Belediye İş İlanları

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023! İşçi İlanları

Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye insan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Trabzon Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Trabzon Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Trabzon büyükşehir belediyesi personel alımı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu
Diğer Belediye İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023
Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023
Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023
Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bulunan birçok farklı büyükşehir belediyesi içerisinde olduğu gibi yılın belirli zamanlarında işe alımlar yaparak bünyesinde bulunan işçi ve eleman açıklarını kapatmayı amaçlamaktadır. Bu anlamda internet üzerinden veya çeşitli basın araçları aracılığıyla boş olan ve başvuruya açık alanları duyurmaktadır.

Bu anlamda devlete bağlı olarak çalışmanın avantajları da bulunur. Buna göre düzenli çalışma saatlerinin yanında aylık olarak devamlı yatan sabit bir maaşınız bulunacaktır. Aynı zamanda belirli haklar da tanınır ve bu haklar genel anlamda özel şirketlerin bünyesinde inisiyatif yolu ile sizlere verilmeme olasılığı da vardır. Buna göre size tanınacak haklar öncelikle haftalık ve yıllık izin hakları, AGİ hakkı, ücretli izin hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, kıdemli tazminat hakkı, sağlık hakları ve sigortalı olarak çalışma hakkı olarak sıralanabilir.

Bununla birlikte her belediyede açılan alanların, meslek gruplarına özgü olarak oluşturulmuş çeşitli şartları da bulunacaktır.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 2023 yılı personel alımları kapsamında her alanda belirlenen şartları, istenilen yeterlilik düzeyine göre değiştirebilir.

Özellikle yetkinlik ve eğitim gerektiren alanlarda, ilgili bölümlerden mezun olmak veya belirli sertifikalar veya belgeler sahibi olmak önemli bir gerekliliktir. Ayrıca, her iki yılda bir düzenlenen devlet memuru alım sınavı olan KPSS’den geçerli bir not gerektirebilirsiniz.

Aynı şekilde, farklı bölümler için devlet tarafından meslek gruplarına özel olarak atanmış ve geçerli notla yerleştirildiği sınavlara da girmeniz gerekebilir.

Bunun dışında, vasıflı eleman aranmayan alanların şartları oldukça geneldir. Bu şartlar arasında, en az ilkokul mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sabıka kaydının bulunmaması ve kamu hizmetlerinden mahrum olmamak yer alabilir.

Tabii ki, bu şartların yanı sıra aldığınız farklı eğitimler ve yıllar içinde kazandığınız deneyimler de sizi diğer adaylardan ayırarak seçilmenizi sağlayabilir.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel İlanları 2023

Trabzon Belediyesi işe alım için her meslek grubuna özgü belirli kontenjanlar bulunmaktadır. Bu kontenjanlar için adaylardan en fazla özelliğe sahip olanları seçilecektir. Bu anlamda başvuru formunuzu doğru ve tam olarak doldurmanız da önemli bir husustur.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 2023 yılı personel alımı için açılan alanlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Çaycı
 • Şoför
 • Arşivci
 • Yardımcı
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Zabıta
 • Bekçi
 • İtfaiye Eri
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Büro Görevlisi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Kendinize uygun ve eğitiminiz ya da deneyiminiz bulunan ya da yapabileceğinizi düşündüğünüz alanlar içerisinde bir tanesini seçerek kolayca internet yoluyla ya da Trabzon Büyükşehir Belediyesi Binasına giderek size teslim edilen başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bununla birlikte yanınızda olması gereken belgeler ise, nüfus cüzdanı, fotoğraf, sağlık raporu, gerekli ise uygun sınıfa özgü sürücü belgesi olarak sıralanabilir.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Trabzon Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçe belediyeleri ve diğer büyükşehirlere ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Belediye İlanları
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Hatay Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi
 Malatya Büyükşehir Belediyesi
 Manisa Büyükşehir Belediyesi
 mardin Büyükşehir Belediyesi
 Mersin Büyükşehir Belediyesi
 Muğla Büyükşehir Belediyesi
 Ordu Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
 Samsun Büyükşehir Belediyesi
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu