Abbate Satış Danışmanı İş İlanları! Abbate 2021 Maaşları ve İlan Detayları

Abbate Satış Danışmanı İş İlanları
Abbate Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Abbate Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Abbate insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Abbate 2021 Abbate İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Abbate çalışma şartları
Abbate Çalışma Şartları – Abbate İş İlanları

Abbate Satış Danışmanı İş İlanları

1993 senesinde kurulmuş olan Abbate, 2000’li yılların başında büyük bir holdinge katılarak genişlemeye devam etmiştir. Merkezdeki şubeleriyle ve mağazalarıyla ürünleri müşterilere ulaştıran firma ithal ettiği özel kumaşları kullanarak gömlek üretimi yapmaktadır. Moda dünyasını yakından takip eden tasarımcıların hazırladığı kaliteli koleksiyonlarıyla firmanın amacı Türkiye içerisinde ve yurt dışında sektörün lideri olmaktır.

İş başvurusu yapacaklara yılın her döneminde satış danışmanı iş ilanları yayınlayan Abbate insan kaynakları, pozisyon için alımları her dönem güncellemektedir. Şirketlerin ilanlarını devamlı takip eden iş arayanlar, bu yazımızdan Abbate çalışma şartları ve personel maaşları hakkında bilgi alabilirler.

Abbate İş Başvurusu Aşamaları

İhtiyaç doğduğunda Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları için kariyer siteleri aracılığıyla iş ilanları veren Abbate, açık iş pozisyonu ile ilgili bilgiler ve personel adaylarında aranılan özellikler hakkında bilgi sunmaktadır.

Abbate İş Başvurusu Şartları
Abbate İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Özellikle satış danışmanlığı için çokça ilan görebileceğiniz kariyer sitelerine, CV’nize deneyimlerinizi ve iletişim bilgilerinizi ekleyip başvuru yapabilirsiniz. CV’de yer alan iletişim bilgileri bölümünü hatasız doldurmaya özen gösterip başvuru yapmanız halinde uygun görülürseniz, mağaza tarafından aranıp mülakata çağrılacaksınız. Dönem dönem firma part time veya engelli kadrolarına da eleman alınmaktadır.

Abbate Çalışma Şartları ve Aranılan Özellikler

Satış danışmanlığı için mesai saatleri genellikle şubelerde vardiya sistemi şeklindedir. Abbate personel maaşları 2021 dönemi için de Maaş+Prim+Yemek Ücreti  şeklindedir. Bazı mağazalarda servisin de dahil edilebildiği görülmektedir. Satış danışmanlarında aranan özellikler aşağıdaki gibidir:

-18 ile 30 yaşları arasında olunması,

-İkna yeteneği yüksek ve iletişimi kuvvetli olunması,

-Müşteri ihtiyacını algılayabilmesi ve mağaza içerisinde satış hedeflerini gerçekleştirip düzeni sağlaması,

-Dış görünümüne özen göstermesi,

-Erkekler için askerliğini yapmış olması ya da ilişiğinin olmaması,

Öncelikle olarak değerlendirilmek için gereklidir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

Abbate Sıkça Sorulan Sorular

Abbate iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebeple sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

Abbate 2021 Personel Maaşları Ne Kadar?

En fazla soru yöneltilen konuların başında personel maaşları gelmektedir. 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da en düşük personel maaşını asgari ücretin %10 üstü olarak belirlenmiştir. Mağazalarda prim sistemi uygulayan firma fazla mesai ücretleri ve kazanılmış primleri personel maaşlarına yansıtmaktadır.

Abbate Çalışma Şartları Nasıl?

Bu konu çok genel ve ayrı bir yazı hazırlanması gereken bir konu olmasına rağmen kısaca bahsetmeye çalışalım. Abbate çalışma şartları aynı sektördeki diğer firmalarla benzer koşullarda olduğunu söyleyebiliriz.

Abbate mağazaları açılış kapanış saatleri 08:00 ile 22:00’dır. Günde 8 saat mesai süresi bulunan Abbate çalışanlarının gün içerisinde 1 saat yemek molası vermektedirler. Vardiya sisteminin bulunduğu Abbate Mağazaların da, haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer ABBATE İş İlanları İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.