Lacoste Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Lacoste çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Lacoste Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

1933 yılından beri müşterilerine hizmet veren firma, hazır giyim markaları arasında yerini alıyor. Ülkemizde Eren Holding’in bünyesinde olan Lacoste’nin genel merkezi İstanbul’dadır. Ürünleri son derece kaliteli olan marka, çalışanlarına pek çok imkân sunmaktadır. Hem çalışanlarını hem de müşterilerini kontrol edebilen firmanın pek çok mağazası bulunmaktadır.

lacoste çalışma şartları

Lacoste Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Lacoste Çalışma Koşulları

Lacoste çalışma şartları ve Lacoste çalışma koşulları çok kapsamlıdır. İlk olarak firmanın çalışanlarına sosyal haklar konusunda oldukça yardımcı davranmaktadır. Lacoste, çalışanlarını bünyesine almadan önce ilk olarak çeşitli eğitimlerden geçirmektedir. Firma, çalışanlarının günlük yol ve yemek masraflarını karşılamaktadır.

Lacoste çalışma şartları genel olarak çalışanları zorlamayacak şekilde ayarlanmaktadır. Çeşitli pozisyonlara göre personel ücretleri belirlenmektedir. Ancak pozisyonların dışında maaşların belirlenmesinde sektöründe etkisi olmaktadır. Firmanın en temel amacı çalışanlarına hak etiği değeri vermektir.

Lacoste de Çalışmak İstiyorum

Lacoste çalışma koşulları içerisinde prim olduğunu da belirtmeliyiz. Ancak prim belirli pozisyonlar için geçerlidir. Çalışanlara disiplinli bir ortam sunan Lacoste firması, iş koşulları ve maaşlar arasında dengeyi kurmaktadır. Çalışma koşulları içerisinde şunları belirtebiliriz:

Satış danışmanlığı alanında çalışmak isteyenlerin en az lise mezunu olması gerekiyor. Çalışma saatleri içerisinde çalışılması gerekiyorsa, firma fazla mesai ücretini karşılamaktadır. Firma maaşları, primlerini ve sigorta ödemelerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetlerini ön plana alan firma, her geçen gün personel sayısını arttırmaktadır.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait LACOSTE İş İlanları! 2500 TL Maaşla İşe Başlama Fırsatı başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply