Belediye İş İlanları

Balıkesir İvrindi Belediyesi Personel Alımı ve 2023 Kpss’siz Memur Zabıta İlanları

İvrindi Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Balıkesir İvrindi Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Balıkesir İvrindi Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Balıkesir İvrindi Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Balıkesir İvrindi Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Balıkesir İvrindi Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Balıkesir İvrindi Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Balıkesir İvrindi Belediyesi personel alımı 2023 iş ilanları ile devam ederken pek çok farklı belediye de aynı şekilde yıl içerisinde farklı dönemlere denk gelecek şekilde işe alımlar düzenlemektedir. Bununla beraber belediyeler içerisinde açılmış olan iş ilanlarının her biri de, belediyelerde bulunan işçi açıklarına hitaben planlanmaktadır.

Bu anlamda belediyeler içerisinde açılan her bir alana bir hayli fazla müracaat alınmaktadır. Bu durumun en genel nedeni ise devletin sağladığı haklar olarak bilinmektedir. Devlet çalışanlarına, AGİ hakkı, sağlık hakları, sigortalı çalışma hakkı, kıdemli tazminat hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, senelik izin hakkı, haftalık izin hakkı ve ücretli izin hakkı sağlamasının yanında düzenli gelir ve aynı şekilde belirli çalışma saatleri ile de görünmektedir.

Balıkesir İvrindi Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir İvrindi Belediyesi Personel Alımı için açılan her bir alan kadrolu olmasıyla beraber bazı koşulları sağlayan adayların işe alımı sağlanacaktır. Buna göre eğitimsiz alanlar için Türkiye vatandaşı olma ve sabıka kaydının bulunmaması aranırken bunun beraberinde eğitim gerektiren alanlar için ise ilgili bölümlerden mezuniyet ya da aynı şekilde belirli kurslara katılarak kazanılmış olan diplomalar talep edilebilecektir.

Son olarak zabıta veya bekçi gibi farklı ve günümüzde öne çıkan işe alım alanları için ise bu alanlara özel olarak hazırlanmış olan sınavlardan alınacak geçerli notlar ya da KPSS sınavı notları gerekli olabilecektir.

Balıkesir İvrindi Belediyesi İş İlanları

Balıkesir İvrindi Belediyesi iş ilanları kendi içerilerinde bir hayli çeşitli olmalarının yanında yıllara ve yapılandırılmış olan zamana uygun olarak değişiklik göstermektedirler. Bununla beraber bilmeniz gerekli olan en önemli durumlardan biri ise bu işe alımların sınırlı adayların alınması ile yönetildiği ve buna göre müracaatınızın diğer adaylar arasında öne çıkması gerektiğidir. Balıkesir İvrindi Belediyesi iş ilanları, bu yıl içerisinde açılanları göz önünde bulundurarak şu şekilde verilmektedir;

 • İşçi
 • Çaycı
 • Temizlik Elemanı
 • Büro Görevlisi
 • Memur
 • Park ve Bahçe Görevlisi

Balıkesir İvrindi Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir İvrindi Belediyesi işçi alımı için oluşturulmuş kadrolara müracaat yapabilmek için belediye binasını ziyaret edebilir ya da aynı şekilde web üzerinden verilmiş olan formları doldurabilirsiniz. Bunun yanında özellikle müracaatlar sırasında aranacak olan belgeler şu biçimdedir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise ilgili kategoriden ehliyet
 • Erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge
 • İkametgah belgesi

Balıkesir İvrindi Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir İvrindi Belediyesi memur alımı yürütülürken hem de bilmeniz gerekli olan önemli diğer bir durum da mülakatların da aynı farklı şartlar gibi istenebileceğidir. Mülakatlar ile beraber KPSS sonuç belgesi veya diploma ve YDS sınav sonuçları da önemli görülür. Bunlarla beraber mülakat talep edilen alanlarda, kendinizi şahsen tanıtmanız ve genel yeterliliklerinizden bahsetmeniz önemli bir detay olacaktır.

Balıkesir İvrindi Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Balıkesir İvrindi Belediyesi temizlik personeli alımı, bir hayli sık açılan bir bölüm olmakla beraber hemen hemen her belediye bünyesinde rağbet gören bir iş alanı olarak da ön plana çıkmıştır. Buna göre temizlik personelleri belirli bir düzen ve hijyen sağlaması adına işe alınmaktadır demek de önemli olarak verilebilir.

Balıkesir İvrindi Belediyesi Çaycı Alımı

Balıkesir İvrindi Belediyesi çaycı alımları ise temizlik personelinde olduğu gibi niteliksiz bir personel alım olmasının yanında bir hayli talep görmekte olan farklı bir alandır. Yapılan müracaatlar arasından kabul gören adayların kolay ve yorucu olmayan bir işte çalışmaya hak kazanmasının yanında belediyeye bağlı şekilde çalışma avantajları da görünmektedir.

Balıkesir İvrindi Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Balıkesir Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İvrindi Belediyesi Sıkça Sorulanlar

İvrindi Belediyesi Hangi Partiden?
Adalet ve Kalkınma Partisi – AKP
İvrindi Belediyesi Başkanı Kim?
İvrindi Belediyesi Web Sayfası
https://www.ivrindi.bel.tr
İvrindi Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
İvrindi Belediyesi Haberler
İvrindi Haberler
İvrindi Belediyesi İletişim

Telefon: +90 (266) 456 10 04
E-posta: [email protected]
Sakarya Mah. Atatürk Meydanı No : 8, 10770 İvrindi/Balıkesir

Balıkesir İlçe Belediyeleri İş İlanları
Balıkesir Susurluk Belediyesi
Balıkesir Karesi Belediyesi
Balıkesir Havran Belediyesi
Balıkesir Gömeç Belediyesi
Balıkesir Gönen Belediyesi
Balıkesir Erdek Belediyesi
Balıkesir Edremit Belediyesi
Balıkesir Dursunbey Belediyesi
Balıkesir Burhaniye Belediyesi
Balıkesir Bigadiç Belediyesi
Balıkesir Bandırma Belediyesi
Balıkesir Balya Belediyesi
Balıkesir Sındırgı Belediyesi
Balıkesir Savaştepe Belediyesi
Balıkesir Marmara Belediyesi
Balıkesir Manyas Belediyesi
Balıkesir Kepsut Belediyesi
 Balıkesir Altıeylül Belediyesi
Balıkesir Ayvalık Belediyesi
Balıkesir İvrindi Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. beko loder oporetoruyum B.G.ehliyetim var oporetorluk belgem ehliyete islidir ikametkah ivrindi ivrindi belediyenizde callsmak isterim 0538 446 4736

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu