Tavuk Dünyası İş İlanları ve İş Başvuru Şartları

Tavuk Dünyası iş ilanları
Tavuk Dünyası İş İlanları ve iş başvurusu

Tavuk Dünyası iş ilanları ve personel alımı yapılan Tavuk Dünyası şubelerine ayırdığımız yazımızda; eleman ilanı yayınlanan pozisyonlar, çalışma şartları, başvuru şartları, detaylı iş olanakları ve Tavuk Dünyası iş başvurusu formuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tavuk Dünyası İş İlanları

Tavuk Dünyası Şubesi – İş İlanları

Tavuk Dünyası İş İlanları 2020

Türkiye’nin birçok şehrinde lezzet noktaları ile büyük bir kitleye hizmet veren sevilen ve aranan marka, Tavuk dünyası iş ilanları ile çalışma arkadaşları arıyor. Firma lezzetli ürünlerini güler yüzlü servis elemanları vasıtasıyla sunarak pazardaki büyümesini sürdürerek gelişmeye devam ediyor.

İş arayanlar ve iş değiştirme düşüncesinde olan kişiler için büyük bir firmada çalışmak, tavuk dünyası iş başvurusu yaparak oldukça kolay hale geldi. Tavuk dünyası iş ilanları ile  yeni açılacak şubeler ve değişik pozisyonlara başvurmak için şubelerden veya internette bulunan personel ilanları yayınlayan sitelerden online olarak başvurabilirsiniz. Gıda sektöründe tecrübeli veya tecrübeye sahip olmayan kişiler için eleman ilanları yayınlayan Tavuk dünyası, iş başvurusu yapan pek çok kişiyi istihdam edecek.

Tavuk Dünyası İş Başvurusu

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın tavuk restoran zincirini oluşturmayı hedefleyen firma, personel ilanları ile bu hedefe beraber yürümeyi isteyen kişilerin başvuracağı farklı pozisyonlar bulundurmakta.

Tavuk dünyası iş ilanları ile başvuru yaparak çalışmaya başlayan elemanlarını kendilerini geliştirme imkânı sunuyor. Firma, elemanlarının değerlendirme sistemini kullanarak yetenekleri geliştirme, kariyer planı oluşturma ve akademik olarak eğitim alabilmelerine olanak sağlıyor.

Firma çalışanlarını doğru kişiyi doğru işte görevlendirme ilkesini benimsemiş. Kendini geliştirmek, sektörde ilerlemek isteyen kişiler için Tavuk dünyası iş başvurusu ile mümkün hale geldi.

Tavuk Dünyası Personel ve Eleman Alımları

Tavuk dünyası çağdaş yönetim prensiplerini uygulayan, personel ilanlarıyla aldığı personel ile kalitesini ürünlerinin yanında yönetim anlayışında da sağlayan bir firma olarak güven vermekte. Tavuk dünyası, restoranlarında müşterileri ile firmanın yüzü olan servis elemanı, ürün hazırlama ve yönetim personeli ile başarıyı sağlayacağı bilincinde.

Eleman ilanları ile aranan personeli de, yapılacak ön görüşmelerle yeteneklerine uygun alanlara görevlendirerek değerlendirecek. Firma çalışanlarına güven verme, özgün yaklaşımda bulunma, samimi uygulama yapan, işlerinin ustalıkla yapılmasını tutku oluşturarak sağlayan değerleri benimsenmiştir.

Bu değerleri personelleri vasıtasıyla müşterilerine de ileterek en çok tercih edilen firma olmayı gerçekleştiriyor. Firmada çalışmak isteyen kişiler, eleman ilanlarını inceleyerek sektörde kaliteli bir firmada çalışabilir.

Tavuk Dünyası iş ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda, başvuru süreci ve firmayla ilgili detaylar sunmaya çalıştık. Açık pozisyonlar ve personel alımı yapılan şubeleri sürekli yenilenirken, Tavuk Dünyası ile ilgili en güncel duyuruları sitemiz üzerinden takip edebilir, paylaşmış olduğumuz başvuru formu ile müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Başvurusu

İLETİŞİM

Türkiye Genel Müdürlüğü

Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sk. Hilltown AVM. Apt No: 1 A/5 Maltepe/İstanbul

Tel: 0216 399 17 80 – 459 75 37
Faks: 0216 370 65 44

E-posta: info@tavukdunyasi.com

Akademi Restoranı

Kartal Sahil
Kordon Boyu Mah. Turgut Özal Bulvarı 63/1 Kartal-İstanbul

Tel: 0216 353 01 41

Üretim

Cumhuriyet Mh. Özgürlük Cd. Çağlar Sk. No:3 Şekerpınar – Çayırova / Kocaeli

Tel: +90 262 658 89 90
Faks: +90 216 370 65 44

Leave a Reply