Sınav Dershaneleri Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Sınav Dershaneleri çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Sınav Dershaneleri Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 08:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 21:00
Resmi Bayramları – Kapalı
Dini Bayramlar -Kapalı

Sınav Dershaneleri ile ilgili en çok merak edilen konuların başında, Sınav Dershaneleri açılış-kapanış saati gelmektedir. Bu içeriğimiz de çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi Sınav Dershaneleri mesai saatleri, mesai süresi, hafta sonu açık mı, kapalı mı gibi sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız.

Sınav Dershaneleri Çalışma saatleri
Sınav Dershaneleri Çalışma Saatleri – Sınav Dershaneleri Mesai Saatleri

Sınav Dershaneleri çalışma saatleri sabah 08.00 ile 21.00 saatleri arasındadır. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Dershaneler yönetmeliğine göre günlük öğretimin bu saatler arasında yapılması esastır. Dershanelerde eğitim ve öğretim yılı çalışma takvimi, okulların eğitim ve öğretim yılı başlangıç ve bitiş tarihleri dikkate alınarak hazırlanır.

Sınav Dershaneleri Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

30 yılı aşkın bir eğitim tecrübesiyle, Türkiye genelinde kurduğu dershane ve kurslarıyla bir eğitim zinciri oluşturan Sınav Eğitim Kurumları, işini daima ciddiye almış ve hedefini hep yüksek tutmuş bir eğitim kurumudur.

Sınav Dershaneleri açılış-kapanış saati, özel dershaneler yönetmeliği ile sabah saat 08.00 ile akşam saat 21.00 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra öğrenci olmayanlar için akşam saat 22.30’a kadar bu süre uzatılabilir. Bu saatler arasında 40’ar dakikalık ders aralarında mola verilmektedir. Ekstra öğle tatili molası yoktur.

Sınav Dershaneleri Çalışma saatleri
Sınav Dershaneleri Çalışma Saatleri – Sınav Dershaneleri Tatil Günleri

Sınav Dershaneleri Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Sınav Dershaneleri çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermemektedir. Sınav Dershaneleri hafta içi ve hafta sonu sabah saat 08.00’de açılarak, akşam saat 21.00’de kapanmaktadır.

Hafta sonu tatili yapılmamaktadır. Resmi tatil günleri ile Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde Sınav Dershaneleri hizmet vermemektedir. Ayrıca yılbaşı arifesi olan 31 Aralık ve Cumhuriyet Bayramı arifesi olan 28 Ekim tarihlerinde, dini bayramların arifelerinde resmi olarak yarım gün ilan edildiğinden dolayı, bu günlerde Sınav Dershaneleri hizmet vermemektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Sınav Dershaneleri İş İlanları ve İş Başvurusu Formu başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply