Belediye İş İlanları

Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023 ve Kadrosuz Memur İşçi İlanları

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye insan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ordu Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Ordu Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Ordu Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Ordu büyükşehir belediyesi personel alımı
Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2023 yılında da oluşturulmuş birtakım özel meslek alanları ile devam etmektedir. Bu anlamda her bir belediyenin yılın belirli zamanlarında, oluşan personel açıklarını kapatmak adına işe alımlar yürüttüğünü söylemek gerekir.

Belediyelerin bünyesinde çalışmak, sizin için birçok farklı avantajı da beraberinde getirecektir. Bu anlamda bilmeniz gereken en önemli şey, devlete bağlı çalışmanın sağlayacağı yararlar olacaktır. Bu yararla içerisinde öncelikle düzenli bir gelirden ve daha sonra da çalışma saatlerinden bahsedebiliriz.

Bunların yanında size sağlanacak olan haftalık ve yıllık izin hakları, ücretli izin hakları, AGİ hakları, sağlık hakları, kıdemli tazminat hakkı ve ihbarlı tazminat hakkı gibi durumların yanında sigortalı çalışma hakkı bulunacaktır.

Tüm bunları söyledikten sonra aynı zamanda açılmış her türlü iş alanı için özel olarak belirlenmiş bazı şartların olacağından ve yalnızca bu şartlara uygunluk gösterdiğiniz takdirde işe alımın sağlanacağından bahsedebiliriz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Ordu kamu personel alımı dediğimizde elbette bu personel alımlarının şartları ilk olarak aklımıza gelecektir. Bu anlamda bahsedildiği üzere, her bir şart meslek grubuna uygun olarak biçimlendirilmiştir. Buna göre bilmeniz gereken en önemli durum, özellikle yetkinlik gerektirebilecek meslek gruplarında belirli diploma veya sertifikaları almış olmanızdır.

Bunun dışında özellikle son zamanlarda talibi fazla olan zabıta ve bekçi gibi alımlar için devletin bu alanlara özel olarak yapılandırdığı sınavlardan geçerli not almış olmanızdır. Bununla birlikte ayrıca iki yılda bir düzenlenen ve devlet bünyesinde çalışmak adına girilen KPSS sınavından da geçerli not olan 55 veya 70’i almanızı bekleyecek meslek grupları da mevcuttur.

Tüm bunların yanında eğitim gerektirmeyen alanların şartları oldukça basittir. Buna göre en az ilkokul mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, sabıka kaydının bulunmaması ve kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmamış olmak aranacaktır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları 2023

Belirli bir meslek grubu için başvuru yaptığınız takdirde o meslek grubunda bir eğitim veya deneyim sizi diğer adaylar içerisinden öne çıkaracaktır. Buna göre en nitelikli görülen adaylar seçilmektedir, yani oluşturulan her kadronun belirli bir işe alım sayısı bulunacaktır.

Dilediğiniz her türlü alana başvuru yapabileceğinizi de söylememiz gerekir. Bu anlamda Ordu Belediyesi işe alım 2023 yılında şu alanlara yönelmiştir;

 • Memur
 • İşçi
 • Çaycı
 • Zabıta
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Görevlisi
 • Yardımcı
 • Arşivci
 • Park ve Bahçe Görevlisi

Ordu Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuruların nasıl yapılacağı konusunda ise hem internet hem de belediye binasından doldurulabilecek bir form ile yürütüldüğünden bahsedebiliriz. Bu anlamda yanınızda bulundurmanız gereken birtakım belgeler de vardır. Bu belgeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • T.C Kimlik Kartı
 • Sağlık Raporu
 • Sürücü Belgesi (gerekliyse)
 • Diploma (gerekliyse)
 • Askerliğin Tamamlandığına Dair Belge

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Belediye İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Hatay Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi
 Manisa Büyükşehir Belediyesi
 mardin Büyükşehir Belediyesi
 Mersin Büyükşehir Belediyesi
 Muğla Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
 Samsun Büyükşehir Belediyesi
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu