Belediye İş İlanları

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi Personel Alımı ve 2023 İş Başvurusu

Dazkırı Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Dazkırı Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Dazkiri Belediyesi Personel Alımı
Afyonkarahisar Dazkiri Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu Formu

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi personel alımı ve 2023 iş ilanları için açılmış olan alanlarla birlikte devam etmektedir. Bununla birlikte her belediyenin, bünyelerinde bulunan pozisyon boşluklarını doldurmak adına yıl içerisinde bazı işe alımlar yürüttüğünü bilmeniz gerekir.

Bu duruma uygun olarak da her yıl ve her dönemde belirlenen meslek grubu listesi farklılık gösterebilecektir. Ayrıca her bir meslek grubuna yapılan başvuruların da fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bunun sebebi ise belediyelere bağlı olarak çalışmanın getireceği bazı yararlar ve hakladır.

Bu anlamda devlete bağlı olarak çalışmanın yararlarını sıralamak gerekirse ilk olarak maaşınızın düzenli olarak yatması ile birlikte iş saatlerinizin sabit olmasından da bahsedebiliriz. Tüm bunların yanında AGİ hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, kıdemli tazminat hakkı, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı, ücretli izin hakkı, sağlık hakları ve elbette sigortalı olarak çalışma hakkı da sıralanabilecek haklar arasındadır.

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi Personel Alımı

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi personel alımı için farklı meslek grupları için belirlenmiş farklı şartlar bulunmaktadır. Nitelik gerektiren alanlarda, ilgili bölümlerden mezun olma veya belirli kurslara katılarak sertifika/belge sahibi olma gibi şartlar aranmaktadır. Zabıta ve bekçilik gibi alanlarda ise alanla ilgili sınavlara katılım gerekmektedir. KPSS sınavı da bu sınavlardan biridir ve 2 yılda bir düzenlenmektedir. Niteliksiz eleman alımında ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının bulunmaması, kamu haklarından men olmamış olma ve en az ilkokul mezunu olma (okur yazarlık derecesine sahip olma) gibi şartlar aranmaktadır.

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi İş İlanları

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi iş ilanları içerisinde verilen işe alım listelerindeki meslek gruplarından her biri kadroludur ve aynı şekilde her alan için belirli kontenjanlar bulunmaktadır. Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi işe alım için açılmış alanlar 2023 yılında şu şekilde sıralanabilir;

 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Memur
 • Temizlik Elemanı
 • Şoför
 • İşçi
 • Arşivci
 • Çaycı
 • Büro Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi İşçi Alımı

Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi işçi alımı için farklı başvuru yolları üretilmiştir. Buna göre ise başvuru yapmak için hem interneti kullanabilir hem de Afyonkarahisar Dazkırı Belediye Binasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca başvuru formunuzu doğru ve eksiksiz doldurmanız da önemli bir unsurdur. Yanınızda bulundurmanız gereken çeşitli belge ve evraklar da bulunur ve bu belge ve evraklar, şu şekilde listelenebilir;

 • T.C. Kimlik kartı veya nüfus cüzdanı
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Uygun sınıftan sürücü belgesi
 • Gerekli görülüyorsa ilgili alana ait diploma
 • Erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge

Dazkırı Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Afyonkarahisar Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Dazkırı Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Dazkırı Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Dazkırı Belediyesi Başkanı Kim?
Dazkırı Belediyesi Web Sayfası
https://dazkiri.bel.tr/
Dazkırı Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Dazkırı Belediyesi Haberler
Dazkırı Haberler
Dazkırı Belediyesi İletişim

Adres: Dazkırı Belediye Başkanlığı Kurtuluş Mah. Hükümet Cad. No:8 Dazkırı / Afyonkarahisar
Telefon: 0(272)421 30 82 – 0(272)421 30 89
Fax: 0 850 207 31 03
Kep Adresi: dazkiribelediyesi@hs01.kep.tr
E-Posta: dazkiri@dazkiri.bel.tr

Diğer Afyon İlçe Belediyeleri İş İlanları
Afyonkarahisar Başmakçı Belediyesi
Afyonkarahisar Bayat Belediyesi
Afyonkarahisar Bolvadin Belediyesi
Afyonkarahisar Çay Belediyesi
Afyonkarahisar Çobanlar Belediyesi
Afyonkarahisar Dazkırı Belediyesi
Afyonkarahisar Dinar Belediyesi
Afyonkarahisar Emirdağ Belediyesi
Afyonkarahisar Evciler Belediyesi
Afyonkarahisar Hocalar Belediyesi
Afyonkarahisar İhsaniye Belediyesi
Afyonkarahisar İscehisar  Belediyesi
Afyonkarahisar Kızılören Belediyesi
Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi
Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediyesi
Afyonkarahisar Sultandağı Belediyesi
Afyonkarahisar Şuhut Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu