Yemen Kahvesi İş İlanları! 2021 İş Başvuruları ve Eleman Alımları Devam Ediyor

Yemen kahvesi iş başvurusu
Yemen Kahvesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Yemen Kahvesi iş ilanları 2021 yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Yemen Kahvesi insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Yemen Kahvesi İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Yemen kahvesi iş ilanları
Yemen Kahvesi İş İlanları ve Personel Alımları

Yemen Kahvesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1980’li yıllarda başlayan ve deden oğla aktarma yoluyla devam eden kahvecilik anlayışı 2011 yılında Yemen Kahvesi markası haline gelmiştir. Merkez ofisi Antalya / Muratpaşa’da olan Yemen Kahvesi, Türkiye’nin dört bir yanında farklı il ve ilçelerde bulunan şubeleriyle giderek yaygınlaşan bir marka haline gelmiştir. Çeşitli yatırımcılara franchising fırsatı sunmakta ve markanın yaygınlaşması için imkan yaratmaktadır.

Yemen Kahvesi günümüzde toplam 41 şube ve 40 franchise ile hizmet vermektedir. İlerleyen yıllarda bu sayıları arttırmayı amaçlamaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İran ve Viyana’da da şubesi bulunan Yemen Kahvesi, yurt dışına açılarak bir dünya markası olma yolundaki ilk adımlarını atmıştır.

Yemen Kahvesi bünyesinde bulunan ürünlerin ve mekansal konseptin neredeyse tamamı marka bünyesinde bulunan ve özenle seçilmiş üyelerden oluşan profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmakta ve üst düzey fabrikalarda üretilerek kullanıcının hizmetine sunulmaktadır. Tüm şubelerde dil birliği oluşmasını önemseyen Yemen Kahvesi, ürünlerini tek bir merkezde hazırlayarak diğer şubelerine dağıtmaktadır.

Tüm Yemen Kahvesi şubeleri yatırımcılara hazır olarak teslim edilir ve zaman içerisinde uzman denetmenler tarafından incelenerek hizmet kalitesini aynı kademede tutmak amaçlanır.

Yemen Kahvesi İş Başvurusu Hakkında

Yemen Kahvesi, bünyesindeki tüm ürün ve mekansal konsepti kendi oluşturduğu ekibi ile üreterek hayata geçirmektedir. Bu nedenle Yemen Kahvesi iş ilanları arasında servis elemanı, aşçı, barista ilanı gibi hizmet sektörüne yönelik ilanlarla beraber mimar, mühendis gibi teknik konularla ilgili ya da mağaza yöneticisi, muhasebeci, insan kaynakları gibi idari alanlarda uygun pozisyonlar bulunmaktadır.

Siz de Yemen Kahvesi’ne iş başvurusunda bulunarak kendinize marka bünyesinde bir kariyer fırsatı sağlamak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapmanızda fayda var. Çünkü Yemen Kahvesi günümüzde çalışmak için çokça tercih edilen bir zincir haline gelmiştir.

Yemen kahvesi iş başvurusu
Yemen Kahvesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Yemen Kahvesi iş başvurusu süreci hakkında bilginiz yoksa aşağıdaki adımları takip ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Yemen Kahvesi iş başvurusu sürecinizi markanın resmi internet sitesinde ya da çeşitli kariyer portallarından Yemen Kahvesi iş ilanları sorgulaması yaparak başlatabilirsiniz. Kendinize uygun bir pozisyon bulmanız halinde başvurunuzu yaparak insan kaynakları departmanının başvurunuzu değerlendirmesini bekleyebilirsiniz.
 • Ayrıca herhangi bir Yemen Kahvesi şubesine giderek Yemen Kahvesi iş başvurusu formunu talep edebilirsiniz. Formu doldurup yetkililere teslim ettiğiniz takdirde başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz.
 • Başvurunuz insan kaynakları departmanına iletilir ve yetkili bir ekip tarafından incelemeye alınır. Açıkta olan pozisyonlar için uygun yetenek ve özelliklere sahip olduğunuz düşünülürse insan kaynakları ekibi tarafından aranarak yüz yüze görüşmeye çağrılırsınız.
 • Görüşmeniz olumlu geçer ise sizden bazı belgeleri temin etmeniz istenecektir. Belgelerinizi e-devlet üzerinden hazırlayarak yetkililere teslim ettiğiniz takdirde Yemen Kahvesi iş başvurusu süreciniz tamamlanmış olacaktır.

Yemen Kahvesi iş ilanları full time ve part time iş ilanları içermekte olup çeşitli eğitim düzeylerinde bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların başvurusuna açıktır. Ayrıca engelli iş ilanları da bulunduran Yemen Kahvesi, her özellikte ve nitelikteki adaylara çalışma fırsatı sunmaktadır. Çalışanları için personel eğitimi sağlayan Yemen Kahvesi, bilgili ve becerikli çalışan kadrosuyla iş yerindeki verimi arttırmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır.

Yemen Kahvesi maaşları, çalışılan pozisyona göre farklılık göstermektedir. Maaşlar ile ilgili gerekli bilgiyi insan kaynakları departmanı ile yapacağınız görüşmede alabilirsiniz.

Çalışma saatleri, çalışanlara sağlanan olanaklar gibi konular şubeden şubeye farklılık göstermektedir. Bu konular hakkında öğrenmek istediklerinizi Yemen Kahvesi şubelerinde çalışan yetkililerden öğrenebilirsiniz.

Yemen Kahvesi Kariyer.net İş İlanları

Yemen Kahvesi İş ilanlarına başvuru yapabilmek için kullanabileceğiniz birçok iş arama sitesi bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en fala tercih edilen platformların başında Kariyer.net bulunmaktadır.

İş veren ile iş arayanları bir araya getiren bu platforma üye olarak profil oluşturabilir, site üzerinde hazırlamış olduğunuz özgeçmiş ile site de yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yemen Kahvesi İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

İlgili  Aslı Börek İş İlanları! 2021 İş Başvuru Şartları ve İlan Detayları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.