QNB Finansbank İş İlanları! 2021 İş Başvurusu ve Çalışma Şartları!

QNB Finansbank iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Finansbank insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detayları ile QNB Finansbank iş ilanları ve İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Qnb Finansbank iş ilanları
QNB Finansbank İş İlanları ve Personel Alımları

Facebook  Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

Qnb Finansbank İş İlanları ve Personel Alımları

26 Ekim 1987 yılında temelleri atılan Finansbank, Türkiye’nin gelişen finansal ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayarak müşterilerine klasik bankacılıktan fazlasını sunmaya çalışmaktadır. Günümüzde 647 şube ve 13 bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Müşteri merkezli stratejiler yürütmektedir. Qnb Finansbank, konusunda uzman ve değerlerine bağlı çalışanlarının olmasına önem vermektedir. Tüm çalışanları ile birlikte gelişmeye devam etmektedir.

Qnb Finansbank, bankacılık sektöründe verdiği hizmetleri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple bünyesine yeni çalışanlar kazandırmak istemektedir. Qnb Finansbank, yapacağı personel alımlarını çeşitli pozisyonlar için Qnb Finansbank iş ilanları yayınlayarak gerçekleştirmektedir.

QNB FinansBank Kariyer.net İş İlanları

İş verenler kısa sürede binlerce başvuru ile birlikte aradığı kriterlere Kariyer.net ile ulaşabilir. Bununla beraber İş arayanların ve iş verenlerin buluştuğu adres Kariyer.net te şehir kısıtlaması, alınmak istenen ücret vb. filtrelerle aranılan iş fazla efor kaybedilmeden bulunacaktır.
QNB FinansBank’asına iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup ardından QNB FinansBank’asına Kariyer.net üzerinde bulunan iş ilanındaki başvuru formunu doldurup ardından CV’nizi bırakmanız gerekmektedir.
CV’lerinizi tamamlamanız halinde Kariyer.net adresine üye olup iş ilanları kısmından QNB FinansBank iş ilanında başvuru formunu doldurup CV’nizi bırakabilirsiniz. Eleman alımı aşaması sırasında QNB FinansBank tarafından kabul edilmeniz durumunda banka tarafından sizinle bağlantı kurulur.

QNB Finansbank Tele Satış Görevlisi İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Açıklaması

Bankamız Tele Satış Birimi’nde görev alacak, mevcut veya potansiyel müşterilerin telefonla aranarak ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirebilecek, aşağıdaki özellikler sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • En az ön lisans mezunu,
  • Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen,
  • İletişim ve ikna becerisi yüksek,
  • Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
  • İstanbul’da ikamet eden,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
  • Daha önce Bankamız Tele Satış Görevlisi pozisyonuna başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş olmak,
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Bankacılık
Departman
Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Açıklaması

Şubelerimizde görevlendirilmek üzere bankamızın operasyon ve ürün pazarlama işlemlerini uygulama dokümanlarına ve yasal düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

• İstanbul’da ikamet eden,
• En az Lisans mezunu,
• İletişim ve ikna yeteneğine güvenen,
• Müşteri odaklı ve diksiyonu düzgün,
• Ekip çalışmasına yatkın,
• Daha önce ilgili pozisyonlara başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş.

Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
 Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Bankacılık
Departman
Finans
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul

Qnb Finansbank İş Başvurusu Süreci Hakkında

Qnb Finansbank iş başvurusu süreci, insan kaynakları yetkilileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Personel alımı politikaları, banka tarafından gerçekleştirilen ihtiyaç analizlerini temel almaktadır. Beyin gücünü etkin bir şekilde tasarlayarak bankanın gelişimi için en uygun adayları, doğru pozisyonlara yerleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple, işe alım sürecinde açık olan pozisyonlara göre belirlenen kriterler ve metotlar kullanılmaktadır.

Qnb Finansbank iş ilanları
QNB Finansbank Şubesi – Finansbank İş İlanları

Qnb Finansbank, işe alım faaliyetlerini yıllık plana uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sebeple, işe alım sürecinin adımları standart ve şeffaf olma prensipleriyle yürütülmektedir. Banka bünyesinde çalıştığı süre içerisinde başarılı olan her çalışan, istikrarlı olma kaydıyla en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir. Qnb Finansbank kendi yöneticilerini yetiştirmeyi tercih etmektedir. Banka içerisinde bulunan yatay ve dikey kariyer olanakları “Kariyer Bültenleri” aracılığı ile çalışanlarla paylaşılmaktadır.

Qnb Finansbank iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvuru işlemlerini bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirler. İnternet sitesinde yer alan “Ailemize Katılın” sayfası; deneyimli, yeni mezun ya da öğrenci statüsündeki adaylar için farklı başvuru kategorilerini içermektedir.

Qnb Finansbank iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, bu kategorilerden kendilerine uygun olanı seçerek başvuru işlemelerine devam edebilirler. Adaylar “Qnb Finansbankgenel iş başvurusu” bölümüne geldiklerinde, site onları bir kariyer portalına yönlendirecektir. Burada kendilerine bir üye hesabı oluşturmaları halinde ve Qnb Finansbank iş başvurusu formunu doldurdukları takdirde iş başvurularını tamamlayabilirler.

Qnb Finansbank İş İlanları Hakkında

Qnb Finansbank iş ilanları, internette yer alan çeşitli kariyer portallarında online olarak ulaşılabilir durumdadır. İlanları inceleyen adaylar; açık olan iş tanımı, çalışma şartları ve aranılan nitelikler hakkında bilgi edinebilirler.

Qnb Finansbank iş ilanları genellikle; bireysel saha satış temsilcisi, tüzel saha satış temsilcisi, ticari bankacılık yetkilisi, işletme bankacılığı yetkilisi, gişe yetkisilisi, operasyon yönetmeni, güvenlik görevlisi vb. çalışma pozisyonları içermektedir.

Qnb Finansbank Maaş Politikası

Qnb Finansbank iş ilanları
QNB Finansbank İş Başvurusu

Qnb Finansbank, çalışanlarının bankaya olan bağlılığını, memnuniyetini ve motivasyonunu arttırmayı amaçlayan bir gelir yönetimi uygulamaktadır. Bu sebeple, çalışanları elde tutmayı ve performansları arttırmayı hedefleyen bir ücretlendirme politikası uygulanmaktadır.

Qnb Finansbank ücretlendirme sistemi, bankada bulunan her bir görevin sorumluluk boyutu, iş büyüklüğü, mesleki bilgi ve çalışan pozisyonun beceri gereksinimi, sektörde bulunulabilirliği gibi hususlar göz önünde bulundurularak belirlenen politikalardan oluşmaktadır.

Qnb FinansBank çalışanları, yılda bir kez ücret artışı uygulamasına tabi tutulmaktadır. Sektörde uygulanan zam oranları ve enflasyon beklentisi ücret artışında dikkat edilen hususlar arasında yer almaktadır. Çalışan maaşları, yılda 12 ay üzerinden her ayın sonunda brüt olarak ödenmektedir. Çalışılan pozisyona göre tazminat, harcırah gibi uygulamalar bulunmaktadır.

Çalışanlar, bankadaki performanslarına ve bankaya yaratacakları katma değere göre yıllık olarak uygulanan bonus veya aylık olarak uygulanan prim ödüllendirme yöntemlerinden faydalanabilmektedir.

Qnb Finansbank bünyesinde bulunan tüm çalışanlara öğle yemeği imkanı sunulmaktadır. Genel müdürlüklerde çalışanlar için servis imkanı da bulunmaktadır.

Tüm çalışanlar SGK kapsamındadır. Ayrıca özel sağlık sigortası imkanı da bulunmaktadır.

QNB Finansbank Sıkça Sorulanlar

Sitemizde yayınlanan iş ilanları içerisinde, hakkında en fazla soru yöneltilen firmaların başında QNB Finansbank gelmektedir. Özellikle saha satış temsilcisi maaşları gibi konular hakkında oldukça fazla soru yöneltilmekte olup, QNB Finansbank çalışma saatleri ile ilgili de geri dönüşler oldukça fazla sayıdadır.

Hem bu sorulara cevap verip, hemde QNB Finansbank maaşları ve çalışma şartları gibi konuları aydınlatmak adına sizde yorumlar kısmında görüşlerinizi aktarırsanız seviniriz.

QNB Finansbank İş İlanları Ne Sıklıkla Yayınlanıyor?

QNB Finansbank, bildiğiniz üzere oldukça popüler ve sektörüne yön veren bankalar arasında bulunmaktadır. Bu sebeple bünyesinde binlerce çalışan bulunmaktadır. Hal böyle olunca da, çeşitli iş pozisyonlarında anlık olarak personel ihtiyacı doğabiliyor. Tüm bu bilgiler ışığında QNB Finansbank iş ilanlarının süreklilik arz ettiğini söyleyebiliriz.

Oluşan personel ihtiyacı ile orantılı olarak QNB Finansbank iş ilanlarına sürekli güncellenmek dedir. Güncel QNB Finansbank iş ilanlarına sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

QNB Finansbank Maaşları Hakkında Bilgi Verir misiniz?

QNB Finansbank yapısı itibari ile oldukça büyük bir organizasyon olduğu için, QNB Finansbank maaşları diye tek başlık altında hepsini toparlamamız yanlış olacaktır. Bize yöneltilen sorular da aslında bunu doğrular nitelikte. QNB Finansbank Saha Satış Temsilcisi Maaşları Ne kadar? QNB Finansbank Stajyer Maaşı, QNB Finansbank Şube Müdürü Maaşları Ne Kadar? gibi birçok başlık altında soru almaktayız. Hepsine kısaca cevap verelim.

QNB Finansbank Saha Satış Temsilcisi Maaşları Ne Kadar? Net rakamlar vermek doğru olmasa da, edindiğimiz bilgi ve çalışan yorumlarına baktığımız zaman, QNB Finansbank Saha Satış Temsilcisi Maaşları Asgari ücretin 4 katına kadar çıkabilmektedir.

QNB Finansbank Stajyer Maaşı Ne Kadar? QNB Finansbank Stajyer Maaşları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Çalışılan süre ve yasal zorunluluklarda hesaba katıldığında, en az stajyer maaşının Asgari ücretin 3/1 oranında olduğunu söyleyebiliriz.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri Nasıl?

QNB Finansbank çalışma saatleri 8 saat ile sınırlı olmaktadır. Fazla mesai yapılması durumunda, mesai ücreti ay sonunda çalışan maaşlarına yansıtılmaktadır.

QNB Finansbank Çalışan Yorumları Ne Kadar Gerçekçi?

Cevap vermekte en fazla zorlandığımız soruların başında “QNB Finansbank Çalışan Yorumları Ne Kadar Gerçekçi? Herkes farklı bir şey söylüyor” gibi yorumlar almaktayız. Açıkçası çalışan yorumlarının yayıncı kuruluşu biz olmadığımız için net bir şey söyleyemiyoruz.

Yine kafanızda bir fikir oluşması açısından birkaç otoriter siteyi incelemenizi öneririz. QNB Finansbank çalışan yorumları ile ilgili en sağlıklı veriyi, firmada çalışanlarla kontak kurarak sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim Bilgileri

Şirket Ünvanı QNB Finansbank A.Ş.
Sorumlu Kişiler QNB Finansbank Üst Yönetimi
Ticaret Sicil No 237525
Mersis No 0388-0023-3340-0576
Merkezinin Bulunduğu Yer Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul
Bize Yazın Sizi Dinliyoruz
Telefon No 0 (212) 318 50 00
Yer Sağlayıcı QNB Finansbank A.Ş. (Yer Sağlayıcı Belge No: 664)
Web Sitesi www.qnbfinansbank.com
Kayıtlı E-Posta (KEP) Adresi [email protected]
Üyesi Olduğu Sektörel Kuruluşlar TBB www.tbb.org.tr
TSPB www.tspb.org.tr
BKM www.bkm.com.tr
Denetim Mercii BDDK www.bddk.org.tr

BDDK İletişim Bilgileri

BDDK Adres Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Büyükdere Caddesi No: 106 Şerbetçi İş Merkezi Esentepe Şişli – İstanbul
BDDK Telefon 0 (212) 214 50 00-01
BDDK Fax 0 (212) 216 09 92
Kayıtlı E-Posta (KEP) Adresi [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*