şekilde sıralanabilirler;

 • Hafta Tatili Ücreti Hakkı
 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Antalya Finike Belediyesi Personel Alımı

Antalya Finike Belediyesi personel alımı, farklı meslek alanlarına başvuru için açılmış bulunmaktadır. Bununla birlikte Antalya Finike Belediyesi’nin açmış olduğu personel alımı alanları, şu şekilde verilebilir;

 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Zabıta
 • İşçi
 • Park ve Bahçe İşçileri
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Zabıta
 • Memur
 • Arşivci

Antalya Finike Belediyesi İş İlanları

Antalya’nın güzel ilçelerinden biri olan Finike Belediyesi, 2023 yılı için iş ilanları açmaya devam ediyor. Belediye bünyesinde açılan iş pozisyonları, farklı niteliklere ve mesleklere sahip adayların başvurularını kabul ediyor.

Finike Belediyesi iş ilanları arasında, muhasebe, insan kaynakları, şehir planlama, inşaat, temizlik, peyzaj ve daha birçok farklı pozisyon yer alıyor. Adaylar, Finike Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden açılan ilanlar aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

Finike Belediyesi’nde çalışan personellerin devlete bağlı olmaları sebebiyle, çeşitli avantajlar elde etmeleri de mümkün. Bu avantajlar arasında düzenli bir gelir, belirli çalışma saatleri, yıllık ve haftalık izin hakları, ücretli izin hakları, kıdemli ve ihbarlı tazminat hakları, sağlık hakları, sigortalı olarak çalışma gibi haklar yer alıyor.

Finike Belediyesi iş ilanlarına başvurarak, Antalya’nın güzel ilçelerinden birinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Başvurularınızı, belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca ilanlarda yer alan nitelikleri karşılayan adayların tercih edileceği unutulmamalıdır.

Antalya Finike Belediyesi İşçi Alımı

Antalya Finike Belediyesi işçi alımı içerisinde verilen alanlara başvuru yapmak asıl olarak oldukça kolay bir işlemdir. Bu anlamda istediğiniz alana online bir biçimde başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca mülakat ve sınavların yanında bu minvalde bulunan başvurular için gerekli olan bazı belgeler de bulunacaktır. Bu belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • T.C Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı
 • Gerekli olan iş alanları için uygun sınıftan sürücü belgesi
 • Sağlık raporu
 • İkametgah Belgesi
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise KPSS sınav sonucu belgesi
 • 2 tane biyometrik fotoğraf

Bu belge ve evrakları alarak kolayca başvuru yapmanız mümkündür bununla birlikte elbette başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulmuş olması da öne çıkacak olan unsurlar arasında sayılabilir.

Antalya Finike Belediyesi Memur Alımı

Antalya Finike Belediyesi Memur Alımı genel anlamda oldukça kolay olup aynı zamanda devletin sağladığı imkanlara erişmenizde yardımcıdır. Bu anlamda bazı alanlar için sözlü mülakatların talep edilebileceğini de söyleyebiliriz.

Sözlü mülakatlar personellerin yakından çalışacağı alanlara uygun olup olmadığını kontrol etmek, yeterliliklerini test etmek ve şahsen tanımak için kullanılmaktadır. Sözlü mülakatlarda iyi bir izlenim aldığınız takdirde işe alımınız kolaylaşmaktadır.

Antalya Finike Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Antalya Finike Belediyesi temizlik personeli alımı, beden işçisi ya da niteliksiz işçi sınıfına girdiğinden oldukça kolay bir şekilde işlemektedir. Bununla birlikte bu kolay işin yürütülebilmesi adına öncelikle işe uygun olduğunuzun bir kanıtı gerecektir.

Hijyen ve sunulabilirlik sağlanması adına işe alınan temizlik personelleri, bu görevleri yerine getirebilecek dinç ve enerjik kişiler arasından seçilmektedir.

Antalya Finike Belediyesi Çaycı Alımı

Antalya Finike Belediyesi çaycı alımı oldukça kolay bir başka meslek alanı olmakla birlikte, temizlik personeli gibi niteliksiz işçi alanına girmektedir. Bu anlamda çaycı pozisyonu kolay bir alan olması ile birlikte devletin şartlarını size sunar ve böylelikle gün içerisinde yorulmadan, kendinize ve ailenize faydalı olacak bir iş sahibi olmuş olursunuz.

Antalya Finike Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Antalya Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Finike Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Finike Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Finike Belediyesi Başkanı Kim?
Mustafa Geyikçi
Finike Belediyesi Web Sayfası
https://www.finike.bel.tr/
Finike Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Finike Belediyesi Haberler
Finike Haberler

 

Antalya İlçe Belediyeleri İş İlanları 
Antalya Döşemealtı Belediyesi 
Antalya Kemer Belediyesi 
Antalya Kepez Belediyesi 
Antalya Gündoğmuş Belediyesi 
Antalya Manavgat Belediyesi 
Antalya İbradı Belediyesi 
Antalya Finike Belediyesi 
Antalya Muratpaşa Belediyesi
Antalya Aksu Belediyesi
Antalya Serik Belediyesi
Antalya Akseki Belediyesi
Antalya Kumluca Belediyesi
Antalya Kaş Belediyesi
Antalya Elmalı Belediyesi
Antalya Alanya Belediyesi
Antalya Demre Belediyesi
Antalya Korkuteli Belediyesi
Antalya Konyaaltı Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu