Abbate Satış Danışmanı İş İlanları! Abbate Maaşları ve İlan Detayları

Abbate Satış Danışmanı İş İlanları
Abbate Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Abbate Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Abbate insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Abbate 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Abbate çalışma şartları

Abbate Çalışma Şartları – Abbate İş İlanları

Abbate Satış Danışmanı İş İlanları

1993 senesinde kurulmuş olan Abbate, 2000’li yılların başında büyük bir holdinge katılarak genişlemeye devam etmiştir. Merkezdeki şubeleriyle ve mağazalarıyla ürünleri müşterilere ulaştıran firma ithal ettiği özel kumaşları kullanarak gömlek üretimi yapmaktadır. Moda dünyasını yakından takip eden tasarımcıların hazırladığı kaliteli koleksiyonlarıyla firmanın amacı Türkiye içerisinde ve yurt dışında sektörün lideri olmaktır.

İş başvurusu yapacaklara yılın her döneminde satış danışmanı iş ilanları veren Abbate firmasında insan kaynakları, pozisyon için alımları her dönem güncellemektedir. Şirketlerin ilanlarını devamlı takip eden iş arayanlar, bu yazımızdan Abbate hakkında çalışma şartları nedir , maaşlar nasıldır bilgi alabilecektir.

Abbate Firmasına Başvuru Aşamaları

İhtiyaç doğduğunda Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları için kariyer siteleri aracılığıyla iş ilanları veren firmanın boş pozisyonları için verdiği duyurularda iş tanımları, aranan personelde istenilen özellikler ve kadroyla alakalı bilgileri de bulabilirsiniz.

Abbate İş Başvurusu Şartları

Abbate İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Özellikle satış danışmanlığı için çokça ilan görebileceğiniz kariyer sitelerine, CV’nize deneyimlerinizi ve iletişim bilgilerinizi ekleyip başvuru yapabilirsiniz. CV’de yer alan iletişim bilgileri bölümünü hatasız doldurmaya özen gösterip başvuru yapmanız halinde uygun görülürseniz mağaza tarafından aranıp mülakata çağrılacaksınız. Dönem dönem firma part time veya engelli kadrolarına da eleman alınmaktadır.

Abbate Şirketinde Çalışma Koşulları Nasıldır ve Aranılan Özellikler Nelerdir?

Satış danışmanlığı için mesai saatleri genellikle şubelerde vardiya sistemi şeklindedir. Abbate personel maaşları 2020 dönemi için de Maaş+Prim+Yemek Ücreti  şeklindedir. Bazı mağazalarda servisin de dahil edilebildiği görülmektedir. Satış danışmanlarında aranan özellikler aşağıdaki gibidir:

-18 ile 30 yaşları arasında olunması,

-İkna yeteneği yüksek ve iletişimi kuvvetli olunması,

-Müşteri ihtiyacını algılayabilmesi ve mağaza içerisinde satış hedeflerini gerçekleştirip düzeni sağlaması,

-Dış görünümüne özen göstermesi,

-Erkekler için askerliğini yapmış olması ya da ilişiğinin olmaması,

Öncelikle olarak değerlendirilmek için gereklidir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer ABBATE İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply