Belediye İş İlanları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş büyükşehir belediyesi personel alımı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 2023 personel alımları, Türkiye’de bulunan birçok farklı belediye gibi devam etmektedir. Bu işe alım süreçleri, belediye bünyesinde bulunan çeşitli işçi ve personel açıklarını kapatmak amacıyla düzenlenmektedir ve buna uygun olarak her büyükşehir belediyesi için farklı alımlar yapılmaktadır.

Burada bahsetmemiz gereken önemli bir durum, özellikle Kahramanmaraş gibi şehirlerde sürekli bir şekilde personel alımının hız kesmeden devam ettiğidir. Devlete bağlı olarak çalışmanın da elbette birçok getirisi vardır. Buna göre belirli hak ve yararlar, özel sektörün aksine devlet içerisinde sunulmaktadır. Buna hitaben kıdemli ve ihbarlı tazminat hakkından, haftalık ve yıllık izin haklarından, ücretli izin haklarından, sağlık haklarından ve elbette sigortalı çalışma haklarından bahsetmemiz mümkün olacaktır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi içerisinde bir iş sahibi olmak için ise öncelikle çeşitli meslek gruplarına yönelik olarak oluşturulmuş yeterlilikleri karşılamanız ve sonrasında diğer adayların önüne geçmeniz gerekecektir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işe alım açısından belirlenmiş farklı meslek grupları için farklı şartlar sunmaktadır. Bu anlamda yüksek mertebeye sahip bir iş için ilgili bölümlerden mezun olmuş olmanız ve bunun yanında aynı minvaldeki işler için gerekli belgeleri almaya hak kazanmış olmanız gerekebilir.

Bunun yanında özellikle zabıta ve bekçi gibi iş alanları için belediyenin uyguladığı sınavlardan veya iki yılda bir uygulanarak devlete işçi alımı sağlayan KPSS sınavından geçerli not almanız beklenebilir.

Farklı alanlar ise genel anlamda beden işçisi sınıfında girmekte ve Türk vatandaşı olma, sabıka kaydı bulundurmama ve kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmama gibi şartlar isteyecektir.

Tüm bunların yanında başvurunuzda her türlü bilgiyi paylaşmanız ve deneyimlerinizden bahsetmeniz sizi bir adım yukarı taşıyacak durumlar arasında sayılabilir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR kadrolu işçi alımları konusunda önde gelmektedir. Buna göre yıl içerisinde zaman zaman farklı alanlarda açıklar için duyurulan bu işe alımlar, 2023 yılı içerisinde değişiklik gösterse de oldukça çeşitlidir.

Aynı zamanda bu alanların içerisinde kadrolar olduğunu ve bu kadrolar bünyesine alınacak çeşitli sayılarda çalışan olduğunu da belirtmek doğru olacaktır. Buna göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 2023 yılı işe alım alanları şu şekilde listelenebilir;

 • Büro Elemanı
 • Elektrikçi
 • Şoför
 • Vasıfsız İşçi
 • Kasap
 • Memur
 • Zabıta
 • İtfaiye Eri
 • Kontrol Birimleri
 • Eğitmen
 • Tıbbi Sekreter
 • Arkeolog
 • Gıda Dağıtım Personeli

Bunlar dışında kalan farklı alanlar da vardır ve her birine kolayca başvurmanız mümkündür.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Kahramanmaraş Belediyesi işçi alımları için koştuğu şartlar arasında en az ilkokul mezunu olma ve erkek adaylar için askerliği tamamlamış olma şartı da vardır. Başvurunuz sırasında öncelikle bunları belirten belgeler, ve elbette nüfus cüzdanı, fotoğraf, sağlık belgesi de bulundurmanız gerekecektir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçe belediyeleri ve diğer büyükşehirlere ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Malatya Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Belediye İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Malatya Büyükşehir Belediyesi
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Hatay Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi
 Manisa Büyükşehir Belediyesi
 mardin Büyükşehir Belediyesi
 Mersin Büyükşehir Belediyesi
 Muğla Büyükşehir Belediyesi
 Ordu Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
 Samsun Büyükşehir Belediyesi
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

4 Yorum

 1. selam aleyküm 5 6 sene öncesine kadar esnaftım maddi imkansızlıklardan dolayı dükkanımı kapatmak zorunda kaldım akibetinde 2 dönem işkur aracılıgı ile oniki şubat belediyesinde park bahçeler bölümünde çalıştım daha sonra kahraman maraş büyükşehir belrdiye ilaçlama bölümde çalıştım ve şu an 2 yıldır işşizim 3 bebemvar yardımcı olursanız aiiylecek duaaederiz olururada olmassada duaa ederir allahım kimseyi işşiz güçsüz bırakmasın hayırlı akşamlar herkese

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu