Tahtakale Spot Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Tahtakale Spot çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

1980’li yıllarda Antalya’da ilk şubesini açan Tahtakale Spot, günümüzde kendini oldukça geliştiren bir marka haline geldi. Kurulduğu zamandan itibaren müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan firma şubelerini arttırmaya devam etmektedir.

tahtakale spot çalışma şartları

Tahtakale Spot Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Tahtakale Spot Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Tahtakale Spot çalışma şartları ve Tahtakale Spot çalışma koşulları hakkında merak ettiğiniz bütün noktaları öğrenebileceksiniz. Ancak şartların ve koşulların çalışmak istediğiniz alana göre değişebileceğini belirtmemiz gerekiyor. Tahtakale Spot genel olarak kasiyer, depo görevlisi ve tezgahtar alanında alım yapmaktadır.

Tahtakale Spot çalışma şartları konusunda şunları belirtebiliriz: Tahtakale Spot mesai saatleri genellik 8 saatten oluşmaktadır. 2’li vardiyalı sisteminin olması iş koşulları konusunda çalışanlara kolaylık sağlamaktadır. Haftalık izin 1 gündür. Yıllık izin ise genellikle 1 yıl çalışıldıktan sonra 14+2 şeklinde kullanılabilmektedir.

Tahtakale Spot’ da Çalışmak

Çalışanlar sigorta konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü Tahtakale Spot personel ücretleri ve çalışanların sigortası konusunda oldukça hassas bir politika izlemektedir. Çalışan maaşları genellikle 2.020 TL ila 2.500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Eğer çalışanlar fazla mesai yaparlarsa, firma ayrı bir ek ödeme yapmaktadır. Garson vb. pozisyonlar olmadığı için ayrı prim ödemeleri yapılmamaktadır. Ancak bunun dışında Tahtakale Spot çalışma koşulları son derece uygundur. Bu sebeple Tahtakale Spot’a iş başvuruları çok fazladır. Sizler de koşullardan ve şartlardan memnun kaldıysanız, başvuruda bulunabilirsiniz.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Tahtakale Spot İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve İlan Detayları! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply