Sütaş İş İlanları! Başvuru Formu ve Personel – Eleman Alımları!

sütaş iş ilanları
Sütaş İş İlanları - İş Başvurusu Formu

Sütaş iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Sütaş insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Sütaş İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Sütaş iş ilanları

Sütaş İş İlanları ve Eleman Alımları

Facebook Twitter İnsan Kaynakları İnternet Adresi BAŞVUR

Sütaş İş İlanları ve Eleman Alımları

Sütaş, 1975 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana yalnızca süt ve süt ürünlerine odaklı olarak faaliyetlerine devam eden bir firmadır. Türkiye, Makedonya ve Romanya’da bulunan 5 farklı tesisinde, günde 3700 ton süt işlemektedir. Tüketicilerine 70 çeşit ürün sunmaktadır. Bünyesinde bulunan 5 bin çalışanı ile sektörde istihdam sağlayan lider markalardan bir tanesidir.

Sütaş, birçok üretim tesisine sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda eğitim merkezler, uygulama çiftlikleri, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikaları, geri kazanım ve enerji tesislerinden oluşan bütünleşik bir yapıya sahiptir.

Sahip olduğu bütünleşik yapı ile hizmet vermeye devam eden Sütaş, bünyesine yeni çalışanlar kazandırarak gelişimine devam etmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla yayınladığı iş ilanları, tüm adayların başvurularına açıktır.

Sütaş İşe Alım Süreci Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Sütaş işe alım politikası, adaylara fırsat eşitliği sağlama ve onların en doğru şekilde yerleştirilmesine yardımcı olma prensiplerine dayanmaktadır. Açık iş pozisyonları için belirlenmiş yetkinlik ve temel beceri setleri bulunmaktadır. İşe alım süreci boyunca, iş başvurusu yapan adayların belirlenmiş yetkinlik ve becerilere sahip olup olmadıkları hakkında bilgi edinilmesi amaçlanmaktadır.

Her pozisyon için belirlenmiş İş Ailesi Yetkinliklerine uygun olacak olan mülakatlar yapılmaktadır. İşe alım sürecinde mülakatlara ek olarak, iş başvurusu yapılan pozisyonun gerektirdiği kişilik analizi, İngilizce ve genel yetenek testleri, vaka uygulamaları ve değerlendirme merkezi uygulaması yer almaktadır.

Tüm süreçleri olumlu olarak değerlendirilen adaylar referans kontrolünden geçmektedir. Referansları alınan adaylar uygun bulundukları takdirde insan kaynakları yetkilileri tarafından iş teklifi alırlar.

Sütaş bünyesinde işe yeni başlayan tüm çalışanlar için, “Sütaşlı Olmak Programı” organize edilmektedir. Sütaşlı Olmak Programı, çalışanların ilk günlerinde şirketin misyonu, vizyonu ve değerlerinin tanıtılmasında ve işe adaptasyon süreçlerini hızlandırmasında etkilidir.

Çalışanlar için çeşitli eğitim ve üst yönetim tanışma toplantıları düzenlenmektedir. Programın ilk haftasında “Çiftlikten Sofralara” modelinin anlaşılması ve çalışanların bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır.

Sütaş İş İlanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Sütaş iş ilanları, firmanın resmi internet sitesinde açık iş pozisyonları bölümünde yayınlanmaktadır. Ayrıca, çeşitli kariyer portallarında da Sütaş iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Sütaş, eleman alımı yapacağını online olarak duyurmaktadır. Sütaş iş ilanları arasında işletme yöneticisi, üretim müdürü, marka müdürü, mekanik teknisyeni, raporlama uzmanı, depo uzmanı, sistem yönetimi uzmanı vb. pozisyonlarda iş olanaklar bulunmaktadır. İş ilanları arasında full time ve part time iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Sütaş, bünyesinde engelli personel kategorisine de yer vermektedir.

sütaş iş ilanları

Sütaş İş İlanları – İş Başvurusu Formu

Sütaş Çalışan Adaylarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Sütaş, bünyesine yapılan iş başvurusu taleplerini belirli nitelikler altında değerlendirmektedir. İş başvurusu talebinde bulunan adayların Meslek Yüksek Okulları ya da Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmaları beklenmektedir. Microsoft Office uygulamalarına hakim adaylara öncelik tanınacaktır

İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı davranabilen, ekip çalışmasına ayak uydurabilen, kendine güvenen ve müşteri odaklı çalışabilen adaylar tercih edilmektedir. Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanılabilen adaylar avantajlı olacaktır. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil etmiş durumda olmaları gerekmektedir. 

Sütaş iş ilanları için iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, çalışan adaylarında aranan nitelikler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Böylece, talep ettikleri iş başvurusunun olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilmesi konusunda bilgi sahibi olabilirler.

Leave a Reply