GÜNCEL Abbate İş İlanları ve 2021 Personel Alımları

Abbate iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Abbate insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda; personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar, çalışma şartları, personel maaşları ve tabi ki Abbate iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirip, iş başvurusu yapabilirsiniz.
Abbate iş ilanları
abbate İş Başvurusu

Abbate İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1993 yılında kurulan Abbate Giyim, 2000 yılında Mercek Holding bünyesine katılmıştır. Merkeze bağlı bayiler ve köşe mağazaları aracılığıyla ürünlerini müşteri ile buluşturan Abbate, yurt dışından ithal edilen özel kumaşlardan üretilmiş gömlekleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Yetenekli tasarımcılar tarafından hazırlanmış, modanın nabzını tutan üst kalite koleksiyonları ile Abbate’in hedefi Türkiye’de ve dış pazarda hazır giyim sektörünün lideri konumuna gelmektir. Kurumsal değerlerine sıkı sıkıya bağlı bir firma olan Abbate, başarının ancak takım çalışması ile gelebileceğine inanmakta ve yeni çalışma arkadaşları aramaktadır.
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

Abbate İş Başvurusu Süreci

Çalışan ihtiyacı doğduğunda firma tarafından kariyer sitelerinde Abbate iş ilanları açılmaktadır. Açılan iş ilanlarında işin tanımı, çalışan adayında aranan nitelikler ve işle ilgili detaylar gibi bilgiler yer almaktadır. Abbate iş ilanları arasında çalışmak istediğiniz ve öne sunulan şartları karşılayabildiğiniz bir ilan görürseniz başvuruda bulunabilirsiniz. Full time çalışma seçeneği olsa da bazı pozisyonlar için genellikle part time iş ilanları verilmektedir. Abbate’de bazı zamanlarda engelli iş ilanları da açılabilmektedir.
Abbate Şubesi
Abbate Mağazası
Çevrimiçi olarak yapılan Abbate iş başvurusu insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenecek ve uygun bulunduğu takdirde başvuruda belirttiğiniz iletişim bilgileri yoluyla size ulaşılacaktır.  İstediğiniz pozisyon henüz açılmamışsa bu Abbate’nin eleman ihtiyacı olmadığı anlamına gelebilir. Bu durumda söz konusu iş bulma platformlarından Abbate’yi takip edebilir ve açılacak iş ilanlarından öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.İkinci seçenek olarak, bir Abbate şubesine giderek iş başvurusunda bulunmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Abbate’nin mağazaları İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Adana gibi şehirlerdeki alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. Size verilen formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz Abbate iş başvurusu formu ilgili birimlerce değerlendirmeye alınacaktır. Gerekli koşulları sağlıyorsanız insan kaynakları eleman alımı yapılacağı zaman e-posta ya da telefon yoluyla size ulaşacaktır.İster çevrimiçi, ister mağazada form ile başvuru yapmış olun; prosedürün son adımı insan kaynaklarıyla yapılacak görüşmedir. Özellikle satış danışmanı ilanı için başvuran adayların kendini ifade edebilme biçimi, kişisel bakımı ve özgüveni Abbate iş başvurusu sürecinde oldukça belirleyici faktörlerdir.

Abbate Kariyer.net İş İlanları

Kariyer.net online sitesi üzerinden iş başvurusu yapmak için, Abbate iş ilanlarına bakmakla yetinmeyip, birçok firmanın personel alımlarına bakabilir, tercih ettiğiniz firmaların başvuru formunu doldurabilirsiniz.Gün geçtikçe, işsizliğin arttığı son zamanlarda Kariyer.net platformu, iş başvurusunda bulunan adayların süreçlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütmektedir. Kariyer.net zamanla, binlerce elaman alımı sağlayan popüler bir online platform haline gelmiştir. Ayrıca, bahsettiğimiz gibi tüm iş ilanlarının tek bir havuzda toplanması, çalışan adayların bu platforma üye olma isteklerinin artmasının, en baş sebeplerinden biridir. Online platformlar üzerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında gelen güvenlik konusu, Kariyer.net tarafından tüm kurallara uygun bir şekilde karşılanmaktadır.

Abbate’de Çalışabileceğiniz Pozisyonlar ve Kriterleri

Abbate’nin birlikte çalışmak istediği çalışan tipi müşteri memnuniyetini sağlayabilen, çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve takım çalışmasına yatkın çalışandır.Abbate iş ilanları genellikle satış danışmanı alımı için açılmaktadır. Abbate; çalışma arkadaşı olarak müşterinin ihtiyaçlarını analiz ederek aktif satış yapabilen, mağaza düzeninin sağlanmasında yardımcı olan, müşteri memnuniyetini ön plana alan satış danışmanları istemektedir. Abbate’nin satış danışmanı ilanı içerisinde şart koştuğu özellikler şunlardır:
  • 18-30 yaş arasında olmak
  • Yüksek ikna kabiliyetine ve iletişim becerilerine sahip olmak
  • Özgüvenli olmak
  • Dış görünüşe ve kişisel bakıma özen göstermek
  • Erkek ise askerlikle ilişiğin olmaması
Abbate iş ilanları arasından bir diğer seçenek depo elemanlığıdır. Depo elemanı mağazada kullanılan stok programına hakim olmalı, depoculuk konusunda bilgili olmalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmelidir.Bir giyim markası olan Abbate; satış danışmanı ve depo elemanının yanında muhasebeci, kasa sorumlusu, mağaza müdürü gibi pozisyonlardan oluşan bir çalışma alanına sahiptir. Her bir pozisyonda aranan deneyim ve yetenekler farklılık gösterebilmektedir.

Abbate Ücretlendirme Sistemi

Abbate maaşları ve çalışma saatleri bu konu hakkında eğitimli yetkililer tarafından belirlenmektedir. Detaylı bilgi almak için [email protected] ya da 0850 532 77 61 adreslerine ulaşabilirsiniz.Bu yazıda Abbate iş başvurusu süreci, Abbate’nin çalışanlarda aradığı özellikler ve maaşlar konusunda sizlere bilgi verdik. Siz de Abbate’de çalışarak Abbate ailesinin bir parçası olabilirsiniz.Abbate İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adı:ABBATE MAĞAZACILIK TEKSTİL GİYİM SAN VE TİC LTD ŞTİ

Adres:GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon:0 212 6436195

Fax:0 212 556 9173

Firma Adresi:Mehmet Nezih Özmen Mah. Fatih Cad. No:7/10 Merter/Güngören/İstanbul

E-posta:[email protected]

Vergi Dairesi:MERTER

Vergi Numarası:0011019865

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.