Coca Cola Part Time İş İlanları! Eleman – Personel Alımları Devam Ediyor!

Coca Cola Part Time İş İlanları
Coca Cola Part Time İş İlanları ve İş Başvurusu

Coca Cola Part Time iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Coca Cola insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Coca Cola 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Coca Cola Part Time İş İlanları ve İş Başvurusu

Coca Cola Part time İş İlanları

Coca Cola Part time İş İlanları -Coca Cola İş Başvurusu

Coca Cola Amerika menşeli olan bir firma olup şirketin markalarına ait gazlı ve gazsız içecekleri üretmenin yanında satışını ve dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir. Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetlerinde 9000’den fazla çalışanıyla hizmet yürütmektedir.

Coca Cola Personel Alımları

Ülkemizde de faaliyet yürüten Coca Cola iş ilanları aracılığıyla işe girmek isteyen gençlere ve deneyimli çalışanlara imkanlar sunmaktadır. İş başvurusu için boş olan pozisyonlara üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun ya da öğrenci, gerekli şartları sağlayan gençlere fırsatlar sunan şirket yılın hemen hemen her dönemi part time işler için de personel alımı yapmaktadır.

Coca Cola Şirketinde Ne Çeşit Pozisyonlarda Personel Aranıyor

Coca Cola şirketi part-time iş imkanları da sunmaktadır. Üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun ya da en azından 3. Sınıf öğrencisi gençlere part-time staj imkanı sunan firma yılın çeşitli dönemleri özellikle yaz dönemi  aşağıdaki bölümlerden eleman arayabiliyor:

-Çevre Mühendisliği

-Makine Mühendisliği

-Elektrik & Elektronik Mühendisliği

-Mekatronik Mühendisliği

-İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Endüstri Mühendisliği, İnsan Kaynakları.

Coca Cola’da Part-Time İşlere Girebilmek İçin Aşamalar ve Çalışma Şartları

Coca Cola şirketine işe alım aşamaları pozisyonların internet üzerindeki ilanlarına başvurmakla başlamaktadır. İş ilanlarına bir CV hazırlayarak başvurabileceğiniz gibi kariyer sitelerindeki başvuru formunu da doldurmak gerekebilmektedir. Ardından gelen cevaba göre iş görüşmesine katılmanız mümkün olabilmektedir. Genellikle firmanın İnsan Kaynakları Departmanında insan kaynakları başvuru formu doldurulması gerekebilir ve sonrasında çoğunlukla mülakat yapılır.

Coca Cola İş Başvurusu Şartları

Coca Cola İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Şirketin part-time elemanlarına sunduğu işler hakkında maaş bilgileri ile ilgili bilgi vermek gerekirse tabii ki en düşük olarak asgari ücretten başlamakta iş pozisyonuna göre biraz daha yüksek olabilmektedir. Çalışma şartları açısından ise üniversite öğrencilerinden genellikle haftanın 3 günü işte olma koşulu isteyen firma çok büyük fırsatlar sunmaktadır. İleride çok yüksek maaşlarda kariyerli bir işte çalışma fırsatı sunan firmaya giriş için part-time staj ile başlamak geleceğiniz için büyük bir adım olabilir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer COCA COLA İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply