Şenpiliç Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Şenpiliç çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Şenpiliç Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

1978 yılında ilk olarak Sakarya’da ortaya çıkan Şenpiliç, günümüzde büyük bir markadır. Yaklaşık olarak 110.000 metrekare kapalı alanda çalışmalarına devam eden marka zaman içerisinde çalışmalarına devam ederek, insan eli değmeden üretim yapmaktadır. 800 kişiden fazla çalışanıyla beraber İstanbul’daki merkez ofisinden hizmet vermektedir.

şenpiliç çalışma şartları

Şenpiliç Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Şenpiliç Çalışma Koşulları

Eğer kariyerinize Şenpiliç ile başlamak istiyorsanız Şenpiliç çalışma şartları konusunda incelemeler yapmalısınız. Şenpiliç eleman alımı sırasında başvuranların eğitim durumlarını incelemektedir. Şenpiliç çalışma koşulları çalışılacak pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Şenpiliç de Çalışmak İstiyorum

Şenpiliç çalışma koşulları içerisinde en dikkat çeken nokta, araç kullanabilen eleman ihtiyacıdır. Çalışanların araç kullanabilmeleri istenmektedir. Bunun dışında ofis programlarını kullanan, ekip çalışmalarına uygun olarak çalışabilen ve dikkatli kişiler aranmaktadır.

Şenpiliç sosyal haklar konusunda oldukça geniş olan firmaların başında gelmektedir. İşçi güvenliği ve işçi sağlığı konusunda çok titiz bir çalışma göstermektedir. Bunun ışında çalışanlarına son derece sorumlu davranan firma, çalışanlarını iş kazalarından korumak için sürekli olarak çalışmaktadır.

Şenpiliç çalışma saatleri ve personel maaşları, çalışanların pozisyonlarına göre değişkenlik gösteriyor. Bunun dışında çalışan maaşları çalışanların part ve full time olarak çalışmalarına göre değişebildiğini belirtmemiz gerekiyor. Şenpiliç çalışma şartları konusunda tam çalışma gösterebilirim diyorsanız, çeşitli pozisyonlar için başvurularda bulunabilirsiniz. Çalışanlarının memnuniyetini ve iş güvenliğini önemseyen Şenpiliç’in dönemsel alımlar gerçekleştirdiğini belirtebiliriz.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Şenpiliç İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve Çalışma Şartları başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks