Belediye İş İlanları

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2022 ve Kadrosuz Memur İşçi İlanları

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2022 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Kayseri büyükşehir belediyesi personel alımı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bulunan birçok büyükşehir belediyesinde olduğu üzere yılın belirli dönemleri içerisinde çeşitli işe alımlar yürütmektedir. Bu işe alım süreçleri, büyükşehir belediyesinin belirlemiş olduğu işçi ve personel açıklarına hitaben düzenlenmekte ve basın yolları aracılığıyla halka sunulmaktadır.

Buna göre belirlenen personel ve işçi açıkları, her belediyede farklı olmakla birlikte belirli şartları sağlayan herkesin kolayca başvurabileceği türde iş alanlarıdır. Belirli iş alanları içerisinde daha gelişmiş yetkinlikler aranırken, diğer iş alanlarında daha klasik olarak ifade edilebilecek şartlar koşulmaktadır.

Bu anlamda başvurunuzu internet üzerinden belirli alanları doldurarak ve istenen belgeleri tamamlayarak basit ve hızlı bir şekilde yapabileceğinizi de söylemek önemli bir konu olacaktır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2022

Bir büyükşehir belediyesinde çalışmak, her açıdan sizlere farklı olanaklar sunacaktır. Bu anlamda çalışacağınız alanın devlete bağlı olarak koordine edilmesi ile birlikte belirli haklara da sahip olursunuz. Bu haklar içerisinde belirtebileceklerimiz elbette öncelikle yıllık izinler ve diğerleri olarak sıralanabilir. Bu hakları listelemek gerekirse, karşımıza şu şekilde bir liste çıkacaktır;

 • Yıllık ve haftalık izin hakları
 • Sağlık hakkı
 • Tazminat hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • Sigortalı çalışma hakkı

Bu haklara sahip olabilmek ise, genel anlamda yalnızca devlete bağlı olarak çalışan kişilere mahsustur. Buna göre birçok farklı kişinin, Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2022 yılı içerisinde açılan kollarına başvurabileceğini de söyleyebiliriz. Bu alanlara başvurmaktan ziyade diğer tüm başvuranlar içerisinde öne çıkmak adına belirli yetkinliklerinizi de belirtmeniz gerekecektir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları 2022

Kayseri Büyükşehir Belediyesi işe alım açısından belirlenen, farklı meslek gruplarına dağılmış alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar içerisinde daha önce de belirtildiği üzere farklı eğitimler ve sertifikalar gerektirecek alanların yanında, belediyenin belirlediği sınavlardan ya da KPSS sınavından geçer not şartı da koşulabilir.

Bunların yanında elbette genel şartları da sağlamanız önemlidir. Bu şartlar ise, Türkiye vatandaşı olmak ve sabıka kaydının olmaması ve bu minvalde bulunan şartlardır.

Kayseri Belediyesi 2022 personel alımı ve bu personel alımlarının olacağı alanlar, şu şekilde bir sıraya oturtulabilir;

 • Şoför
 • Zabıta
 • Temizlik Görevlisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • Güvenlik Görevlisi

Bu farklı meslek alanlarına başvuru yapmanız oldukça kolaydır. Bu anlamda bahsedilmesi gereken bir diğer şartın da, kamu haklarından kanun gözünde mahrum bırakılmamış olmak sayılabilecektir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş başvuru formu doldurularak kolayca belediye bünyesinde kendinize uygun olarak gördüğünüz ve elbette yeterliliklerini karşıladığınız bir alana başvurabilirsiniz. Bununla birlikte hem internet üzerinden hem de Kayseri Büyükşehir Belediyesi Binasına giderek kolaylıkla başvuru sağlayabilirsiniz.

Başvuru sırasında yanınızda bulunması gereken evraklar ise öncelikle nüfus cüzdanı, sağlık belgesi, erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olduğuna dair belge, 2 fotoğraf ve gerekliyse sürücü belgesi olacaktır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Belediye İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Hatay Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi
 Manisa Büyükşehir Belediyesi
 mardin Büyükşehir Belediyesi
 Mersin Büyükşehir Belediyesi
 Muğla Büyükşehir Belediyesi
 Ordu Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
 Samsun Büyükşehir Belediyesi
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. evliyim 2 tane cocugum var kayseri büyük şehir belediyesınde iş istiyorum suan calışmıyorum ve bir gelir kaynagım yok malesef lütfen yardımcı olurmusunuz 0552 926 47 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu