PepsiCo İşe Alım Süreci! 2021 İş Başvurusu ve Eleman Alımları

Pepsico İşe Alım İş İlanları
Pepsico İşe Alım İş İlanları ve İş Başvurusu

[wptb id=9198]

PepsiCo işe alım süreci devam ediyor! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları PepsiCo insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve PepsiCo 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Pepsico İşe Alım İş İlanları
Pepsico İşe Alım İş İlanları ve İş Başvurusu

Pepsico İşe Alım Süreci

Dünyaca ünlü Pepsi Cola ve Frito sürdüren şirket, 1965 yılında kurulmuş olup çalışmalarına global pazarda etkin şekilde sürdürmektedir. İş kariyer planını sağlam temeller üzerine inşa etmek isteyen sizlerde Pepsico iş başvuru sürecini hemen online başvurular ile başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinde kariyer başvurularınızı yapma olanağı tanıyan web sayfalarının dışında, markanın resmi Türkiye sitesindeki açık iş ilanları arasından ideal olanlarını da tespit edebilirsiniz. Henüz bu sektöre yeni giriş yapmayı planlıyorsanız, sunulan PepsiCo ‘GO’ temalı staj programlarına göz gezdirmek ve Stajyer Alımı duyurularından yararlanmak içinde girişimde bulunmak isteyebilirsiniz.

PepsiCo ile Hedeflenen Kariyere Yelken Açmak Hayal Değil

Pepsico İşe Alım İş İlanları
Pepsico İşe Alım Başvuru Şartları

Başvuru sonrasında aranılan niteliklerin karşılanmasıyla yeterlilik mülakatının ilk aşamasına geçilmektedir. Sözel ve sayısal olarak gerçekleştirilen süreç, personel alımı için ana kriterdir.

Değerlendirme merkezi tarafından mesleki yönden geçer not aldığınız takdirde bir sonraki basamak olan Onboarding döneminin sizleri beklediği söylenebilir. Şirkete olan bağlılık ve prensipler hakkındaki süreci daha minimize etmek isteyen Pepsico, adınıza tayin edilen yöneticiyle 6 aylık bir oryantasyon planını hayata geçirmektedir. Tüm bunlar doğru eleman alımı için vazgeçilmez ilkeler olarak benimsediğini de söyleyebiliriz.

Boş Cv Örneği Doldur

Pepsico iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Pepsico Kariyer.net İş İlanları

Pepsico firmasıyla birlikte sektörde yerinizi almak ve personel alımı başvurusu yapmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde birçok iş ilanına erişebileceğiniz gibi Pepsico iş ilanına da ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanıyla bünyesinde çalışmak istediğiniz Pepsico hakkında bilgi edinebilir, çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve en önemlisi şirketin eleman alımı sırasında beklediği kriterleri de bu sayede öğrenirsiniz.

CV ve başvuru formlarını hazırlamanız halinde Kariyer.net adresine kayıt olup iş ilanları kısmından Pepsico iş ilanında başvuru formunu doldurup CV’nizi bırakabilirsiniz. Eleman alımı aşaması sırasında Pepsico tarafından kabul edilmeniz halinde şirket sizinle iletişime geçecektir. Beklemede kalmanız gerekmektedir.
Eğer aradığınız size en uygun işi Pepsico şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan Pepsico iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Çalışma Şartları Bakımından Tatmin Edici Marka; PepsiCo

İlkelerine değer katan çalışanlarla hizmetini sürdürme maratonunu vazgeçilmez kılan PepsiCo, sosyal haklar, dolgun maaş ve prim gibi özellikleriyle de personel maaşları beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır.

Dinamik, sürekliliği olan, gelişmeye açık ve kariyerine yükselerek devam etmek isteyenler için tavsiyemiz bir an önce İş başvurusu formu doldurup dünyaca ünlü şirketin insan kaynaklarına iletmeniz yeterlidir. Üretim ekibinde yer almak, satış ve pazarlama kategorisinde yükselmek, bünyesinde var olan ürünler için mühendislik çalışmalarına katılmak adına hemen iş ilanları fırsatlarını değerlendirmelisiniz.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer PepsiCo İş İlanları İçin Tıklayınız.

2 yorum

 1. Makine operotuyum 7sene makine operotorlugu yaptim gozluk imalati aksesuar da calistim istanbulda calistim evlendim mersin tarsusda yasiyorum ne is olsa yaparim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.