Belediye İş İlanları

Malatya Belediyesi Personel Alımı 2022 ve Kadrosuz Memur İşçi İlanları

Malatya Belediyesi personel alımlarına 2022 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye insan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Malatya Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Malatya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Malatya Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Malatya Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Malatya Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Malatya büyükşehir belediyesi personel alımı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu
Diğer Belediye İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2022
Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2022
Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2022
Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2022

Malatya Büyükşehir Belediyesi 2022 yılında da personel alımlarını sürdürmektedir. Bu anlamda Türkiye’nin farklı illeri, yılın belirli dönemlerinde bünyelerinde bulunan işçi açığını kapatmak adına çalışmalar yürütmekte, boş alanları adayların bilgisine sunmaktadır. Buna göre bilmeniz gereken en önemli durum, devlet içerisinde çalışmanın oldukça fazla tercih edildiği ve bu sebeple de rekabetin fazla olacağıdır. Özellikle yetkinlik gerektiren alanlarda, özelliklerini ortaya koymalı ve eğer varsa deneyimlerinizden başvurunuzda bahsetmelisiniz.

Buna göre devlette çalışmak, oldukça fazla yasal hakkı ve yararı da beraberinde getirecektir. Bu anlamda kıdemli ve ihbarlı tazminat hakkı, yıllık ve haftalık izin hakları, ücretli izin hakları, sağlık hakları ve sigortalı çalışma haklarının yanında AGİ hakkından da bahsedebiliriz.

Belediyeler içerisinde açılan alanlarda iş sahibi olmak için size uygun olduğunu düşündüğünüz alanlara kolayca başvuru yapmanız mümkün olacaktır.

Malatya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Malatya Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2022 yılında geniş kategorileriyle sizlere sunulmaktadır. Buna hitaben çalışacağınız alan için belirli yetkinlikler aranabilir. Bu anlamda belirli alanlar için istenilen bölümlerden mezun olmak, gerekli belgeleri almaya hak kazanmak gibi şartlar aranırken, özellikle zabıta ve bekçi gibi alanlar için belediyenin sunmuş olduğu sınavlardan veya KPSS sınavından geçerli not almanız gerekecektir.

Bunların dışında kalan ve genel anlamda beden işçisi sınıfına giren alanlar için ise öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, daha sonrasında sabıka kaydının bulunmaması ve kamu hizmetlerinden mahrumiyet durumunun bulunmaması gibi şartlar aranacaktır.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları

Malatya Büyükşehir Belediyesi işe alım yaparken elbette öncesinde belirlenmiş ve halka duyurulmuş meslek grupları içerisinde alım yapmaktadır. Her yıl için bu meslek grupları değişir ancak genel anlamda belediye bünyesinde bulunan işçi ve personel açığını kapatma işlevi görürler. Buna göre 2022 yılında Malatya Büyükşehir Belediyesi için belirlenmiş işçi ve personel temini yapılacak alanlar şu şekildedir;

 • Büro Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Hizmetli
 • Zabıta
 • Memur
 • İşçi
 • Bekçi
 • Temizlik Görevlisi
 • Çocuk Eğitimi Elemanı
 • Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı
 • Arşivci

Bunlar dışında olan bazı alanlar da bulunabilir. Bu meslek alanlarını kendinize uygun gördüğünüz takdirde kolayca ve hızlı bir şekilde başvuru yapmanız da mümkündür.

Malatya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Malatya Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak için öncelikle elinizde bulunması gereken bazı belgeler vardır. Bu belgeler, şu şekilde sıralanabilir;

 • Askerlik Durum Belgesi
 • Kimlik Fotokopisi
 • 6 Adet Fotoğraf
 • Adli Sicil Kaydı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • SGK Hizmet Dökümü
 • Güvenlik Sertifikası Fotokopisi
 • Aile Durum Bildirimi
 • Sağlık Raporu

Bu evrakları topladığınız takdirde kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu ise internet üzerinde bulunan formdan veya Malatya Büyükşehir Belediyesi Binasına giderek yapabilirsiniz. Bu anlamda bahsetmemiz gereken bir diğer konu da başvuru formunda sorulan her türlü sorunun eksiksiz bir şekilde doldurulmasının gerekliliği olacaktır.

Malatya Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Belediye İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Hatay Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi
 Manisa Büyükşehir Belediyesi
 mardin Büyükşehir Belediyesi
 Mersin Büyükşehir Belediyesi
 Muğla Büyükşehir Belediyesi
 Ordu Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
 Samsun Büyükşehir Belediyesi
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu