Arçelik Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 İş Başvurusu ve Satış Danışmanı Maaşları

Arçelik Satış Danışmanı İş İlanları
Arçelik Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Firma ve İlan Detayları

FİRMA SEKTÖRÜ
Hizmet - Üretim
ÇALIŞMA ŞEKLİ
Hafta içi 08.30 - 18.30

Haftasonu (Cumartesi) -
Haftasonu (Pazar)
Özel Sağlık Sigortası
Servis
Yemekhane

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Firmamızda görevlendirilmek üzere :18-30 yaş aralığında
En az lise mezunu
Vardiyalı çalışabilecek
Türkiye geneli için
Çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hizmet / Perakende  
Bölüm: Üretim / İmalat
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: Türkiye Geneli

Arçelik Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Arçelik insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Arçelik 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Arçelik Satış Danışmanı İş İlanları
Arçelik Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Arçelik Satış Danışmanı İş İlanları ve Arçelik Maaşları

Arçelik hepimizin bildiği üzere Türkiye’nin en büyük teknoloji devlerinden biridir. 1955 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan marka, beyaz eşya sektörüne ağırlık veren bir teknoloji şirketi olarak kurulmuştur. Türkiye’nin birçok yerinde fabrikaları, ofisleri ve bayilikleri bulunmaktadır. Kesinlikle ülkemizin teknolojide öncü şirketlerinden biridir.

2011 yılı itibari ile 4 ülkede 11 adet üretim tesisi bulunmakta, kendisine bağlı 10 marka ile birlikte de 100’ü aşkın ülkede Arçelik ürünleri satışa sunulmaktadır. Türkiye içerisinde ise yüzlerce bayiliği olup, 30.000’in üstünde çalışanı vardır. Bu yüzden Arçelik Satış Danışmanı iş ilanları birçok medya üstünden verilmektedir.

Arçelik Satış Danışmanı İş Tanımı

Arçelik Mağazaları İş İlanları
Arçelik Mağazaları İş Başvuru Şartları

Arçelik satış danışmanı olmaya karar verirseniz iş tanımınız bellidir. Asıl göreviniz mağazanıza gelen müşterilerinize satış konusunda yardımcı olmaktır. Tabi ki de bu göreve ürünlerin yerleştirilmesi, gelen siparişlerin alınması, rafların düzenlenmesi, mal sayımı gibi iş tanımları eklenebilmektedir. Doğal olarak da beyaz eşyalar başta olmak üzere birçok teknolojik alet konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Arçelik satış danışmanı personel alımı sırasında en çok bu hususa dikkat etmektedir.

Boş Cv Örneği Doldur

Yazımızı buraya kadar takip ettiyseniz eğer ARÇELİK’nin en fazla eleman – personel alımı yaptığı pozisyonlar hakkında detaylar sunmaya çalıştık. Bahsetmiş olduğumuz departmanlar haricinde yönetici kadrosu, mavi yaka, stajyer ve engelli personel alımları ile önemli ölçüde iş imkanı sağlamaktadır.

Hangi pozisyon ve firmaya başvuracak olursanız olun sizlerinde yapması gereken en önemli şeylerin başında etkili bir Cv oluşturmak olacaktır. Bunu online platformlar üzerinden yapabileceğiniz gibi aşağıda yayınlamış olduğumuz boş Cv örneklerini bilgisayarınıza indirip de doldurabilirsiniz. Doldurmuş olduğunuz Cv veya bir başka ifadeyle Özgeçmiş formunuzu ARÇELİK insan kaynakları birimine elden veya internet üzerinden iletebilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

ARÇELİK Kariyer.net İş İlanları

Türkiye’nin en çok tercih edilen iş arama platformu olan Kariyer.net, her gün binlerce iş arayan vatandaşı işverenlerle bir araya getirmektedir. İş arayanların yanı sıra işverenlerinde personel ve eleman alımı sırasında son derece güçlü bir köprü görevi görmesi kariyer.net’i bir numaralı tercih sebebi yapmaktadır.

ARÇELİK iş ilanları da kariyer.net üzerinde son derece ilgi görmektedir. Bu platformdan yapılan personel ve eleman alımı ilanlarına başvurmak için öncelikle üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Kariyer.net adresinden alacağınız üyelik tamamen ücretsiz ve güvenlidir.

Site üzerinden üyelik oluşturduktan sonra otomatik olarak Cv oluşturmanız istenecektir. Kişisel bilgiler ve eğitim bilgileriniz gibi birçok ayrıntıyı belirttikten sonra online olarak Cv’nizi oluşturmuş olacaksınız. Daha sonrasında firma arama paneline girerek ARÇELİK Group başlığı altındaki personel alımı yapılan açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Arçelik Satış Danışmanı Aranan Nitelikler

Arçelik satış danışmanında aranan nitelikleri kısaca özetlememiz gerekirse;

 • Sıcak kanlı
 • İkna kabiliyeti yüksek
 • İletişim becerisi iyi
 • Beyaz eşya ve teknolojik ürün konusunda bilgili
 • Hızlı şekilde öğrenebilen
 • Yeniliklere açık
 • Sektörü takip eden
 • Yoğun iş temposuna ayak uyabilen
 • Müşterilere karşı daima sabırlı olabilecek
 • Erkek ise askerlik ile bağı kalmamış olması tercih sebebi olan
 • Bilgisayar kullanabilen diyebiliriz.

Arçelik bünyesinde satış danışmanı maaşları mağazadan mağazaya değişiklik göstermektedir. Birçok mağazada yaptığınız satışlar üstünden ekstra kazanç elde etme imkânınız bulunmaktadır. Dolayısıyla Arçelik maaşları bir anlamda sizin gayretinize göre belirlenmektedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer ARÇELİK İş İlanları İçin Tıklayınız.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

İlgili  AVVA İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.