Belediye İş İlanları

Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023! İşçi İlanları

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye insan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ordu Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Ordu Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Ordu Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Ordu büyükşehir belediyesi personel alımı
Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel İlanları- İş Başvurusu

Ordu Büyükşehir Belediyesi, özel meslek alanlarında personel alımına devam ederek 2023 yılında da istihdam sağlayacaktır. Belediyelerin belirli zamanlarda personel açıklarını kapatmak için işe alım yürüttüğünü belirtmek gerekir. Belediye çalışanı olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Devlete bağlı çalışmanın sağlayacağı düzenli gelir, esnek çalışma saatleri ve haftalık/yıllık izin, AGİ, sağlık, kıdemli ve ihbarlı tazminat hakları gibi birçok yararı vardır. Ancak, açılan her iş pozisyonu için belirli şartlar bulunmaktadır ve işe alım yalnızca bu şartlara uygun olanlar için geçerlidir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Ordu kamu personel alımları, meslek gruplarına özgü şartlar ile belirlenmektedir. Özellikle yetkinlik gerektiren mesleklerde belirli diploma veya sertifikalara sahip olmanız gerekebilir. Zabıta ve bekçi gibi pozisyonlar için devletin özel olarak yapılandırdığı sınavlardan geçerli not almak da önemlidir. Ayrıca KPSS sınavından geçerli not almak, bazı meslek grupları için önemlidir.

Eğitim gerektirmeyen mesleklerde aranan şartlar ise oldukça basit ve herhangi bir ilkokul diploması gerektirebilir. Türk vatandaşı olmak, sabıka kaydının bulunmaması ve kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmamış olmak diğer şartlardır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları 2023

Belirli bir meslek grubu için başvuru yaptığınız takdirde o meslek grubunda bir eğitim veya deneyim sizi diğer adaylar içerisinden öne çıkaracaktır. Buna göre en nitelikli görülen adaylar seçilmektedir, yani oluşturulan her kadronun belirli bir işe alım sayısı bulunacaktır.

Dilediğiniz her türlü alana başvuru yapabileceğinizi de söylememiz gerekir. Bu anlamda Ordu Belediyesi işe alım 2023 yılında şu alanlara yönelmiştir;

 • Memur
 • İşçi
 • Çaycı
 • Zabıta
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Görevlisi
 • Yardımcı
 • Arşivci
 • Park ve Bahçe Görevlisi

Ordu Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuruların nasıl yapılacağı konusunda ise hem internet hem de belediye binasından doldurulabilecek bir form ile yürütüldüğünden bahsedebiliriz. Bu anlamda yanınızda bulundurmanız gereken birtakım belgeler de vardır. Bu belgeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • T.C Kimlik Kartı
 • Sağlık Raporu
 • Sürücü Belgesi (gerekliyse)
 • Diploma (gerekliyse)
 • Askerliğin Tamamlandığına Dair Belge

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu